Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

30 wiktoria - proponuję na siłę się nie mocować z plasterkami. Wszystko w swoim czasie powinno odejść ładnie. Jak strupki są to znaczy że goi się, ale masz racje ze trzeba uwazac by ich nie naruszyć bo można sobie tylko narobić blizn. A jak w swoim tempie wszystko będzie dochodzic do siebie to po bliznach ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
wiktoria podeślij mi fotki- maila masz- wysyłałam Ci swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
goscKarolina-fajnie ze ktos juz wstawil Ci fotki z tymi bliznami.Ja plastrow nie stosuje wogóle ,tylko 3xdziennie smaruje mascia,ktora lekarz mi dal w prezencie-Veraderm.Pod jedna piersia mam ladna kreske,widac ja znacznie ,ale juz zauwazam ,ze bedzie dobrze.Pod druga piersia jest gorzej :szeroka,nadal czerwona(a nie rozowa) otoka wokol niej ale juz niezaogniona.Daj sobie spokoj jeszcze ze zluszczaniem(tak mysle) Blizna dochodzi nawet przez kilka lat do stanu niewidocznosci.Oby tylko bylo widac roznice co miesiac ,to bedzie dobrze-z tygodnia na tydzien z bliznami poprawy nie ma-trzeba wiecej czasu.U mnie dzis przełom!Rano sie obudzilam piersi nadal twarde,ale poczulam troche miekkosci,a w ciagu dnia nie bylo rwania,szczypania.Czucie w sutkach wrocilo.Cycuchy sa piekne:)Dobrze ze wzielam okragle ,bo troszke pod ciezarem i jak puscil miesien to i tak opadly,a jakby byly anatomy to bylby wiekszy zwis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asylwetka jutro poproszę męża o zrobienie pierwszego zdjęcia i wyślę :) tylko u mnie to świeża sprawa 8 doba :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do lekarza i mówiłam, że plasterki nie chcą zejść, kazał posamrować je wazeliną i rzeczywiście odeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz po sciagnieciu opatrunkow .... sa duuuuze z wymiarow wychodzi duze c male d :| a mialo byc duze b ... brzuch mnie troche wkurza jeszcze mam nadzieje ze sie wchlonie szybko ... a poza tym sa ulozone jak se chca :) mam nadzieje ze sie uloza tak jak nalezy bo jednak to prawa jest nizej a lewa wyzej :P i sutki mam teraz niesymetrycznie (przedzialek mam dosc spory ale to tez sie chyba zmienia) NIECH MNIE KTOS POCIESZY :P ze to szybko sie wyrowna natomiast jest ooooo niebo wygodniej bez opatrunku szwy sciagniecie za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Rosa te zdjecia ktire wkleilas z bloga dziewczyny jeszcze przed operacja-spojrz ona ma ewidentnie nierowne piersi.Potem po miesiacu i finalnie 2latach sa piekne i wyrownalo sie wszystko.Nie martw sie jestem pewna ze chirurg wie co robi.Pewnie 1piers gdzie miesnie byly mocniejsze inaczej na razie sie uklada.Co powiedzial chirurg na konsultacji a propos tego ze sa nierowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dziewczyny to nie jest tak ze nam niewidoczne blizny a ładne! ;) jak zbledną beda wtedy niewidoczne tak sa lekko zaczerwienione/zaróżowione . Piersi az tak bardzo noe zmalały, opadły, opuchlizna zeszła - z 15% zeszło, poza tym taki wskaznik podał mi moj lekarz. Dzis pierwszy dzuen w normalnym koronkowym staniku bez fiszbin - cudownie!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jeden lekarz zaleca miesiac noszenia stanika specjalnego a inny trzy miesiace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa w ameryce to w ogole staników sie nie nosi czasami ;) mi sie wydaje ze to zależy zwyczajnie od lekarza i tego ze on sam wie jak szyje, jak jego pacjentki przechodzą przez operacje przez Niego samego przeprowadzone i po prostu to jest oparte na doświadczeniu samego lekarza i techniki. Wydaje mi sie najrozsądniejszym jest słuchanie sie własnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa jak dzisiaj u Ciebie ? Coś się zmieniło z ułożeniem piersi ? Ja dzisiaj też rano trochę spanikowałam. Zauważyłam, ze z jednej piersi dokładnie z prawej zeszła mi trochę bardziej opuchlizna, a druga pierś nadal jest bardziej opuchnięta. Różnica jest nie wielka, ale już naczytałam się o asymetriach piersi po operacji :( Nie biorę już przeciwbólowych, nagle ból odpuścił całkowicie. Brzuch nadal nie wygląda fajnie, nie wiem sama, może ja tak po prostu przytyłam, a teraz nawet ćwiczyć nie można żeby coś z tym zrobić :( Zdziwiłam się też, że chciałaś powiększyć piersi tylko o rozmiar, ja chciałabym, żeby zostały jak największe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria. Nie zawsze największe jakie mogą być to najlepsze rozwiązanie, niektóre kobietki są drobne i szczuplutkie, im nie pasuje aż tak ogromny biust ;) Moje miały być D, a w sumie kupuję E ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza067
U mnie prawie trzy tygodnie po.Od tygodnia pracuje,szału nie ma.Ściemniam,bo bolą mnie jeszcze.Najlepiej jak leżę jak królewna :) wtedy nie boli nic. Jeśli chodzi o rozmiar,to mogłyby takie zostać.Ale są jeszcze opuchnięte,więc zmaleją niestety.W ciuchach giną całkowicie,jak w gąpkowym staniku.Jedyna nowość to sutki mi widać przez bluzki :) Rosa moje od początku były równe,nie wiem czy będą się opuszczać,i wtedy będą krzywo.Bo z tego co wiem równocześnie się nie opuszczają.Jak patrzę na nie w lustrze to implanty zaczynają się na równo z blizną,i jak dotykam to czuć.Sutki też są na równej wysokości. Jak mi opadną to blizna nie będzie w fałdzie piersiowym,a tego bym nie chciała.Mimo,że opuchnięte jeszcze,teraz podobają mi się bardzo. A brzuch też mam wielki.Czytałam gdzieś,że to opuchlizna siłą grawitacji opuszcza się z piersi na brzuch. Mójcion zazdroszczę, ja tego pancernika mam dosyć.Najbardziej mi dokucza ten pas od góry.W pachy mi się wrzyna, jeszcze "tylko" trzy tygodnie mi zostały. Wiktoria fajnie, że już nie cierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
zdecydowanie - należy wybrać rozmiar odpowiedni dla siebie i do swojej budowy, jak do nas pasuje, a nie od razu zastanawiać się czy aby na pewno nie jest za mały implant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o przedziałek,to też mam spory i niestety mam wrażenie,że tak zostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza067 u Ciebie już 3 tygodnie, gratuluję :) Moje też w ciuchach wyglądają tak jak w gąbkowych stanikach przed zabiegiem. Czy Ty po 3 tygodniach męczysz się jeszcze z pasem ? Ja po 7 dniach miałam nosić już tylko ten stanik i tak przez 10 tygodni. Co lekarz to inne zalecenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30wiktoria nie przygladalam sie im dzisiaj :) i nie napisalam ze chcialm powiekszyc z b do c :) ja ogolnie mialam zero (czyt. doslownie) wiec to b byloby powiekszeniem o dwa rozmiary, a powiekszenie na ta chwile mam o 4!!! mam nadzieje ze sie zmniejsza Aduular kiedy robbilas operacje ?? Zuza moze przez pas masz rowne ... ja pasa nie mam troche Ci go wspolczuje a troche zazdroszcze jesli to mialoby poprawic wyglad moich , co do przedzialka mysle ze inaczej zaczna Ci sie ukladac jak sciagniesza pas jak zabezpieczalyscie przy kapaniu rane ze szwami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa ja to trochę nawiedzona jestem z tymi rozmiarami :) jak bym mogła to bym sobie zrobiła dużo większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa ja wykąpałam się cała w siódmej dobie.W pierwszych dniach siadałam w wannie i myłam się od pasa w dół.Góra chusteczki nawilżające.Teraz biorę prysznic cała co trzeci dzień jak przypada zmiana opatrunku.Blizny myję w ekspresowym tempie i wyskakuję z wanny.Zaraz je delikatnie wycieram ręcznikami papierowymi,czekam aż wyschną,psikam octeniseptem na to maść z antybiotykem i przyklejam jałowy opatrunek.Oczywiście z pomocą męża :)Ja mam rozpuszczalne szwy,które jeszcze się nie rozpuściły dalej mam strupki.Uważam,że im mniej moczenia tym szybciej i ładniej się zagoją. Wiktoria takie mam zalecenia od lekarza,pas sześć tygodni,męczarnia,ale stosuje się do zaleceń żeby niczego nie spitolić.A sam stanik jeszcze dłużej,ale to na kontroli się dowiem. Wiecie co mi jeszcze doskwiera? Spanie na plecach.Od trzech tygodni w pozycji półsiedzącej.Ja zawsze na brzuchu zasypiałam,teraz mogę sobie pomarzyć.....Dobrze,że chociaż plecy już nie bolą. I jeszcze jedno, dziewczyny piszą,że jeśli jesteś praworęczna to prawa pierś bardziej boli i na odwrót. U mnie to ni jak się ma,bo jestem praworęczna,a to lewa pierś dawała mi popalić.Miejsce po drenie dłużej było otwarte,ruszać lewą ręką mogłam dużo później niż prawą.Czyli nie do końca to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria to Ty jesteś taka jak ja :) W sumie też mogłyby być większe ;) A tak się bałam, że 375 będą za wielkie,gdybym wzięła 350 to dopiero bym wyła.I żebym nie została źle zrozumiana,ja nie chciałam balonów,bo daleka jestem od tego.Wyszło naturalnie.Nikt się nie połapał,że miałam operację,nawet rodzony brat.Mam lekki niedosyt,ale i tak jest o niebo lepiej niż było.Gdyby było jak przy przymiarce to by były idealne,ale niestety mniejsze wychodzą jak już dr.wciśnie je pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza wiktoria ja mysle ze jakbyscie mialy problem duzo wiekszy taki jak ja ze sie ich nie mialo w ogole to inaczej byscie sie na te rozmairy zaopatrywaly ... bierzcie tez pod uwage ze nie pojemnosc ma tutaj najwieksze znaczenie !! no i zdrowie !! ... ja mialam propozycje wyzszych o tej samej projekcji 5,3 ale po co mi wieksze (bo pojemnosc mialy wieksza bo byly wyzsze) skoro byly nieodpowiednie do mojej budowy ? nacierpialabym sie bardziej bo bardziej ciety bylby miesien, a wielkosc bylaby pewnie podobna, wszystko w granicach rozsadku jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza jakiego masz producenta implantow ? wiktoria w moim przypadku to co mam bylo najwieksza projekcja w najbezpieczniejszym rozmiarze (wyzej napisalam dlaczego nie wzielam 295)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa wyprowadź mnie proszę z błędu jeśli się mylę,ale dla mnie wysokość i projekcja to jedno i to samo.Impant ma wysokość i szerokość a ty piszesz chyba o jeszcze jakiś wymiarach. Jak byłam młodziutką dziewczyną i ważyłam 43 kg,też byłam zupełnie płaska.Z wiekiem i dodatkowymi kilogramami piersi miałam trochę,a raczej tłuszczu.Ale ja od zawsze marzyłam o pięknym pełnym biuście.Idąc na operację miałam zupełnie inne oczekiwania niż Ty.Oczywiście,że zdrowie najważniejsze i im większy implant tym ryzyko wzrasta.Procentwo ryzyko jest zawsze nawet przy małym implancie. Na większe niż 375 i tak bym się nie zdecydowała,nawet gdyby dr.mi zaproponował .Byłam nastawiona na 350 lekarz dobrał większe,posłuchałam,i całe szczęście.Gdyby moja budowa nie pozwoliła na taki rozmiar dr.na pewno by mnie nie narażał. Najważniejsze,że każda z nas dostała mniej więcej to czego pragnęła ;) Mam mentory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza wymiary implantu to dla okraglego srednica i profil (projekcja inaczej) z tymi wiaze sie pojemnosc implantu dla implantu anatomicznego mamy jeden wymiar wiecej szerokosc wysokosc i profil (projekcja) i te trzy wymiary maja znaczenie na pojemnosc jesli wymierzył Ci dokladnie 12cm srednicy (12cm na wysokosci i 12cm na szerokosci implant okragly) to 375 z projekcja 5,0 to max wymiar implantu zeby bylo bezpiecznie, jesli wymierzyl mniej to wdlg mnie lekarz powinien sklaniac do mniejszego dla bezpieczensta niemniej jednak najwazniejsze zeby kazdy byl zadowolony tylko z wzieciem uwagi na swoje zdrowie i jesli np lekarz odradza wieksze to wierzyc ze tak jest lepiej, a jak zapewnia ze nieco wieksze tez beda ok to brac :) moja podczas rozmowy tak delikatnie zaczela ze ma mniejsze i wieksze dla mnie projekcja, i ze wieksze sa wyzsze i przez to maja wieksza pojemnosc ale projekcje ta sama 5,3, a ja jej w slowo ze i tak wiecej niz 260 nie chce ... to powiedziala ze wlasnie mnie miala do tych mniejszych przekonywac bo sa w punkt trafione z wymiarami a na wieksze musialaby wiecej miesnia rozcinac a i co ciekawe ja moge miec podobne rozmiarowo jak Ty Zuza bo mam wieksza projekcje, ale Ty masz swojej tkanki troche a ja raczej nie mialam :) mimo ponad 100 ml na implancie :) Dzisiaj patrzylam na biustonosze 70B i hmmmm troche male sie wydaja na to co mam teraz :P duzo za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka przejdzie niedlugo ... :) tak naprawde najmniej zdrowo jest wtedy kiedy nie pojemnosc jest duza itp tylko wtedy kiedy kobieta wymierzona jest na max 11cm implantu okraglego a daje lekarz np 13cm i trzeba naciac na boki i w gore 2cm miesnia dodatkowo zeby ten implant zmiescic a przylacza miesnia moga tego nie wytrzymac po co mi bylby implant 375 zamiast 260 z ta sama projekcja 5,3 tylko dla samej swiadomosci zeby miec prawie 400 ml ?? a wymiary tego implantu bylyby o 2cm na szerokosc i wysokosc wieksze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rosa :) to teraz kumam :) mam dokładnie takie implanty jak napisałaś 12/12 projekcja 5,0 przy mojej klacie 77 pod biustem wyszło naprawdę zgrabnie :) Nic nie wylewa mi się pod pachy,uważam,że dr.dobrał rozmiarowo idealnie do mojej budowy.Z tych zdjęć co dodałaś ta dziewczyna ma bardzo podobne piersi do moich.Więc bardzo możliwe,że nasze piersiątka wyglądają podobnie :) Mam jeszcze jedno pytanie,bo z tego co pamiętam Ty pod biustem masz podobny wymiar,nie obawiałaś się,że decydując na mniejsze implanty będziesz miała większą przerwę między piersiami? Jaką masz szerokość implantów? Bo mnie martwi właśnie ta przerwa ,nie ma mowy żebym je złączyła ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod biustem ostatnio sie mierzac mam 72cm pisalam kiedys 74 ale mierzylam sie w zlym miejscu niz faktycznie powinnam uswiadomila mnie w tym lekarka :) a i tak jak wspominalam szerokosc klatki piersiowej to nie jest obwod !! a 77cm u Ciebie i 72cm u mnie to obwod, szerokosc klatki to tak jak stoi ktos przodem do Ciebie i mierzy Cie od jednej do drugiej strony w lini prostej szerokosc moich implantow to 10,5cm a wysokosc 9,9cm. mysle ze przerwe bede miec ok max 3 cm jak sie juz uloza i rozejda tak jak normalnie powinny wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez bylo tak ze sutki mialam bardzo na boki i lekarka mi je implantem tez pieknie ulozyla usmiech.gif nie sa juz w dwie strony swiata ... (a nie wszyscy tak potrafia ) http://art-med.com.pl/images/artmed/implanty_ 300/2010110114062969421700.jpg no i ja nie mialam wyksztalconego faldu dolnego piersiowego ze wzgledu na to moje zero i ten fald mi stworzyla usmiech.gif naprawde swietny chirurg plastyczny usmiech.gif obiecalam ze jak bede zadowolona to napisze nazwisko Pani Doktor Chrapusta (przyjmuje w Krakowie, swietny chirurg plastyczny i nie tylko bo rowniez pracuje na oparzeniowce przyszywa penisy itp., ) wylogowalo mnie Rosa1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka kiedy miałaś operację ? I jakie masz wymiary?Masz implanty na jakie ja się nastawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×