Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaniedbana

Polecane posty

Gość kwiaty w wazonie
Milion razy rozmawiałam i grochem o ścianę A to że w końcu postanowiłam być spełnioną kobietą to nie było hop sziup Starałam się prosiłam tłumaczyłam mało tego sama przyjmowałam pałeczkę i co? Nic zimna kłoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chciałaś się rozejśc z mężem dla tamtego?? Beatko czasami lepiej nie przyznawać się do tego co się zrobiło, ale jak masz na myśli , rozmowę w celu zmiany monotonii w łóżku to popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Gość 10:14 Zawsze po mylam zęby bo higiena to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Często o tym rozmawialiśmy ale za dużo było tych ale..żeby udało nam się przetrwać Jego praca :( to osoba typu " świeć przykładem " na wysokim stołku, a tu rozwód żona znajomi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A później nasze połówki zaskoczone , że się je zdradza , albo nie dawało oznak , że coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mówiłem, że to frajer tłukący kasę, któremu suka dorabia rogi kiedy tylko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Bo życie po to jest by brać pełnymi garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
O tak wspomnienia tylko moje: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilez zazdrosników.......Zal wam, ze to nie wasza sperme miala w ustach ? Lubi, to ciagnie.....proste.....Nic wam do tego..... Ja tez lubie polizac.....i nikt mi tego nie zabroni, a przy okazji i kobiecie przyjemnosc robie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Gucio No oczywiście przyjemne z pożytecznym Ciągnąć owszem uwielbiam tak pieścić z polykiem nigdy w życiu, to nie moje klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty w wazonie nie przejmuj się głupimi tekstami ile osób tyle zdań i opinii , ważne , że do niczego się nie zmuszasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Szakul Dzięki: ) ale ja nigdy nie przyjmowałam się zdaniem innych: )nie żyją za mnie ani ja za nich: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Dziękuję i Tobie też samych słodyczy: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty w wazonie- to nie bylo złośliwe...Poprostu czytajac wczesniejsze odpowiedzi sie zagotowałem. Dokładnie- zyjesz dla siebie i robisz, co dla Ciebie przyjemne....na co masz ochote......jednak starajac sie nie krzywdzic innych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×