Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćjola
Asylwetka jak się czujesz? Ja jutro na Poznań dziś już jestem spokojniejsza i ufam że dołączę do Was. Beti 48. A co u Ciebie.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Gość Karolina, możesz mi tez podesłać? alicaster1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Jola - u mnie bez zmian _ tak jak pisalam wyżej ,na co najmniej 2 miesiące mogę zapomniec o operacji _ analizuję ciśnienie _ biorę leki , za miesiąc wyniki , dno oka , krzywa cukrowa , konsultacja pomiarów ciśnienia i zobaczymy ??? pisałam do Doktora , odpisał ,że zdrowie najważniejsze , więc czaka na info ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Hej,właśnie wychodzę z kliniki. Czuję się dobrze. Jedne na co można moge ponarzekać to lekki dyskomfort ogólnie. Dostalam w klinice stanik sportowy 85d ,ciekawi mnie czy tak zostanie. W środę mam zaplanowanw ściągnięcie szwów i lecędo domku :-) za 3 mce następna kontrola, dr mówi,ze jak po tym czasie stwierdze ,ze nadal za małe,to wsadzimy większe implanty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośPp
Hej, dzisiaj mija 5 tydzień od operacji. Piersi są piękne i zaczynają wyglądać coraz bardziej naturalnie. Mam do was pytanie, w sobotę szykuje się u mnie wyjście, z tej okazji chce kupić normalny stanik na te parę godzin. Orientujecie się może czy nada się ten z intimisimi bez fiszbin i push upa? Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
GoścAli: wysłałam Ci foty ;) Lizz17: Tobie też wysłał wczoraj, doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Karolina, bardzo ładne te Twoje piersi, a czy jedna nie jest większa? Ja dziś jestem po drugiej wizycie kontrolnej, nie bedzie pasa;) moja dr zdziwiona ze mi tak szybko schodzi opuchlizna i w ogóle ze juz tak sie ładnie ułożyły. Kocham nowe piersi i nowa siebie. Kurde, moze to nie zabrzmi skromnie ale mam idealne cycki :))) Zabronione mam jakiekolwiek przysiady, marsze :((( nad rzeźba brzucha trzeba bedzie mocno popracować na początku marca no trochę sie zapuściłem z dieta :(( ale dopłata jeszcze trochę czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
* do lata jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Tak Karolina, dostalam:-) odpisalam Ci juz wczesniej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz17
Ali, ile czasu dokladnie minelo u Ciebie od operacji?? Super, ze wszystko dobrze.. Tez sie zastanawialam kiedy bedzie mozna robic choc jakies przysiady, wyjelas mi to pytanie z ust... No to trudno czekamy w takim razie... Do lata damy rade;-) ja staram sie uwazac z dieta ale przez ta pogode plus to siedzenie i brak ruchu caly czas cos za mna chodzi... Mimo, ze jem mniej niz normalnie to i tak czuje sie jakas taka wydeta:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
U mnie dziś 17 doba. Ja po operacji przez prawie 2 tyg miałam wielki brzuch, nie wiem czemu. Teraz jest lepiej ale wciąż chodzą za mną słodycze. Wcześniej podjadalam ale miałam dużo aktywności wiec to sie wszystko spalało a teraz muszę uważać na to co jem. Ale i tak warto. Nie mogę sie doczekać kiedy kupię w końcu jakiś biustonosz, mam w planach takie zakupy :-) i wiem ze mój maź nie bedzie marudził ( hehe chociaż raz ) kupie sobie te wszystkie biustonosze, koszulki i topy onktorych wcześniej mogłam tylko pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Faktycznie Lizz17, przeoczyłam Twoją wypowiedź. Dzięki Dziewczyny za miłe słowa :) Ali, nie nie są niesymetryczne, to tylko ja nie umiem się ustawić do zdjęć :P Z brzuchem też była masakra pierwsze 7 dni, a teraz wszystko zeszło :) Czekam jeszcze 10 dni i zacznę łazić po sklepach i mierzyć staniki i ciuchy..nie mogę się już doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemka3
Karolina, wysłałabyś mi rowniez swoje zdjęcia palemka3for@wp.pl Dziewczyny w środę mam zabieg, a dzis gorączka - jejku chyba sie zastrzelę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Palemka3 ja proponuje na szybko 3xneosine lub groprinosin po 2 tabletki przez 3 dni plus wit c 1000mg, ja sie tak zawsze leczę jak mnie cos bierze. Trzymam kciuki abyś szybko pozbyła sie przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Karolina czy ja też mogę prosić o zdjęcia? marzena85@hotmail.com napisz w mailu jakie masz implanty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Megi: Jasne! Już poszły. Palemka3: Tobie też wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Megi: Zapomniałam napisać, mam 295ml okrągłe wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćKarolina - faktycznie są idealne. GośćAli wlasnie wzięłam neosine i rutinoscorbin, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Karolina a jaki rozmiar wyjściowy miałaś? Bardzo ładnie wyszły, pogratulować chirurgowi :) Myśle ze mamy teraz podobne biusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, jestem tu nowa;) czytam Wasze wypowiedzi już dłuższy czas. Miło byłoby mi do Waszego grona dolaczyc....jestem przed operacja i oczywiście strasznie się boje:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Część dziewczyny. Pisałam na innym forum ze byłam na konsultacji u Kasprzyka i zaproponował mi 265mm. a teraz mam 65d. Kupowalam po drugiej ciazy 65f ale jednak za duze sa teraz sam doktr mowil ze tak c lub d teraz mam. Karolina mogłabym zobaczyć Twoje zdjęcia bo wydaje mi się, ze będę mieć posobne:) bardzo bym chciała bo denerwuje się jakie będą itd. Popatrze i usunę od razu. moj mail: danuta1989@vp.pl Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny wracam od doktora. Mentory anatom300 C 96 311 takie dane dotyczące implantów dostałam. Kurcze myślałam że dostanę okrągłe ale obawiałam się efektu przyklejonej piłki. Dodatkowo jestem bardzo wyprostowana i większe byłyby za wielkie. Mam piersi po karmieniu ale na dole trochę gruczołu jest. No nic biorę się za badania. Termin zarezerwowalam już dawno wiec mam 2 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
goscjola: Super, że już wszystko ustalone. Tylko nie do konca się zgodzę, że w okraglych jest efekt piłki ;) Mówię z autopsji, a ma HP i sama się tego bałam i męczyłam chirurga, a wyszło naprawdę naturalnie , a jestem po operacji ledwo 20 dni. Czy Twój lekarz motywował, że to MUSZĄ być anatomy? (oby nie ceną ;)) mietusek: ok, poszły foty. Tylko jaką Ty masz wyjsciówkę bo jak d TERAZ to nie wyjdą nam takie same ;) ja yłam przed prawie decha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Karolina mam duże C małe D. To moje będą większe? Powiem Wam szczerze ze doktor mi nie powiedział a ja głupia nie zapytałam tylko widziałam jak mi włożył ,,na próbę,, jak będę mieć po operacji i to są 265mm i mi pasowały. Nie za duże takie jakie mi pasują bo jestem drobna. A dostalyscie kartkę z numerem implantów po konsultacji bo czytam ze kilka dziewczyn dostaje a ja dostałam tylko zalecenia wszystkie,zgodę na operację i jakie zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ja przez całą wizytę dopytywalam czy wypełni mi to górę bo na tym mi zależy. Mam takie ochlapniete b ale pod biustem mam 80 cm i doktor stwierdził że gdyby uniósł mi okrągłymi to broda i od razu balony. Zapewnił że to też trochę mi je u góry uniesie. Jestem w szoku ale ponoć doktor jest dobrym,, projektantem "wiec zaufam. Mam 158 wzrostu ważę 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Jola , ja też będę miała okrągłe , od razu powiedziałam dr. ,ze zalezy mi na wypełnieniu góry , bo dołem to ja swój biust mam ... dr. nie proponował mi anatomów , tylko od razu okrągłe 350 ml wysoki profil ... więc tego sie trzymam :) ale wiem ,że dobór zalezy w dużej mierze od budowy i figury _ ja jestem wysoka 173 , ważę 77 :) więc skoro tak Ci radzi , to zaufaj mu , on Cię widzi , pomierzy i najlepiej pomoże w doborze implantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Jola,gratulacje,teraz już z górki :-) ja mam okrągłe HP i nie mam pilek pod brodą choć jeszcze wiele im do ideału brakuje. Dziewczyny,czy po zabiegu też cierpiałyscie na drętwienie, mrowienie albo i w ogóle minimum czucia, mam to w prawej piersi.. ale w niej 420 ml implant i tak się zastanawiam,bo w lewej mam mniej i nie ma tych dolegliwości. Kolejna kwestia dot zmiany opatrunku, po osuszeniu szwów dezynfekcje jakąś stosowalyscie, ja jedynie po prysznicu susze i smaruję oliwka,jalowa gaza,plaster i stanik.Zastanawiam się czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny PO operacji, szykie pytanie ;) Ile czekałyście aż odpadną wam te czarne strupki na bliźnie??? U mnie już 23 dni po , a nadal są.. nie wiem czy coś źle robię czy mi się tak długo goi rana? O co chodzi? Ktoś coś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×