Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

gosc Mika tak szybko mialas termin po konsultacji ? bo czytalam ze Kasprzyk to strasznie odlegle ma terminy a Tobie sie udalo w niecale dwa tyg po konsultacji ? jakie masz implanty ? z jakiej wartosci wychodzilas ? jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Betonu daj mi maila albo napisz do mnie ok? Letiteprincesse ja tak to przechodzę bo chyba moj organizm i kazda jego komórka potrzebowała tych piersi do szczęścia :) serio wierze w moc pozytywnego nastawienia i od poczatku wierzyłam ze wszystko co zke mnie ominie i oto sie słowo stało .. Ciałem ! I to niezłym Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie betonu a Beti!! Przepraszam za pomyłkę/ Mójcijon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Mójcion - dobra karma podobno wraca:) fajnie że takie nastawienie miałaś:) na pewno to wiele daje siły - a to często w takich przypadkach jest istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon - beatka3737@interia.pl ___ proszę Cię wyślij mi fotki obecne :) i przypomnij mi w mailu , jakie implanty masz :) buziaki , super , ze tak zarąbiście to przeszłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Marcela mozesz cos napisac o swoim lekarzu,gdzie robisz i jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcion __ beatka3737@inetria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
mojcion _ mój mail beatka3737@interia.pl ____ dzięki i czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcion - ja mysle tak samo. jak sie z gory zaklada, ze cos nie wyjdzie, to wydaje mi sie, ze podswiadomie dziala sie tak, zeby faktycznie nie wyszlo. dlatego ja zawsze staram sie myslec pozytywnie i tez otaczac sie samymi optymistami, bo nie ma nic gorszego, niz dolujacy znajomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane :> jestem 2 tygodnie po operacji bólu już nie ma natomiast drga mi coś w lewej piersi. W prawej nie, tylko w lewym cycku, miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ale drga ze drży? Byc moze to jakies skurcze mięśnia? Albo sie forsujesz? Beti48 wysle gdy zwolnię pamięć w telefonie by zrobic zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wróciłam właśnie do domu, zabieg miałam wczoraj o godzinie 11. Wspaniała obsługa, pielęgniarka cały czas przy mnie, ale noc była koszmarna, dostałam dużo przeciwbólowych z kroplówką. Rok temu miałam cesarkę i myślałam, że ból będzie podobny, ale jednak ten jest gorszy :( Dziewczyny, które są przed NIE PIJCIE WODY PRZED ZABIEGIEM I PO ZABIEGU NAJLEPIEJ PRZEZ CAŁY DZIEŃ. Dziewczyna co leżała koło mnie przez wodę wymiotowała, ból musiał być straszny. Ja nie piłam wogóle, ponieważ któraś z was napisała o tym na forum. No i przyznaje rację tym, które mówią, że im większy implant tym lepiej. Ja mam 325 okrągłe mentory wysoki profil i wyglądają teraz fajnie, ale czuje, że jak opuchlizna zejdzie to będę trochę rozczarowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki które są już po możecie napisać, czy po zejściu opuchlizny piersi bardzo się zmniejszyły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon mogłabym też poprosić o fotki z przypomnieniem jakie miałaś implanty ross8881@wp.pl Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
dziewczyny,jestem 2 miesiace po operacji.Czy moge jezdzic juz rowerem?????? I jeszcze jedno-czy maja mnie prawo bolec,szczypac,kluc jeszcze piersi? Bo wlasnie cos takiego czesto czuje.Proszę Was o odpowiedz!! troche jestem wystraszona,ze tak mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
ggosia,ja jestem 9tyg po zabiegu i właśnie wróciłam do rowerka (na razie stacjonarny) i biegania na bieżni. Żadnych dolegliwości. Mówią,że min 1,5-2 m-cy należy wstrzymać się, a aktywność wprowadzać stopniowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
asylwetka-maialas pod gruczol?i czy czyms smarujesz blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
30wiktoria __ ale Ci zazdroszczę ,że masz już to z głowy , wracaj szybciutko do formy :) ja będę miała identyczne implanty jak Ty :) napisz mi , jaką miałaś wyjściówkę ? pytam , bo mi dr. powiedział , że moje piersi nie są małe i dlatego implanty większe dałyby mi wielkie piersi , a takich nie chcę _ moje oczekiwania to gł. wypełnienie góry , stąd okrągłe i wysoki profil :) jak tylko dojdziesz do siebie , wyślij mi proszę fotki beatka3737@ineteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem poltora roku po zabiegu. Piersi maleja mam zdjecia miesiac po zabiegu jak i rok po zabiegu. To chyba bardziej opuchlizna schodzi mam pod miesien mentory . A bol to czasami odczuwalam nawet po roku czasu takie szczypanie dziwne i to tylko w lewym cycku chyba miesien jest mniej wyksztalcony i moze dluzej sie tam zrasta. Ale robilam usg i ok wszystko czasami przed okrese troche poboli i zawsze ten lewy .tez mialam loty i sie stresowalam ze cos sie dzieje i trzeba by usunac implanty. Nawet nie ma mowy znowu bym sie zdecydowala na zabieg inne zycie inna bajka w koncu sa cycki . Pozdrawiam i nic sie nie martwic wszystko czasu potrzebuje a kazdy inaczej przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti48 moje wyjściowe to było 75B, jestem drobna w ramionach, pod biustem miałam 70 cm, a w biuście 75 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
30wiktoria b.wspolczuje ze az tak boli.Przerazilo mnie to bo ja zamierzam jechac do domu te pare godzin po zabiegu i jechac na przeciwbolowych w chacie...Juz sama nie wiem czy nie doplacic to bodjze 1200za dobe i zostac...Tez mizlam 2razy cc i wspominxm luks.Dla mnie nic strasznego.Nie wiem czy kwestia nastawienia bo mialam na zyczenie i po porodzie sn w zyciu juz nie chcialam tak rodzic.Wiec cc uwazam za komfort.To chyba psychika.I tego bolu o ktorym piszesz strasznie sie boje i nie wyobrazam sobie bez wody przed i po wytrzymac bo pije dziennie 2litry i uwielbiam pic i mam czesto taka potrzebe...Co Cie tak b bolalo-plecy,klatka? Jak sie teraz czujesz? pozdrawiam serdecznie i zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Rosa1987 trzymam kciuki _ będzie super :) daj znać , jak tylko dojdziesz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
ggosia mam pod mięsień,wysoki profil, okrągłe 360 i 420 ml. Na blizny stosuje niemieckie plastry sylikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćizi absolutnie nie opuszczaj kliniki tego samego dnia. Naprawdę szczerze Ci doradzam, pierwsza noc była koszmarna, gdyby nie kroplówka, ketonal i coś jeszcze mocniejszego co dostawałam nie dałabym rady. Wiem, że to dużo pieniędzy, ale ten ból jest tego wart. Ja też liczę się bardzo z kasą, boli mnie teraz też bardzo. Jest druga doba a ja nie jestem sama w stanie wstać, mąż musi podnosić mnie za plecy. W klinice jak wstałam wieczorem to twarz cała zalała mi się potem i gdyby nie pielęgniarka to bym zemdlała. Żałuje, że nie robiłam w Szczecinie, tam było dużo taniej, bo 12,500 zł i w cenie 3 doby. W Gdańsku miałam świetnego chirurga, nie znalazłam ani jednej złej opinii na jego temat, robiły u niego moje koleżanki, które są mega zadowolone, ale tego bólu nie przeskoczysz. Ogólnie to jestem załamana, zrobiłam z siebie kalekę na własne życzenie, bardzo się boje czy wszystko jest tam dobrze. A Ty kiedy masz zabieg ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesarka dla mnie też nie była straszna, urodziłam syna 4,6 kg i po cesarce mogłam się nim normalnie zajmować. Te cycki to dla mnie dużo gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza napisz proszę, kiedy Ty poczułas się lepiej, jesteś w miarę świeżo po zabiegu, kiedy ten najgorszy ból ustąpił, kiedy będę mogła sama wstawać ? Jak się teraz czujesz ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćizi pytałaś co bolało, boli cała klatka, plecy, każdy ruch to jakby coś mi tam gruchotało, ciężko to opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×