Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Mójcijon
Kasia, znalazłam filmik ze zdjęciami piersi :) https://www.youtube.com/watch?v=ZHTnBya7MSQ z tej firmy. a leparza ó∑iłam dziewczynom, że napisze po operacji :) bo własnie jets taki fajny ze jakby tfu tfu kurde, cos poszło nie tak to nie chce mu robić czarnego PR< chyba ze spieprzy po :P to wtedy hahahaha mogę ci napisac na maila jak chcesz :) BETI no jasne :) lekarz wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Kasia - mam implanty anatomiczne 345 cc wysoki profil pod mięsień. Jola - co do o badań krwi to zapytaj lekarza, czy możesz mieć operacje z takimi wynikami. Może wystarczy brać jakieś witaminy czy zmienić dietę. Nie znam się :-) Spotkaj się z anestezjologiem i to on zadecyduje. W końcu to w jego ręce powierzasz swoje życie na czas operacji. Co do lakieru bo ktoś pytał :-) ja miałam tylko lakier bezbarwny. Chodzi o to aby anestezjolog widział zmiany koloru skóry i paznokci. Mojcijon no już 3 tygodnie minęły :-) szybko zlecialo, jeszcze 3 i będą mogła spać na boku! Tak mi tego brakuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Pamiętnika POoperacyjnego część dalszy ;) Kto ciekawy, zeznaję: Dziś mija 6 doba od zabiegu. Pierwsza przespana prawie w pełni noc -oczywiście na w pół siedząco żeby nie było ;) Praktycznie nie zwracam już uwagi na ciągnięcie, po prostu próbuje podnieść się sama -robię coś a la 'kołyska' i w ten sposób daje radę w 99% sama się z tej pozycji podnieść poza pojedynczymi przypadkami. Generalnie czuję dalej miejsca, gdzie są szwy i miejsca, gdzie guma ze stanika styka się ze skórą :/ no ale cóż.. Co do samych piersi: z boku wyglądają jak 'dzioby'/jajowaty kształt , sutki "patrzą w dół"..chyba normalne na tym etapie? Nie narzekam, ani zbytnio się nie wzniecam ich obecnym kształtem, wiem że to etap przejściowy. Ps. Beti48: jaką Klinikę ostatecznie wybrałaś, gdzie robisz piersi? Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi - ja to się chyba najbardziej boje spania, bo nie wyobrazam sobie zasypiania w innej pozycji, niz na boku;p aaale czego sie nie robi dla ladnego biustu:D Mojcion - ooo to dawaj znac, jak sie dostaniesz wczesniej:D widze, ze sie juz nie mozesz doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon- mój mail palemka3for@wp.pl. Zarejestrowałam się na forum, bo dosyć często tu ostatnio wchodzę ;) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Karolinka _ ja robię w Lubinie u dr. Leszczyńskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
MEGI 6 tyg po dopiero na boku!? o matulu, ja śpię tylko na boku! ale no własnie- czego się nie robi dla pieknego biustu … Karolina na 6 dzień po to naturalne chyba ze mają taki kształt.. też bym się tym nie przejmowała, bo one przecież opadną i to sporo z tego co widziałam na filmikach z YT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się w końcu zalogowałam :) teraz trochę inny login Mójcijon koniec z tym wpisywaniem maili! hell yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Beti48: Rozumiem. Pewnie tak lepiej :) Myślałam, że robisz we Wrocławiu bo kiedyś mailowałyśmy o tym. Fajnie że to już tak niedługo, zobaczysz jak szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nawet nie zauwazylam, ze wczesniej mialas "j" w nicku :D btw bardzo duzo nowych osob sie tu zrobilo, fajnie fajnie;) tylko zawsze mam problem jak mnie pare dni nie ma na forum, bo nie łapie sie w watkach;D musze zagladac na biezaco;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćKarolina __ tak, tak pierwsza wersja była na Wrocław , bo dr. też tam robi , ale po konsultacjach wybrałam Lubin , bo mam o połowę bliżej , a klinika też jest na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Princesse i Mojcion tak mi powiedziano, spanie na boku dopiero po 6 tygodniach. To jest chyba w tym wszystkim najgorsze! Przed operacją zawsze spalam na boku lub brzuchu a teraz tylko plecy. :-) najgorszy jest pierwszy tydzień bo trzeba się przyzwyczaić i plecy bardzo bolą. Ale trzeba patrzeć pozytywnie: jest parę opcji spania na plecach :-D prawie na płasko, na dwóch poduszkami, z ugietymi nogami, z prostymi nogami. ;-) ostatnio nawet próbuje na pół-boku :-) tylek i nogi na boku a góra ciała prosto :-D jak same widzicie wachlarz możliwości hahaha B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Karolina nie przejmuj się kształtem. One potrzebują pół roku żeby się ułożyć. Moje są trochę za wysoko jak dla mnie. Muszą jeszcze dużo opasc aby blizny zasłonić. W pełni cycuchami będziemy się cieszyć za parę miesięcy. Wytrwałości :-) dzielnie dajesz radę. A tak swoją drogą my kobiety to dziwne istoty jesteśmy. Tyle cierpienia i niedogodności żeby ładniej wyglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcion poleć jakieś filmiki na YouTube gdzie widać kiedy one opadają i jak się zmieniają. Ten który wyżej dałaś był tylko do 14 dni po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Pytałam swojego chirurga o spanie na boku dzień po operacji. A on powiedział ze nie ma żadnych przeciwwskazań. To bardziej chodzi o to ze nie możemy bo boli. Jak tylko przestaniemy czuć dyskomfort możemy spać na boku. Nie zmienimy kształtu ani nie przesuniemy implantów przez spanie na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Amelia napewno? Bo jak tak to ja już dziś na boku śpię ;-) zadzwonię jutro i dopytam mojego. Ciekawe skąd aż takie rozbieżności u lekarzy w tym co wolno a co nie i kiedy...? Przecież to ten sam zabieg chirurgiczny.... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś drugą konsultację u innego lekarza. Jestem mega zadowolona. Jego propozycja to mentor 330 anatomiczne. Czekam na info odnośnie wolnych terminów w lutym/marcu. Mam nadzieję że coś się zwolni. Trochę obawiam się o rozmiar. Ja zrobiłam przymiarkę wkładki do stanika to o taki efekt mi chodzi, ale dużo czytałam na forum że po operacji efekt jest trochę mniejszy. Możecie coś doradzić? Mam 178cm i ważę 67kg. Zaznaczę że jak włożyliśmy większe wkładki 380 to był to dla mnie stanowczo za duży rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogę trochę dziwne, że między 330 a 380 nie ma rozmiaru pośredniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Palemka dziwne że tak Ci powiedział bo ja mam mentor anatomiczny 345. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Palemka, nie znam sie w ogole na pojemnościach anatomicznych. Ale ciesze sie ze jestes pewna co do lekarza. Megi1985 Na yt jest tego całaa masa, wpisz VLOG boob, czy brest augumentation i ci wyskoczy. Sa tez Polki dwie - tez trzeba wpisać operacja powiększenia piersi- ta Kobieta ma kilka filmików wejdź w jej profil i zobaczysz. https://m.youtube.com/watch?v=dVnAh3zpG5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ah i raz bede pisała z konta stałego a raz z tego niestałego, bo raz z komputera a raz z telefonu- przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Za dwa tygodnie będą 3 miesiące...wszelkie dolegliwości minęły....miekną z dnia na dzień...kocham je☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Za dwa tygodnie będzie 3 miesiące...miekkna w oczach...może lepiej zabrzmi w dłoniach...wszelkie dolegliwości minęły...kocham je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gosica. Cieszę się razem z Tobą. Trzy miesiące to szybko doszlas do zdrowia. Ja w oczekiwaniu na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gosica. Cieszę się razem z Tobą. Trzy miesiące to szybko doszlas do zdrowia. Ja w oczekiwaniu na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - odpowiadajac na poprzednie posty w odpowiedzi do mojego, udało mi się (mam nadzieje;p ) zamieścic fotki piersi, wiec nie bede juz wysyłać emailem jedno to po zabiegu, jeszcze sztywne, nie ułożone tak naprawdę piersi, a drugie w bikini (troche za małym :D:D ) w każdym razie moja wyjściówka to było 0 :P płaska jak ściana byłam, także teraz kupuje stanik C, czasem D w zależności jaka firma i biustonosz. jestem drobna także wielki biust to nie jest, ale jest dla mojej sylwetki proporcjonalny i nie przeszkadza mi w uprawianiu sportu ! wiecie, każdy ma inne priorytety;) http://s24.postimg.org/jfg9lu9p1/Bez_tytu_u.jpg http://s9.postimg.org/ls4y7kmfj/biust1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Paulina.Dziękuję za możliwość obejrzenia Twoich piersi. Masz rację dla Twojej sylwetki są idealne Śliczne wyszły. Myślę że piersiątka wychodzą ładniejsze gdy się nie ma zwisu. Bardzo chciałabym zobaczyć wyjsciowe u jakiejś koleżanki po karmieniu. Kurcze szukałam na beauty nawet, takiego wyglądu jak moje i nie mogłam znaleźć. Ja mam 80 pod biustem i bardzo wypuklą klatę. Jak założę push up to jest trochę cycka Ale jak zdejme to wiadomo. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MeGi - na półboku, hahaha :D ale to prawda! my babki umiemy dobrze zakombinowac ;D kurcze, ale az widac po Twoich wpisach, ze jestes bardzo zadowolona z operacji, zawsze milo czytac takie komentarze!:) oby tych zadowolonych bylo jaaak najwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
jestem po anestezjologu _ moja operacja ODSTAWIONA NA BOCZNY TOR _ pani anestezjolog po analizie moich wyników stwierdziła ,że nie może mnie teraz zakwalifikować do zabiegu z powodu zbyt wysokiego cholesterolu i wysokiego ciśnienia _ powiedziała ,że powinnam to skaczące ciśnienie skonsultować z kardiologiem , ewentualnie je lekami ustabilizować i wtedy ponownie rozważać operację _ na początku byłam załamana , ale po ochłonięciu i rozmową z mężem stwierdziłam , że może tak miało być , że może mam gorsze zmartwienia zdrowotne i nimi powinnam się teraz zająć _ TRUDNO :( najśmieszniejsze jest to ,że dr. wcześniej mówił ,że cholesterol nie przeszkadza w zabiegu , a 10 min. przed anestezjologiem przymierzaliśmy ostateczne implanty :) po anestezjologu , poszłam do niego i mu wszystko powiedziałam _ odp. "głowa do góry - zdrowie ważniejsze , a piersi jeszcze sobie Pani zrobi , gdy wszystko będzie w normie ... " będziemy w kontakcie , na razie operacja odłożona na 2 miesiące ... w poniedziałek jadę do kardiologa i zaczynam się leczyć w innym kierunku :) i tyle u mnie dziewczyny _ szkoda mi jak cholera , ale jak mus to mus ..... pani anestezjolog stwierdziła ,że mam fajny biust i nie wie po co mi to w ogóle hahaha _ ja jej , na to ,że po aby wyglądał bez stanika tak jak w staniku haha_ uśmiałyśmy się na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Beti, ale mnie nastraszyłaś :( ja mam termin na za 1,5 tyg i wpłaconą zaliczkę 10%, dziś robiłam morfologię i krzepliwość, jutro usg piersi... i teraz martwie się czy wyniki będą ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×