Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Lizz17
Karolina ja mam 330cc, anatomiczne, PolyTech. Mysle, ze rowniez beda wygladac naturalnie jak juz dojda do siebie. Sa rowno, tylko z gory opuchniete i wysoko. I przez to wydaje mi sie, ze brodawka troche jakby za nisko. Mam 164cm, 56kg ( troche ostatnio przytylam, normalnie53-54) wyjsciowo miseczka A, dzieci zjadly moje piersi, ale nie byly obwisle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
GoscAli, ja tak mam z lewa piersia. Od poczatku mnie bardziej boli i kluje.. Choc naprawde duzo odpoczywam i praktycznie nic specjalnie nie robie to jednak bol sie dalej utrzymuje. Cala jestem jakas spieta:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Ja polecam biustonosze thriumpha tri active, jak dla mnie rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Lizz moja lewa pierś w ogóle nic nie boli, juz jest taka moja :) ale prawa cos szwankuje, kurde gdyby nie ten ból prawej to byłoby cudownie a tak wciąż sie martwię... Ale teraz daje na luz, w piątek wizyta kontrolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
MeGi1985 dziekuje za wsparcie. Juz nie moge sie doczekac kiedy w koncu bardziej wroce do normalnego zycia i obowiazkow. Przy dwojce dzieci nie jest latwo tak poprostu nic nie robic. Ale najgorsze juz za nami wiec trzeba teraz poprostu na siebie uwazac, zeby nic nie zepsuc;-) mam nadzieje, ze sie ladnie uloza. A tak wogole... Czy wy dziewczyny nosilyscie pas?? Mi lekarz nic o pasie nie wspomnial. Mialam tylko bandarz przez pierwszy tydzien i kilka pierwszych dni taki walek z bandarza miedzy piersiami. Jestem drobna w klatce wiec chyba dlatego, zeby nie byly za blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
GoscAli daj znac co lekarz powiedzial po wizycie kontrolnej. Ja mam dopiero wizyte za niecale 6 tyg. Dzieki za info o biustonoszu. Sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Lizz ja tez miałam bandaż przez tydzień, przy zdejmowaniu szwów moja dr wspominała o tym pasie ze moze przy tej wizycie mi założy. Ja mam implanty okrągłe i wydaje mi sie ze one sa za bardzo sterczące wiec mam nadzieje ze ten pas mi trochę spłaszczy te miejsce gdzie to jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lizz17: Mój stanik jest z Triumpha - taki mięciutki sportowy, a jednocześnie mocno trzyma. Nie mogę znaleźć tego modelu w necie :/ Jest w wersji czarnej i białej z taką siateczką po środku - cena: 119zł, wic całkiem fajna chyba. JA też mam strupki i myślę, że jeszcze z tydzień będą.. pewnie o wiele szybciej by się to goiło gdyby był ciągły dostęp do powietrza, a tak pod tą gumką i warstwą gazików to nie bardzo ma czym oddychać.. To mamy zbliżony rozmiar, tyle że ja mam okrągłe. Bałam się, że wyjdą nie naturalnie, a jest super :) Moja wyjściówka to takie między A i B, a stanik kupiłam D, choć E też było dobre, al mniej by "Trzymało", więć uznałam, ż tak lepiej. A w innym sklepie mierzyłam inny fason sportowego stanika i tam pasował mi B :D ale wiem, że to zawyżona numeracja była, bo Pani mówiła. W każdym razie zdziwiłam się, bo B to na pewno nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Gość Karolina, ten stanik z thriumpha to tri active. Jest super tez mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Karolina i Ali: no wlasnie tez probowalam znalesc te biustonosze i nie widze nigdzie. Sprobuje wybrac sie w najblizszym czasie do sklepu. Wlasnie wzielam prysznic i stwierdzilam ze troche lepiej wygladaja od wczoraj... Mysle, ze z dnia na dzien beda sie robic bardziej naturalne.. Oby. Ja tak stawiam ze to bedzie jakies 70D, 75C ten moj rozmiar:-) nie chcialam wielkich piersi tylko bardziej takie sportowe fajne cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Tak, możliwe, że to TriActive właśnie :) Jest w sklepie Triumpha, najlepiej się wybrać. Jakby co to zamówią. A z tym rozmiarem to bardzo ciekawa jestem czy w 'niesportowym' rozmiarze też będę miała d czy jednak c :P Ach ten kobiecy apetyt..Ledwie 2 tyg temu nie miała nic, a teraz marudze, że wolałabym D :P hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Lizz17czy Ty miałaś po w Bielsku ?bardzo podobne zalecenia tz.wałek między piersiami ,polytech wkładki ,bandaz,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Karolina. Miło czytam Twoje wpisy że jesteś zadowolona. A jeszcze nie tak dawno przeżywałas co to będzie. Ja mam konsultacje w sobotę i boję się że mi się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNina
Dziewczyny, mija dzisiaj 14 doba. Tydzień temu czułam się lepiej niz teraz. Co prawda wróciłam już do normalnego życia więc się nie oszczedzam, ale moja lewa piers ma sie źle. Od kilku dni bardzo mnie kluje przy najmniejszym ruchu. Jakby ktoś mi nóż wbijał. Paraliżujący ból. Poza tym zadnych dolegliwości, obrzęku itp. Idę dzisiaj na ponadplanową wizytę do lekarza. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Usssia, tak w Bielsku. Jestem bardzo zadowolona z kliniki i doktora. Slyszalam wczesniej duzo pozytywnych opini od znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Cześć,obudzona z nowymi piersiami ;-) jak na pierwszą dobę nastanawiałam się na większy bol, to jest w zasadzie dyskomfort i ograniczenia ruchowe, zle jedynie zniosłam narkoze,ale to nic dziwnego. Na ten moment mam założone dreny, najpewniej do jutra,w klinice zaś mam zostać do pt lub sob. A cycuchy juz super, ale jakies male wyjdą się,czy któraś tak miała? Nie wiem na pewno ile mam włożone ale wczoraj była mowa o 400ml okrągłe HP. Dzis będzie dr to podpytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
czesc dziewczyny, dawno mnie nie było, ale dzieci mi chorują .. :( ALI, a to nie jest tak ze prawa piers boli bardziej i doskwiera bo jestes praworęczna, i tą stronę bardziej nadużywasz? LIZ17, ALI i KAROLINA- mam prośbę, czy wysłałybyście mi zdjęcia? przed i po? Ja mam podobnie, że mi dzieci wyssały piersi. Na razie mam zdjęcia PRZED, oby zadzwonili po tym 15.02 z terminem nowym.. :( tak chce żeby było już po wszystkim, bo nie daje rady już.. ciągle o tym gadam.. mąż ma już dosyć tematu.. ale nie mówie o tym, bo mam jakieś ALE, - obawy (to zrozumiałe- mam- owszem, boję się też trocę wiadomo) ale no ciągle temat piersi jest w mojej głowie. O tych staniczkach triactive słyszałam już.. na razie kupiłam sportowy z firmy Etam, bo akurat była promocja, kupilam D, zobaczymy czy słusznie.. Schudłam z nerwów, nie mam apetytu.. to też mój problem. Boje się, że przez brak zdrowej diety i niewyspanie (ząbkowanie u jednej, i wieczny kaszel u drugiej) bede miała złe wyniki.. Przez tą niewiadomą, kiedy i ile szybciej będzie operacja chodzę poddenerwowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
gośćNina, zabawne, bo 2 dni temu miałam dokładnie taka samą obserwacje odnośnie samopoczucie PO operacji: że kilka dni po operacji byłam bardziej "ruchliwa" niż prawie 3tyg. po, czyli teraz :D Nie to, żeby mnie bolało, ale czasem coś zakłuje no i brodawki zrobiły się wrażliwe. Wiem że to wszystko przejściowe - nie martwie się, obserwuje. Biorę Apap Extra od 3 dni i jest lepiej, a potem jakoś z biegiem dnia leci. Ten "kłujący ból" u Ciebie to aż tak dolegliwy??? Zaskoczyłaś mnie :( Kurde, zapytaj swojego lekarza może, bo to nie ma na co czekać chyba...ech Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
goscjola: Dlaczego miałoby Ci się nie udać? Masz na myśli wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
hej dziewczyny ja juz jestem 5 tydzien po zabiegu ,dwa tygodnie po wrociłam do pracy oszczedzałam sie jak mogłam ,nic nie dzwigam itp,a tak nadwyrężyłam miesnie,lewa piers tak mi dała wkosc ze bez ketonalu ani rusz ,długo mnie to trzymało zrobiłam USG wszystko ok z moim lekarzem jestem tylko na maila,uspokajał ze to wszystko minie proces gojenia nie jest równy ,teraz narazie od trzech dni mam spokój ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
Hej dziewczyny, Mam do was pytanie. Otóż ważę 49 kg, mam 161 cm wzrostu a obecny rozmiar biustu pełne A, małe B. Dziewczyny podobne budową napiszcie jaki rozmiar implantów macie zrobione? Zależy mi na naturalnym wyglądzie i nie wiem jaki rozmiar powinnam wybrać (250 czy 300 ml okrągłe Mentor) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Otóż jestem dość drobna. Ważę 49 kg, 161 cm wzrostu, piersi pełne A, małe B. Zastanawiam się nad rozmiarem implantów (250 lub 300 ml okrągłe mentor). Jeżeli jakieś z Was są podobne budową to napiszcie jaki rozmiar miałyście dobrany. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
a teraz jak się czujesz gaga? Daj znać koniecznie czy Cię jeszcze boli coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Lizz i ussia ja też w Bielsku cycuchy robiłam :-) ale ten świat mały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Mojcion podaj maila :) mnie ta prawa dziś mocno bolała, taki ból ciągnięcia jakby szew, pałacy ból. Biorę ketanil. A fakt jestem peaworeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
asylwetka - ale masz super , jesteś po , wracaj szybciutko do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Mojcion doskonale rozumiem Twoje obawy. Każda z nas je miała :) ja mam 2 dzieci i bardzo sie bałam ze cos mogłoby pójść zle... Rożne rzeczy przecież sie mogą zdarzyć. Mi pomogła modlitwa i pozytywne myślenie. Wybrałam sprawdzona i pewna klinikę. Ograniczyłam ryzyko do minimum. Bałam sie bardzo, nawet nie samej operacji ( Po dwóch cesarkach nie straszny był mi ból) co samej narkozy( choć nie było powodu, bo wszystko bardzo sprawnie przebiegło). Choć na początku, po operacji był płacz i żałowanie po co to zrobiłam... To po zdjęciu szwów, kiedy mogłam dłużej sie im przyjrzeć to wszystko minęło... Jestem mega zadowolona, efekt jest cudowny i wiem ze bedzie jeszcze piękniejszy mój nowy biust ( narazie jestem jeszcze lekko opuchnięta) ta operacja to najlepiej wydane pieniądze :) faktycznie, trochę żałuje ze nie zrobiłam tego wcześniej... A moze to i lepiej, bo dzieciaki wykarmione :) nic sie nie bój, myśl pozytywnie!!! Bedziesz miała piękne cycki :) bedziesz czuła sie lepiej, bardziej atrakcyjnie. Lato jest nasze dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćAli , mogłabym też zobaczyć Twoje fotki beatka3737@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćAli _ to cudownie ,że czujesz się świetnie , że jesteś zadowolona :) czy mogłabym też zobaczyć Twoje fotki ? beatka3737@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Asylwetka ja miałam identycznie, najpierw wydawały mi sie jakieś takie małe, pozniej jednak za duże... Teraz uważam ze sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×