Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
O nie jakis debil sie przyplatal i pisze jako rozne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie ma malego k****a i szuka tylko malych cyckow ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć nie prześlę, bo mimo tego, że żadnych kompleksów już nie mam, to jednak nie wyobrażam sobie, żeby mój biust miał śmigać gdzieś po necie:D ale mogę Cię pocieszyć - mi moje na początku też wydawały się jakieś małe, ale z czasem zmieniłam zdanie i uważam, ze są idealne. nie podobają mi się takie ogromne biusty, gdzie od razu widać, że coś było kombinowane;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Lilka, a ja jestem od Ciebie wyzsza 3 cm i taka sama waga i mam implanty 285 ml, to co ja mam powiedziec ? hihihi. Tez myslalam,ze sa male, ale teraz twierdze, ze sa w sam raz, takie małe D. Mnie sie rowniez nie podobaja tak jak Czekoladzie duze biusty, nie widac ze mam cos kombinowane przy biuscie, nikt sie u mnie z rodziny, zanjomych nie domyslił i o to mi chodzilo :) Piersi mam powiększone o jakies 1,5 rozmiaru, czyli tak jak chcialam ;) Glowa do gory, one Ci sie jeszcze uloza i bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscewelina moge zapytac jaki masz obwod pod klatka piersiowa? pielegniarka powiedziala mi ze podobno duzeo od tego zalezy... ja powaznie jestem zalamana, chcialam miec widoczna roznice, niby mam duze implanty bo 415 ml ale wydaja mi sie jakis rozmiar wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladova_ ja jestem tydzien po i boje sie ,ze jeszcze zmaleja.... jaki masz teraz rozmiar? i jaki masz obwod pod biustem jesli moge zapytac. dziekuje za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Ja mam obwod 75 cm, a w biuscie teraz ok 89-90 cm, ale one mi jeszcze nie opadly, wiec ciezko je zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Dziewczyny po co wy wogole sie wdajecie tutaj w dyskusje z jakims kolesiem. Dajcie spokoj. Zignotujcie to mu sie znudzi. Karola ja mam 385 nie 350, ale jak Ala stwierdzila sa male :( buu! zaluje ze sie nie uparlam na te 415g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
acha i czy ktoras moze mi powiedziec, ile jest konsultacji po zabiegu? ja mialam jak narazie 2 (zdjecie szwow i po 1 msc) w grudniu mam kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
konsultacje po waleza od lekarza i stanu piersi( jak sie goja) ja mialam tydzien po , zdjecie szwow a nastepna mam pol roku po operacji, no chyba ze cos by sie dzialo i mnie niepokoilo to mam dzwonic do dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziekuje Aicha ;) tak myslalam, ze zalezy od dr. Dziewczyny a czy wam dr kazal masowac cale piersi? jak tak to ile po operacji? mnie kazal tylko blizny ugniatac, ale jak ogladam vlogi z zaranicy to lekarze kaza masowac od razu, zeby sie kapsula nie zrobila. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka100
Sunshinexoxo mam identtyczny problem jak ty ale ja mam 415cc i tez wydaja mi sie mega male w klatce mam 78 a w biuscie 94 masakra...a lekarz chcial mi dac 360 smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
lilka, a jakie masz wymiary tzn wzrost itd i jakie przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKala
Sunshine, jaka kapsuła? i czy ona nie zawsze sie tworzy ? to nie jest ta blizna, tkanka na okolo implantu, bo organizm sie broni przed cialem obcym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshinexoxo 170 wzrotu pod biustem 77/78 cm,58 kg swoje mialam pelne B nawet kupowałam staniki C ale to push upy byly,,.ogolnie takie pelne B. nie wiem dlaczego wyszly az takie male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ewelina, a Ty masz anatomy czy okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Mam okragle,We wtorek minie 2 miesiace, ale jeszcze od gory i po boku sa twarde i nie zeszly na swoje miejsce, jakis centymetr, dwa( u lewej piersi ) lewa piers jest troche wyzej. No i sa twardawe ...kiedy to sie w koncu ulozy, zakonczy i beda miekkie ? Mam chandre..:( meczy mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka u mnie już 4 miesiące po zabiegu i jeszcze w dotyku są twardawe tzn nie takie jak naturalne. Chyba że już takie będą???? W czwartek jadę na konsultacje to zapytam czy jeszcze zmiekna. Ją też ostatnio miałam jakiś kryzys. Było mi smutno i źle. Czulam się nie kochana. Miałam żal do męża że mnie nie adoruje. Ach te kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Marzenka , załamałas mnie, bo ja sie tu w duchu pocieszam,ze moze za miesiac w końcu beda miekkie i juz zapomne,ze mialam jakikolwiek zabieg .Napisz czy w dotyku czuc,ze to jest sztuczna piers, czy po prostu wydaje sie za jędrna? zapytaj lekarza, czy one jeszcze zmiekna i napisz nam tutaj :). Moze jest tutaj jakas dziewczyna dluzej po zabiegu to niech napisze jak z miekkoscia tych piersi później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Hej wan! u mnie w czwartek mija 2 miesiace i po bokach i od gory sa juz miekkie tylko dol taki twardawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Moje też twarde :( ale sama temu jestem pewnie po trosze winna bo po treningach są jak głazy ... no ale nie umiem nie ćwiczyć :/ Wczoraj obmacałam je dokładniej i z boku są jakiś dziwne...tak jakby czuć implant ..? sama nie wiem..może przesadzam. Za miesiąc jadę na kolejną wizytę, zobaczymy co dr powie. Też czekam na te z dłuższym stażem -zmiękną czy nie zmiękną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 4 m-ce po i też mam jeszcze twarde te piersi. Tylko miejscami lekko miękkie. Mam anatomiczne one z reguły są twardsze od okrągłych ale bez przesady. Mam nadzieję że jeszcze z miękką bo inaczej załamka. Mój mąż nie przepada za nimi, dlatego że są twarde i praktycznie nieruchome:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Marta 1985
Hej dziewczyny ! Ja dopiero 21.09.2015 idę na usg a następnego dnia do mojego chirurga . Mniej już odczuwam to "ciągniecie " ale tam zbadam sie bo lepiej dmuchać na zimne ! A w sprawie tej kapsuły to mój lekarz powiedział mi ze jak będę dbała o siebie a tym samym o implanty to kapsuły nie będzie -mówił o tym ze mam sie badać regularnie ginekologicznie bo wszelkie nadżerki i zapalenia przydatków są ogniskiem zapalnym tak samo zęby trzeba mieć zdrowe bo to tez są ogniska i układ immunologiczny zaczyna reagować i kapsuła sie pogrubia .... Za 10 lat wymienić na nowe i tyle Tak ze dziewczyny dbajmy o siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Marta 1985
A z tą twardością piersi po operacji to 6 miesięcy jak nic trzeba im dać .... Ale z dnia na dzien jest coraz lepiej myśle ze w pewnym momencie przestaje sie o tym myślec w końcu 6 mc to całkiem dużo czasu no nie ?! Ale mi np czucie skory w dolnych partiach skory piesi nie wróciło do dziś i już nigdy nie wróci tylko ze mi to jakoś w ogóle nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Marta 1985, jaka wymiana na nowe za 10 lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziewczyny ja nie wiem. Pytalam tutaj ale zadna mi nie odpisala, wiec powtarzam pytanie: czy wam ktorys lekarz kazal masowac piersi?? mnie nie tylko blizny. Jak ogladam vlogi lasek ze stanow i uk to KAZDY lekarz kaze masowac masowac ugniatac caly czas! i one maja miekkie i ruchome w krotkim czasie/ Wiem ze co lekarz to zalecenia ale jednak daje do myslenia skoro jak tu piszecie po 4 miechach twarde i nieruchome??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Sunshine, ja tez jak ogladam zagraniczne vlogi to widze,ze tam dziewczyny masuja piersi, sa nawet specjalni masazysci co wykonuja tego typu masaże. Ja sama balabym sie je masowac, bo nie wiedzialabym jak, a lekarz mi nic na ten temat nie mówił, kazal tylko ucikac ku dolowi, ale lekko, zadnych masaży:/. Ja od wczoraj je jednak lekko masuje ku dołowi, nawilzam skore oliwką, nie masuje ich okrężnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Apropo tych masazy to gdzieś czytalam że trzeba masowac te implanty o gładkiej teksturze a tych chropowatych nie. One już same z siebie zapobiegają tworzeniu się kapsuły. Mi lekarz też nie pozwolił. Kazał masowac tylko blizny. Ewelinka nie zalamuj się, one nie są już takie twarde jak na początku i są już ruchome ale daleko im do takich naturalnych. W dotyku czuć że jest w środku implant a nie że są jedrne. Też mam nadzieję że to się zmieni. Mąż też twierdzi że czuć implant ale on pewnie porównuje z tamtymi wiszacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Marta 1985
No trzeba implanty wymieniać co 10-15 lat tego żaden z lekarzy chyba nie ukrywa ?!! To nie jest dożywotnie Mi lekarz nie zalecał masażu piersi a mam anatomiczne teksturowane ,mówił ze on nie uważa zeby było to potrzebne ze piersi zmiękną po zagojeniu sie rany jaką jest loża preparowana pod implant w moim przypadku również kauteryzowana ,wiec można sobie wyobrazic ze tam wszystko w środku jest wysmażone i musi sie zagoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Mam śmieszne zmartwienie....moje piersi są ciągle ZIMNE ! :O nawet teraz po 20 minutowym, ostrym cardio gdzie całe ciało aż płonęło cycki są zimne ... why ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×