Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Lizz17
Asylwetka, ja dostalam zalecenie aby codziennie blizne dezynfekowac (octenisept lub woda utleniona) i przez dwa tyg po sciagnieciu szwow detreomycyna, a jak juz odpadna wszystkie strupki to plastry silikonowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Karolina, ja tez mam dalej te strupki.. , 18 dni po operacji. Teoretycznie do piatku mam masc z antybiotykiem a pozniej tylko natluszczanie i jak juz bedzie bez strupkow to plastry. Nie sadze, ze do piatku odpadna... Wiec to chyba troche trwa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lizz17, uff to mnie pocieszyłaś :) Czyli wszystko ok. Z tymże ja maścią z antybiotykiem to nie smaruję już huhu...od tygodnia, ? jakoś tak..tylko Linomag i Octanisept. No nic, może za 10 dni zejdą w koncu, bo kurka to szczypie i jest takie suche...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Ja od razu miałam takie zalecenia ze przez tydzień chodzę w staniku i bandazu, trochę mnie dziwiło to ze nie mogę myć piersi bitym samym dbać o swój opatrunek. Po tygodniu kiedy zdjęli mi szwy mogłam odrazu dbać o bliznę natłuszczając i delikatnie smarując bio oilem. Na razie moja dr nie pozwoliła mi naklejał plastrów silikonowych bo stwierdziła ze to za wcześnie. Widzę ze lekarze maja rożne podejście do tego tematu. Mi strupki bardzo szybko odpadły, w 10 dobie juz ich nie miałam ale to chyba kwestia bardzo indywidualna u każdej kobiety. we wtorek bedą 3 tyg po operacji a juz dzisiaj musiałam kupić o rozmiar mniejszy stanik sportowy :) opuchlizna pięknie schodzi, piersi sa mięciutkie :) dziś zaszalal kupilam piękny koronkowy biustonosz... W życiu nie byłam tak zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Kobietki taka natura że się martwcie. Nawet czucie czasem wraca po roku. Myślę że musicie być cierpliwe. Co do moich implantów to doktor powiedział ze chociaż bym chciała nie włoży mi okrągłych. No nic ufam mu. Zrobiłam moje zwisy jak mi się uda to pokaże wam po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Karolina mi strupki odpadły po 20 paru dniach i dopiero potem zaczęłam używać plastrów silikonowych. Nie martw się wszystko jest ok. Emilka co do wielkości implantów ja mam 345 anatomiczne. Miałam przed operacją 70 a. Teraz mam 70 c. 165cm, 58 kg. We wtorek będzie 6 tygodni od operacji. W końcu przestanę nosić ten okropny Stanik i wrócę do ćwiczeń, ba razie delikatnych. Do dziewczyn już kilka miesięcy po: czy wasze piersi równo opadaly? Moja lewa opada wolniej... Różnica jest mała ale jest....pewnie normalne. Karolina dzięki za fotki. Super cycuchy po tak krótkim czasie. Pasują do twojej figury i ciężko uwierzyć że to okrągłe a nie anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Megi, dzięki :* :* :) Też czuję się naturalnie zupełnie naturalnie z nimi, gdyby nie to, że są twarde buehehe Co do strupków to u mnie już 25 dzień mija :O ależ zleciało.. szok Ale nic czekam, bo mi lekarz też powiedział, że ta maść silikonowa to ma być na blizny, a nie rany, a teraz to są rany, nie ma co się czarować.. To jak Tobie wyszło z 345ml "c" a mnie z 295ml początkowo d, to coś mi się zdaje, że tak różowo nie będzie jak odpuchną.. choć jak się zmierzyłam to pod cycem 72cm (bo się lekko spasłam ;)) ,w cycu 90cm.. muszę sprawdzić ile to wg rozmiarówki, ale coś czuje że to "d" wkrótce bedzie odległym marzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Megi 1985.Czytam ze masz anatomy. Jeśli miałaś A ciekawa jestem jak uniosło Ci górę. A czy mogłabym obejrzeć Twoje piersi. Wyślesz mi fotkę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ale jestem zła, co do was pisze to mi wcina wiadomość ... Dzieci mam chore, i czasu mniej. Dziewczyny wyslalybyscie i mi zdjęcia( zapewniam ze mam cycki i ja :) )? carpioo@op.pl z gory dziękuje Ostatnio duzo sie denerwuje - czy i kiedy zadzwonią o tym terminie??, nie śpię i nie nam apetytu - co bedzie z wynikami krwi??? Mam juz termin zdjęcia aparatu na zęby (nosze go juz dwa lata) i tez chciałabym zeby to sie zgrało .. A to wypada w drugiej połowie marca .. Tak chciałabym miec pewna datę a nie liczyć ze cis sie zwolni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ale jestem zła, co do was pisze to mi wcina wiadomość ... Dzieci mam chore, i czasu mniej. Dziewczyny wyslalybyscie i mi zdjęcia( zapewniam ze mam cycki i ja :) )? carpioo@op.pl z gory dziękuje Ostatnio duzo sie denerwuje - czy i kiedy zadzwonią o tym terminie??, nie śpię i nie nam apetytu - co bedzie z wynikami krwi??? Mam juz termin zdjęcia aparatu na zęby (nosze go juz dwa lata) i tez chciałabym zeby to sie zgrało .. A to wypada w drugiej połowie marca .. Tak chciałabym miec pewna datę a nie liczyć ze cis sie zwolni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Jola jasne, daj maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ja tez poprosze zdjęcia heloł !! Mail powyżej. A czego sie boje z ta krwią? Ze mi Złe wyjdzie. Ja przez ten rok od porodu strasznie schudłam z czego jestem dumna, ale 92-57 kg robi swoje .. Dla organizmu .. Nie kam w ogole ochoty jesc, żołądek mi sie skurczył .. Musze sie wziąć za siebie zdrowo jesc i ćwiczyć bo lato tak jak mówicie tuz tuz.. A ja na tym czekaniu to się spasnę tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon. Tez krew miałam słabą ale na wieczór sok z pietruszki i czerwony winogron co tam miałam jabłko kiwi i krew się poprawiła.Czasem aspargin wzięłam i ok. Karolina mój mail paloma.w@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Megi 1985..czekam na fotki. paloma.w@wp.pl Przyznam że mam mętlik co do tych implantów zaproponowanych przez doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Mójcion i jola: Wysłałam ;) Chyba Wam nie wysłałam wcześniej, prawda? Bo już mi się myli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Karolina. Dzięki. No cóż są idealne. Nie przesadzone. Bardzo mi się podobają. Teraz mam mętlik w głowie co do moich ale czekam na fotki od Megi ona ma anatomiczne i ciekawi mnie jak ma wysoko górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka3
Dziewczyny, mój jutrzejszy termin operacji przeniesiony. Przeziębienie. Teraz muszę czekać na nowy termin. Mójcijon rozumiem twój stres. Mam nadzieję, że termin się znajdzie jak najszybciej, bo nie mam ochoty robić od nowa badań - są ważne 6 tyg. No i ten stres i oczekiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Karolina ja mam podobna pojemność do Twoim implantów-285 ml i tez mam z tego D, pod biustem mam 74 cm, obwód teraz 91 cm. One Ci sie nie zmniejszą , tylko tak bardziej wypełnią. Ja na poczatku tez myslalam,ze zmaleja, ale nic takiego sie nie stało, zmienily tylko kształt. Jestem 7 miesiecy po, ale jeszcze one musza dojsc do siebie, zmieniaja sie jak w kalejdoskopie, to prawda,ze niekiedy trzeba czekac rok na efekt koncowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcion i jola fotki poszly. sorki ze kazda w osobnym mailu ale z tel wysylalam. Moja lewa piers wolniej opada i dochodzi do siebie, co z reszta widac. Co do podniesienia u gory jak dla mnie nadal sa zbyt wysoko i zamiast skoczni na gorze piersi nadal mam gorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Karolina,też mam te obawy co ty,ale mam nadzieję,że będzie jak pisze Ewelina ,że piersi tylko kształt zmienią. Dziś tydz od operacji,a stanik jaki dostałam w klinice ,w miseczce w prawej piersi-gdzie mam 420ml luźny/duży.. wczoraj zmierzyłam się, pod biustem 81, w biuście 101cm, więc wychodzi D,ale jak dla mnie mało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Megi 1985. No też są ładne. Myślę że niema co dywagować bo pewnie w moich zwiskach takie ładne nie wyjdą. Zauważam że wszystkie dziewczyny macie dobrane idealnie i pozostaje mi wierzyć że też będę się cieszyć. Rzeczywiście tak jak mówisz te anatomiczne dają taką skocznie. Ja wiele razy dopytywalam czy aby uniesie mi się góra. Doktor zapewnia że tak. No nic teraz szukam kredytu i robie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Oooo w koncu ktos z dluzszym stazem :) Ewelina po jakim czasie zaczelas komfotrowo chodzic w normalnych stanikach a nie tych uciskowych? Mi juz minelo 6 tygodniu, niby moge juz normalne nosic a nadal do spania i na codzien chodze w uciskowym. Jakos bardziej komfortowo i bezpiecznie sie w nim czuje :) kiedy to minie?... :/ Karolina co do rozmiaru to ja tak na oko mowie bo jeszcze sie dokladnie nie mierzylam, a stanik miekki 70C kupilam i pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
MeGi. Też masz ładne cycuszki. Masz rację pisząc że te anatomiczne dają taką skocznie u góry Dopytywalam doktora czy aby uniesie mi górę tymi anatomicznymi zapewnia że tak..Twoje by mi wystarczyły. Choć zapewne nie będę mieć takich ładnych po moich zwisach. Pozostaje mi wierzyć że doktor wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Megi i Karolina! Takie piersi to marzenie! Ciekawe co z moich wyjdzie :/ ja juz po dwójce dzueci wykarmionych .. Ponoć tego nie widać .. Tiaaaaa. Wasze piersi rozmiar naga wybrany di sylwetki idealnie!! Jak ja chce byc juz po!! Sok z natki pietruszki?? Mnie przeziębienie trzyma od stycznia. wszystko zawdzięczam corce starszej, bo mi młodsza zaraza i mnie na końcu dopada :/ teraz katar i kaszel to norma buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orlen
Hej , czytam od ponad tygodnia wszystkie wpisy. Jestem po zabiegu 11 dni i nie tylko powiększania ale i poniesienia, bo wykarmiłam 3 dzieci i i mi nic nie zostało tzn. odrobina gruczołu w konkretnym zwisie. Jestem pocięta jak mało z Was , bo mam wszystkie możliwe cięcia. Bardzo pomaga czytanie innych wpisów i rozterek po operacji, bo rożnie bywa. Każdy dzien przynosi coś nowego i tego się trzymam :) pozdrawiam Was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnati
Kochane a czy ktoras z Was robila zabieg w Warszawie? Mam termin na marzec i noe wiem gdzie zrobic badania krwi, w prywatnych jest bardzo drogo, gdzie robilyscie? W przychodniach? Pomozcie prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość Nati. Ja za wyniki zapłaciłam 130 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziękuję Dziewczynki :* :) gośćEwelina: Tobie dziękuję za slowa otuchy odnośnie rozmiaru, że nie zmaleją :P Ale ja głupieję z tym obwodem, bo albo nie umiem sama zmierzyć albo babka w sklepie nie umiała ;) Jak sama się mierzę to mi wychodzi 78cm (po jedzeniu np.), a jak byłam w sklepie po operacji (jakiś 1,5 tyg. temu) po nowy stanik to babka mierzyla i jej wychodzilo: 68cm- 70cm max powiedziala.. jakiś cielak ze mnie. A teraz noszę stanik z 80cm pod biustem i mnie w ogole nie obciera, wiec.. to wszystko względne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnati
Goscjola, dzieki za odpowiedz! Powiedz prosze gdzie robilas za 130zl, mnie chca skasowac 240 w medicoverze a nasz pakiet badan w Alab kosztuje 180... Duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćnati , to faktycznie dużo chcą za wyniki _ ja płaciłam 120 zl i w tym zrobiłam sobie jeszcze swoje dodatkowe np. TSH , cukier , cholesterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×