Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Nina, powiedz od kiedy zaczęłaś funkcjonować? Jeździć samochodem, chodzic na spacery? Praca? Mam dwójkę dzieci i zastanawiam się ile dni po zabiegu bedę mogła się nimi juz normalnie zajmować. Zawieźć do szkoły itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNINA
gośćAli to może nawet się minęłyśmy w klinice:) palemka3, odpowiadając: na spacer wyszłam po 2 dniach, ale krótki potrzebowałam zaczerpnąć powietrza. Samochodem nie powinnam według lekarza jeździć jeszcze przez tydzień co najmniej, chociaż już się czuję na siłach. Do pracy wracam za tydzień. Teraz czuję się już naprawdę dobrze, szybciej się męczę i staram się oszczędzać, ale muszę przyznać, że już mam poczucie że powróciłam do pełnej sprawności (poza drobnymi nieistotnymi wyjątkami: ręce w górze i spanie na boku, ale to nieistotne dla mnie), tak więc wg. mnie zajmuje to tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaaa
Hej, ja miałam zabieg we wtorek. Dziewczyny jak z myciem rany? Lekarz kazał w trzeciej dobie, a ja się boję. Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Czesc. Zależy jakie te naturalne są. Moje przed 1 ciaza były małe ale jędrne. Nigdy nie mialam do nich żadnych zastrzeżeń. Teraz po ciazach moje piersi są tragiczne. W staniki ujdzie jakoś pod bluzką bez dekoltu. Wyskakują mi z niego , rozstepy itd. Mam przez to kompleksy i początki depresji tak mysle , niestety nie tylko to mam zniszczone . Ale zrobienie sobie piersi jest poczatkiem bycia szczęśliwa w moim przypadku. Mieć naturalne a mieć silikony to jak być nieszczęśliwa baba, ktora czuje, ze zycie jest do d**y a pewną siebie kobieta, szczesliwa zona i mamą. Życie jest jedno a ja mam się męczyć i niszczyć sobie psychikę bo liczy sie naturalny cyc. Ludzie mają różne problemy i szukają pomocy u psychologa psychiatry itd. a my sobie robimy piersi:) kto nie ma takiego problemu to niech się nie wypowiada bo nie wie co czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
To wyzej napisalam do goscia z wczoraj 10:57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
a ja sobie powiekszylam piersi, bo chcialam, nie mialam brzydkich, zwisow itp, tylko małe. Chcialam większe to mam i nikomu nic do tego, moje ciało. Od tego jest chirurgiaplastyczna byz z niej korzystac, oczywiscie z glową, chyba tylko zazdrośnicy twierdzą inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietusek - 100% racji! nigdy nie powinno się rezygnowac ze swoich marzen czy planow tylko dlatego, ze boimy sie reakcji otoczenia. zreszta co to jest w ogole za nakaz naturalnych piersi :D nikt nikomu nie powinien zagladac do portfela, a tym bardziej do stanika! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Lepetitprincesse tak było, jest i będzie, ze znajdą się ludzie którzy będą nasze marzenia i nas niszczyc i dlatego trzeba być silnym i nie być uzależnionym od innych. Wczesniej w latach szkolnych mozna mna bylo manipulowac i niestety wiele razy cierpialam przez to. Mialam plany marzenia i przez niektorych ludzi tego nie zrealizowalam bo ktos mi powiedzial cos i ja juz nawet nie próbowałam. Gdy mam swoje dzieci męża umiem zawalczyć o siebie o swoją rodzinę i nikt nie jest wstanie przeszkodzić mi w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Nie gólmy tez nóg, okolic bikini, nie farbujmy wlosów, jak naturalnie to naturalnie. Badzmy konsekwentne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNina
Dziewczyny a czy podczas operacji wewnątrz piersi także założone zostają szwy? Nie pytałam lekarza a teraz odczuwam jako bolesne ciągnięcie jeden punkt wewnatrz jednej z piersi i zastanawiam się czy to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietusek - i o to chodzi! goscNina - to uczucie ciągnięcia może wstąpić, ale najlepiej skonsultuj swoje obawy ze swoim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
GoscNina tez mam takie uczucie ciągnięcia w prawej piersi. Ona mnie tez lekko jeszcze pobolewa ale to chyba normalne. U mnie to dopiero 11 doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
A ja dziewczyny zaczynam powoli pakować się. Operacja juz we wtorek,ale przede mną poniedziałek w biurze i 350 km podrozy do kliniki.. zaczynam odczuwać lekki stres. No i dylemat co wziac a czego nie,może jakieś rady ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Asylwetka. Dużo czytam i pamiętam ze dziewczyny pisały o piżamie rozpinanej z przodu. Poza tym to będę cierpliwie czekać na słówko od Ciebie i trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Szczoteczke elektryczna do zebow i husyeczki nawilzajace do higirmeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
I małe buteleczki z dziubkiem wody niegazowanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dziewczyny,mam wszystko poza gora od piżamy na guziczki,ale mam mega elastyczna koszulkę na ramiączkach,ktora w razie czego można wciągnąć od dolu hihi :-) myślicie,ze w ogóle ręce po zabiegu nie działają? Kurczę,a jak np uczesac się? W klinice jest zaplanowany pobyt na 3 doby. Jak wtedy żyć,jak nic nie da się zrobić z sobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa.. Jestem 12 dni po zabiegu. Pierwsze trzy dni byly ciezkie, nawet bardzo.. Mimo, ze bylam na to najgorsze przygotowana to troche mnie to przeroslo. W klinice nie moglam spac.. Budzilam sie co chwile, strasznie bolaly mnie plecy, chyba monentami bardziej niz piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa.. Jestem 12 dni po zabiegu. Pierwsze trzy dni byly ciezkie, nawet bardzo.. Mimo, ze bylam na to najgorsze przygotowana to troche mnie to przeroslo. W klinice nie moglam spac.. Budzilam sie co chwile, strasznie bolaly mnie plecy, chyba monentami bardziej niz piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Asylwetka. Trzymam kciuki za Ciebie. Napisz gdy będziesz po. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dzięki ajola, odezwę się jak tylko zacznę na nowo kojarzyć :-) za 2h mam być w klinice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Nie wiem dlaczego moj post nie wskoczyl w calosci wczoraj... Jutro bedzie 2 tygodnie od zabiegu... Najgorsze byly dla mnie pierwsze trzy doby a pozniej z dnia na dzien coraz lepiej. Na ten moment ciagle jeszcze nie moge wielu czynnosci wykonywac, piersi sa twarde, opuchniete i wysoko. Ale przeciez potrzeba czasu wiec probuje byc cierpliwa i pozytywnie nastawiona na te jeszcze kilka tygodni "odpoczynku" oby efekt koncowy byl fajny. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, ktore sa po zabiegu i zycze powodzenia tym, ktore ciagle czekaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Nie wiem dlaczego moj post nie wskoczyl w calosci wczoraj... Jutro bedzie 2 tygodnie od zabiegu... Najgorsze byly dla mnie pierwsze trzy doby a pozniej z dnia na dzien coraz lepiej. Na ten moment ciagle jeszcze nie moge wielu czynnosci wykonywac, piersi sa twarde, opuchniete i wysoko. Ale przeciez potrzeba czasu wiec probuje byc cierpliwa i pozytywnie nastawiona na te jeszcze kilka tygodni "odpoczynku" oby efekt koncowy byl fajny. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, ktore sa po zabiegu i zycze powodzenia tym, ktore ciagle czekaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny po operacji, 2 pytania do Was: 1. Czy rano też miałyście uczucie, żę piersi są twardsze jakby i ogólnie takie wrażenie "zastania" wszystkiego.. 2. Czy też Wam się ten pasek /dolna gumka od stanika tak "wpijała" w bliznę, pomimonoszenia tam zabezpieczających gazików itp.? Ja szału dostaję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Karolina.. Mam dokladnie to samo. Dwa tygodnie po zabiegu a ja rano budze sie cala sztywna, piersi jak kamienie, plecy spiete..nie wiem jak sie mam podniesc z lozka:-( Biustonosz z przodu nawet OK, ale uciska mnie na plecach strasznie mam same sine pregi az takie rany na lopatkach.. Pod pachami tez troche uwiera.. Noi wogole to sie strasznie garbie, mam problem zeby sie ladnie wyprostowac... Za chwile jakis garb mi na plecach wyrosnie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Cześć Lizz17 , wygląda na to, że jesteśmy na dokładnie tym samym etapie :) u mnie mija właśnie 17 doba po operacji, niedogodności mamy podobne więc to normalne, ufff ;) Co do stanika to może kup sobie nowy? Nie chce być mądrzejsza od lekarza, ale ja wczoraj zakupiłam 2 i czuję się w nich o niebo lepiej, a pooperacyjny wywaliłam. Polecam Ci też natłuszczać bliznę maścią Linomag. Ja śpię już na płasko praktycznie, ale rano wszystko napięte i twarde tak jak mówisz :D OGólnie zpiersi jestem BARDZO zadowolona, wszysxcy co mnie widzieli też są pod wrażeniem jak naturalnie wyglądają już teraz, idealnie pasują do mojej sylwtki i są równiutkie i pomału opadają sobie. A Ty jaki masz rozmiar? Ja okrągłe HP 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2102
Dziewczyny napiszcie proszę jaki rozmiar implantów miałyście wszczepiany oraz jakiej jesteście budowy. Ja jestem dość drobna i jedyne nad czym się zastanawiam to wielkość implantów. Nie chcę żeby wyglądały nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Ja jestem szczupła, 166cm 55 kg, mam wszczepione okrągłe 345ml. Dziewczyny od kilku dni bardziej boli mnie prawa pierś. Czasami jak sie bardziej napne albo cos sięgnę prawa ręką. To jest taki kujący ból, ta pierś tez trochę boli jak ja dotykam ( nawet skóra boli jak lekko jej dotykam) miałyście podobnie? Dziś mija 14 doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Dziewczyny (Ali, Karolina i Lizz) wszytsko o czym piszecie tez przerabialam. Dzis mija 5 tygodniu po zabiegu i jest ok. Co do stanika to tez wbijal mi sie w lopatki i robil rany. Tez sie garbilam. Wytrzymalam w nim tydzien i kupilam nowy. Problemy ze wstawaniem i uczucie sztywnosci minely tak w 3 tygodniu. Dzis ide na zakupy po nowy, normalny stanik :) musze jeszcze tydzien nosic ten uciskowy ale niech ten nowy juz na mnie czeka :) Co do wymiarow, mam 165cm i 57kg implant anatomiczny 345cc pod miesien. Juz opadaja, robia sie coraz bardziej miekkie i jest fajnie.Wiekszosc czasu czuje sie jakbym wcale operacji nie miala, piersi sa juz takie MOJE :) czasami jak za duzo popracuje i sie przemecze to troche sztywnieja wieczorem. Cierpliwosci dziewczyny, czas leci szybko. Teraz sie relaksujcie i cieszcie wolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Karolina, a wiec wyglada na to, ze wszystko normalnie.. Poprostu musimy przeczekac ten bol.;-) jakiej firmy biustonosz kupilas? Musze chyba pomyslec o zmianie na inny. Te rany co prawda zrobily mi sie w pierwszym tygodniu jak jeszcze bylam posciskana bandarzem, teraz troche lepiej ale do najwygodniejszych to ten stanik nie nalezy. Ja po 9 dniach bylam na kontroli i wtedy podcieli mi szwy. Blizny goja sie ladnie, sa jeszcze strupki i dlatego dostalam polecenie, zeby przez dwa tygodnie natluszczac Detromycyna a pozniej stosowac plastry silikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×