Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Beti48
do dziewczyn z okrągłymi implantami _ napiszcie proszę jak masujecie piersi , ile razy dziennie , ile minut i czy w staniku czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
co polecacie na blizny ? jak tylko mi strupki odpadną muszę zacząć coś stosować , dr. nie polecił żadnego specjalnego środka , mówił ,żebym sama wybrała , bo na rynku jest sporo różnych środków tańszych i droższych ? polećcie coś sprawdzonego , skutecznego co same stosujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jutro :-) Z tego wszystkiego zapałam do pracy i już od dzisiaj jestem na zwolnieniu. W sumie i tak nie mogłabym się skupić. Wszędzie widzę cycki ;-) Dzisiaj jadę jeszcze na ostatnie zakupy. Kupiłam już piżamę - taki kombinezon na ramiączkach i z krotkimi spodenkami. Rozpinany z przodu, poza tym nawet mogę go włożyć od dolu, wiec nie będzie problemu z machaniem łapkami :-) Jestem tak strasznie podekscytowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Lola! No to powodzenia! Trzymam kciuki za Ciebie. Myślę że kombinezon to dobry pomysł jeśli z przodu odpinany. Będzie najwygodniejszy dla Ciebie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Lola trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowa opieka to klucz. U mnie wszystko na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Lola - ciszę się z Tobą - trzymam kciuki obiema rękoma :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ja juz po,dzis minęła 4 doba i jestem zachwycona,zero bólu (zadnych przeciwbólowych)Ale po operacji musza byc dobre leki przeciwbólowe ,ja zaraz po operacji chodziłam ,jadłam i sama wszystko robiłam wokół siebie. Implanty 350 mentor high profile okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
ewe1982 _ oj to super :) fajnie to przechodzisz , podobnie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u Lola :) Dziewczyny po zabiegu powiedzcie mi jaką kupic pidżame do kliniki, w jakiej jest najwygodniej ??? Ja mam operacje 2 Sierpniu u dr Śliwińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti48 zastanawia mnie czasem takie ciągniecie mięśnia,najgorzej po nocy,to normalne? A ty ile czasu po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w klinice. Mam prywatną salę. Rozmawiałam z anastezjolegiem i już się chyba nie boję :-) Trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Lola2907 Jak się masz już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
ewe1982 __ też to mam w obu piersiach + ciągnięcie blizn , które są całe w strupkach ... ja jestem 16 dobę po , a Ty ? najgorzej tak jak piszesz jest rano zwlec się z łóżka , potem już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po :-) praktycznie bólu zero. Trochę ciągnie w prawej piersi , ale da sie przeżyć :-) Wczoraj zjadłam ostatni posiłek ok 21, więc mnie nie mdli :-) Także nie ma się czego bać :-) Co do piżamy to dostałam w szpitalu taki fartuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Lola jakie wkładki miałaś? mi niecały tydzień został, fajnie że tak dobrze znosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
430 UHP mentor okrągłe. Przed chwilą je widziałam i są śliczne :-) Założyli mi pas żeby je ładnie zbliżył i obniżył. Prawie nie są opuchnięte. Niedługo wypis i do domku :-) Prawa boli trochę bardziej bo była mniejsza i musi się rozciągnąć. Cieszę się, że jednak wzięłam te większe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Lola, niezły rozmiar. :) A z czego wychodziłaś i jakie masz wymiary? Bardzo mnie ciekawi jak Ci wyszły. Kiedy będą pierwsze fotki na blogu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_ta
Hej dziewczyny :) termin mam wyznaczony tylko moj facet zaczal odradzac mi powiekszenia piersi, ze niby bede miala gorsze cialo, wygladala jak sztuczna, jestem jeszcze przed dzieckiem i twierdzi ze po ciazy piersi juz w ogole beda wygladac zle. Jak wyglada to w rzeczywistości? Bardzo chce powiekszyc sobie piersi, ale jego komentarze powoduja, ze zaczynam zastanawiac sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita ja jestem półtora miesiąca po operacji, też jestem jeszcze przed dzieckiem, bardzo chciałam operacji i tez różne komentarze słyszałam odnośnie tego jak będę wyglądać. Finalnie nikt z moich znajomych nie wie, że podjęłam się operacji i nikt nawet nic nie poznał :-) do tej pory chodziłam w push upach , a teraz bez stanika wyglądam jak wcześniej w nim. zdecydowałam się na anatomiczne i powiem Ci, że sama uważam, że wyglądają jak prawdziwe. Nawet nie zdawałam sobie sprawy do czasu przed operacją ile kobiet poprawia swoje piersi mijamy je codzień na ulicy i nic nie poznajemy. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształki2
hej dziewczyny a wiec ja jestem już tydzień po operacji ;) dla mnie wybrano implant okrągły pod mięsień 225ml ( ważyłam 50kg przy wzroście 163cm) figure mam 'dziewczeca' na początku obawiałam się ze będą za małe teraz nie mogę się na nie napatrzeć nie sa to jakieś rzucające się w oczy balony ale normalne piersi( gdyby mnie Bozia obdarowała takimi naturalnymi za nic w świecie nie chciałabym ich powiekszac) operacje przeprowadzał mi dr Kuna w Artplastica w dniu operacji byłam strasznie zaniepokojona ponieważ bałam się że zostanie ona przełożona na inny termin ponieważ byłam PRZEZIEBIONA miałam 'odrywający się ' kaszel i lekki katar na szczęście anestezjolog dopuścił mnie do operacji mówiąc ze kaszel w niczym nie przeszkadza ufff po przebudzeniu ze znieczulenia pierwsze co zrobiłam to zajrzałam po kołdre czy 'ONE' sa i jak już się upewniłam znowu zasnęłam ;) NIE BÓJCIE SIE BÓLU!! naprawdę nie jest on jakiś straszliwy i męczący tak naprawdę rwie w momencie kiedy trzeba się podnieść do toalety, należy wtedy zdać się na mieśnie brzucha :) ja już po 12h chodziłam o własnych siłach. Lekarz straszył że prawdziwy bol będzie dopiero następnego dnia, nic z tych rzeczy! po jednodniowym pobycie w klinice wróciłam do domu i nie musiałam zażywać zadnych leków przeciwbólowych, a nie jestem jakąś super bohaterka która wytrzymuje bol ze łzami w oczach jedyny ból który mi troszkę doskwiera to ból karku od garbienia się bo jeszcze nie jestem w stanie do końca się wyprostować. jeśli chodzi o piżame to odradzam kupowania nowej ja wzięłam ze sobą trzy (koszule, z rozpinana góra i wkładana przez głowe ) żadna się nie przydała bo dostałam specjalna koszule w klinice i kapcie też ;) radze tylko aby wziąć ze sobą na powrót bluzke rozpinana ew. koszulke na ramiączkach która włożycie przez nogi , chusteczki nawilżane do odświeżenia się bo umycie jest jeszcze wyczynem kilka godzin po operacji, gumka do włośow , ladowarka do telefonu i podstawowe kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształki2
ani_ta ja też jeszcze nie rodziłam jeśli masz małe piersi to nie masz się czego obawiać. ja naturalne piersi miałam w rozmiarze aa lekarz zapewnił mnie z uśmiechem na twarzy ze przy moim niewielkim gruczole opadanie nawet po 5-ciu ciążąch nie wystapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształki2
teraz dziewczyny ja mam do was pytanie jak z ćwiczeniami po zabiegu ??chodzi mi o fitness typu skalpel Chodakowskiej eliminując podnoszenie rąk lub o bieganie...zaznaczam ze jestem tydzień po operacji. na początku sierpnia wybieram się do Hiszpanii i chce mieć smukla sylwetke w stroju ;) nie wiem jak wy ale mam strasznie wzdęty brzuch podobno od tabletek Augumentin taki się robi wczoraj wzięłam ostatnią i czekam kiedy będzie normalny. a jak z alkoholem po jakim czasie można już coś popijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryształki2 ja też byłam bardzo opuchnieta i miałam spory brzuch po operacji, zeszło mi dopiero po miesiącu, jeśli chodzi o ćwiczenia, to mi mój lekarz powiedział, że bieganie najwcześniej po dwóch miesiącach. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
kryształki2 _ mi doktor powiedział ,że marsze , ćwiczenia nóg, brzucha , pływanie , rower po miesiącu __ zumba , jumping odpada do pół roku .... jeśli chodzi o alkohol , to pytałam doktora po 2 tyg. od operacji na kontroli i powiedział ,że żadnych przeciwwskazań nie ma , więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że da się ćwiczyć tylko trzeba to robić rozważnie:) no i bardziej stacjonarnie....bez wyciskania ciężarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształki2
marcela28 super pocieszyłaś mnie!! ;) a Ty od jakich ćwiczeń zaczełas i po jakim czasie od operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnia miałam 70 cm pod biustem i 86 w biuście, czyli zupełne zero nie byłam ;-) Teraz jeszcze ich nie mierzyłam bo są spuchnięte. Jedyny problem miałam z lekami przeciwbólowymi. Juz po jednym dniu żołądek odmówił posłuszeństwa, więc praktycznie bez żadnych leków muszę się obyć. W ciągu dnia nie jest źle. Jest już 3 dzień, a ja chodzę po domu, uczesalam włosy w kitek (mojemu chłopakowi ciężko to szło ;-)) ), no i nawet delikatnie się pomalowałam żeby nie straszyć sińcami pod oczami i na ustach ;-) Ja miałam łączone 3 zabiegi, wiec też inaczej. Miałam jeszcze usuwaną bliznę na udzie, zaraz pod tyłkiem i powiekszane usta. Czyli spuchnieta jestem równo ;-) Nie miałam drenów. Pas został mi założony rano, następnego dnia. Najgorzej rano wstać. Ale chłopak ciągnie mnie do góry za rozpiętą bluzę, tak żebym usiadła i po paru minutach jest ok :-) Zdjęcia wstawię dopiero jak będą mi ściągać szwy czyli we wtorek, bo jeszcze po nie robiłam. Trzymajcie się dziewczyny. Nie ma się czego bać :-) Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Lola, to super, że tak dobrze Ci idzie :) Szybkiego powrotu do normalności. Mi lekarz mówił, ze po zabiegu trzeba jeść bo jak się nie je to wtedy żołądek ma trudności z lekami i się zaczynają problemy. Ale przetrenuję to w praktyce za jakiś czas. No to ładnie, 430 UHP przy 86 w biuscie i 70 pod. Troche juz tego mialas swojego. Chyba niezle wyszły? Bardzo duże czy nie? A ile masz wzrostu i wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×