Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Ja pindole! Laski o ostatecznym efekcie mowi sie od pol roku do roku! Dajce, że "se" czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Beata77: Czy możesz mi napisać na maila u jakiego chirurga piersi robiłaś? implanty77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata77
Mieszkam w Stanach.tutaj robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka117
Kobietki mam pytanko , kiedy zacząć używać kremu na blizny po powiększaniu piersi . Jestem dwa tygodnie po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ka117: Sorki, że Ci nie pomogę z Twoim pytaniem (na pewno ktoś zaraz odpowie), a w międzyczasie - mogłabyś napisać jak wspominasz znieczulenie ogólne? :) Jest się czego bać czy nie? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Ka117, ja mam wpisane 3 tyg natluszczac, po 3 tyg zaczac stosowac zel silikonowy. Karolina znieczulenia tez sie balam, ale nie bylo czego, klada Cie na stol po premedykacji i odplywasz. Ja wlasiwie pamietam tylko moment jak sie polozylam i kazali mi rozlozyc rece i tyle:-) po znieczuleniu zero dolegliwosci, wymiotow czy cos, ale w tej klinice ktorej ja bylam nie dawali zapobiegawczo kolacji. Poza tym nawet jesc mi sie po tym wszystkim nie chcialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka117
Nie ma co się bać znieczulenia , po prostu odplywasz .... Jedynie to wbicie welfronu jest niemile . Po wybudzeniu nie miałam żadnych problemów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka117
Magdalena 1981 chodzi ci o plastry silikonowe czy żel ? O żelu nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Ka117 żel silikonowy np. Bliznasil, sutricon itp., ale plastry chyba wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Beata77 jesli wybierzesz sie czy to dodatkowa czy normalna kontrole, na ktora powinnas sie zglosic to daj prosze znac co Ci lekarz powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Dziewczyny to znowu ja z pytaniem :-) powiedzcie mi dlaczego duzo z Was pisze o masazu piersi po jakims czasie po zabiegu natomiast mi lekarz nic o tym nie wspomnial a nawet napisal w wypisie, ze jest to przeciwwskazane? Od czego to zalezy? Nie chce zeby mi sie wytworzyla ta kapsula czy cos wokol implantu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Oj dawno się nie p okazywalam ale trochę obowiązków :-) Jest tu ktoś ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ci lekarz zabronił to nie ryzykowałabym...choć nie wiem z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Zuza1234 witaj,tu dalej są rozmowy w toku :D Magdalena 1981 z tego co oglądałam w programach,lekarze zalecają masaż piersi o gładkiej strukturze,a tych co są pokryte chropowata niby nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, na początku piersi będą bardzo tkliwe więc z dotknięciem będziesz miała kłopot nawet. Ale najlepiej zadzwoń do lekarza. chyba numer masz, nie? On najlepiej będzie wiedział jakie wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Hej Zuza co tam u Ciebie? wszystko ok? ja byłam obserwatorką Twoich przeżyć:) ja jestem dwa miechy po :) Jak Twoje cycunie miękkie boskie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
No jednak coś się dzieje :-D Magda U mnie ok cycki na medal :-D A co tam u Was bo tak przejzalam ze 3 ostatnie stronki na szybko i widzę ze niektóre z Was martwią się coś :-( Szczerze powiem ze jak się czymś zamartwiacie to może lepiej odwiedźcie lekarza ;-) Tu dziewczyny są bardzo pomocne i wspierają bardzo to mogę powiedzieć z czystym sumieniem , ale tak na odległość ciężko doradzić na sto procent nieraz nawet nie widząc zdjęcia .. A jak ktoś tam pisał ze pierś ma jedna wyżej niż druga to mi się osobiście odrazu włącza czerwony alarm ...może być różnie ale jakoś już tak na tym punkcie jestem przewrazliwiona ,a czy to tydzień po operacji czy miesiąc to u mnie nawet znaczenia nie miało :-( No ale teraz już super tylko blizny niechca całkowicie zejść tzn pewnie do końca nie zejdą ale są jakieś takie blado różowe kreseczki i marzę żeby znikły :-) Śpię na brzuchu -wkoncu !!! Yeahh :-D Chodzę na silownie nawet robię już ćwiczenia ze sztanga ,nic nie boli i oby tak zostało :-) USSSIA i jak zadowolona jesteś ??napisz coś więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Zuzę. Macie jeszcze czas na ostateczny kształt biustu, ale jeśli się tak niepokoicie, to lepiej zajrzeć do lekarza i mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Nie warto tracić nerwów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Zuza jestem w 100%zadowolona :-Dcycunie na medal bałam się ,że będą za duże ale są w sam raz:-Djeszcze gdzieś coś uciska ale dalikatnie ,teraz czekam aż zapomnę że nie są moje:-PSuper że u Ciebie ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
No i dziewczyny trzeba właśnie pozytywnie myśleć :) usssia - lubię takich pozytywnych ludzi. Tak właśnie mowię, ze zazwyczaj lekarz dobiera w sam raz biuścik. W końcu specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Hej dziewczyny. Pisałam do swojego chirurga maila czy mogłabym umówić się jakoś na dniach na wizyte, przez rejestracje czekałabym pewnie z pół roku, ale odpisał mi, że jeszcze nie ma potrzeby, że wstępny kształt będzie widoczny za jakieś 3 mce i jeśli przez ten czas nie będę widziała różnicy to mam się wtedy zgłosić... Mam nadzieję, że faktycznie przez te 3 mce te bułki mi zejdą. Przez te ponad dwa tyg ja nie widzę żeby ta opuchlizna zeszła choć minimalnie. Nadal mam takie wielkie balony zaczynające się trochę poniżej obojczyków. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Pytałam również o masaż, macie rację takich jak ja mam czyli o nierównej teksturze nie masuje się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Dokładnie jak Was cokolwiek niepokoi lepiej odbyć wizytę niż się zamartwiac :-) To nie pomoże a lepiej dmuchać na zimne, tym bardziej że wkoncu zaplacilyscie sporo pieniędzy za to na które niejednokrotnie niektóre napewno długo oszczedzaly lub braly kredyt ,to sa duze koszty i macie prawo do nieplanowanych wizyt ,nietylko do tych wyznaczonych przez lekarza. Ussia no to się cieszę :-) Mnie też nieraz coś zaklulo lub zabolało po miesiącu a i nawet dwóch ,obecnie już nic nie boli noszę push upy tyle że wyciągam tylko te druty zeby z blizna się nic nie stało i nie uwieralo, ale ogólnie rozmiarek fajny wyszedł teraz 65 G :-) a jaki bralas rozmiar implantu i jaki wyjściowy miałaś i jaki rozmiar uzyskalas teraz :-) Moje już opadły chyba tak jak ma być bo z początku trochę pod brodą miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Zuza1234 a mialas tak mocno spuchnieta gore i Ci to zeszlo? Ja jak patrze z boku to tak troche ponizej obojczykow zaczynaja rosnac zamiast byc spad i cyc to ja mam gore zamiast spadu... Wyjsciowo mialam rozmiar b, implant 375 okragly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
implant 330 anatomiczne ,wyjściówkę... ha. dobre pytanie niby biustonosz 75 B ale tak naprawdę to były duże push-up i to one robiły za biust ;)teraz sportowe to 75 C ,a w reserved to mam 75 D:) lekarz pozwolił mi nosić z ,,drutami,, tylko żebym miała dobrze dopasowany . Noszę rzadko bo też martwię się o blizny wole w zimie pocierpieć w sportowym aby później mieć niewidoczne blizny :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Magdalena1981 troszkę to one były nabrzmiane i to się utrzymywalo tak że 2 tygodnie ,potem zaczęły opadać ale bardzoooo powoli.To jest jednak ingerencja chirurgiczna więc i obrzęk był.A jak długo jesteś po operacji? Ussia no to tylko czekać aż się całkiem uformuja. Ja na to trochę czekałam ale już wydaje mi się ze kształt niemal idealny taki jak chciałam :-) choć te druty wyjmuje póki co ale z wiosną już kupię i nie będę ich wyjmować,w zasadzie i mnie były okrągłe ale kształt teraz przybierają bardzo naturalny a nie dwóch piłek jak wyglądały na początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Zuza1234 jestem troche ponad dwa tyg po zabiegu, ale nie widze zadnej roznicy w wygladzie :/ ja mam nadzieję, że coś się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
w jakim sensie nie widzisz zmiany? przed operacją i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Magdalena1981 a nosisz może oprócz tego stanika specjalnego taki pas na górę dodatkowo? Jak sa wysoko to powinnaś myślę ,on pomaga trochę opadnac piersiom. A może to tylko opuchlizna ? U niektórych z nas utrzymywała się długo a niektóre dziewczyny pisały ze prawie wogole jej nie było. Dwa tygodnie to też mało by coś sensownego stwierdzić .U mnie też były wysoko tak po miesiącu zaczęły się obniżać a sama opuchlizna była ze dwa tyg jak nie dłużej ,nie tylko piersi ale i brzuch miałam ogromny taki spuchniety .Nie martw się na zapas ,ja od maja czekałam na dobre efekty a dziś 1 grudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - ooo to całkiem dobrze zniosłaś operację:) i super, że jesteś zadowolona, to najważniejsze! jak jest ładny efekt to zapomina się o wszystkich cierpieniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×