Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Mam 162 cm wzrostu i 49 kg. Właśnie nie są jakieś ogromne. Zobaczymy jak zejdzie opuchlizna bo narazie to pod samą szyję je mam ;-) A powiedzcie mi czy może być tak, że jedna jest praktycznie miękka, a druga jakąś taka dziwnie twarda? Twarda jest ta, która była mniejsza, wiec to może przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
No bardzo mnie ciekawi jak Ci wyszły. Jestem podobnych rozmiarów i planuję zrobić 300-350 wysoki profil. Jak będziesz miała jakieś fotki to daj znać koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Kurcze pojawiły mi się jakieś takie siniaczki na dole piersi (na prawej większe). Myślicie, że jest się czym martwić? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusta
Lola nie ma się czym martwić , siniaki to normalna sprawa . Jak się czujesz ? Ja mam 165 i 53kg lekarz doradzil ze zobaczy na stole jaki rozmiar mi dobrać , bo nie wie ile się zmieści . Między 300 a 400 ml . Silikony okrągłe wysoki profil . Operacje mam zaplanowana na 2 sierpnia . Jednak mam ostatnio sporo stresu i czuje ze za wcześnie dostane okres . A to znaczy ze na operację będę go miała. Nie wiem co z tym robić . Bo termin mi pasuje i urlop juz załatwiony. Spirali nie zdążę założyć , bo trzeba zrobić badania przed założeniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wie ile się zmieści. Wsadzi takie jakie będzie mieć na stanie . Praktycznie dzisiaj nie używa się wkładek przymiarkowych w czasie zabiegu. Można wmówić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusta
Powiedziałam Panu doktorowi, ze chcę rozmiar C lub C/D , dlatego powiedział, że zobaczy jaki rozmiar się zmieści. Ufam doktorowi, ma 4 firmy wkładek i wszystkie rozmiary na miejscu w klinice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak to odszczekuję wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusta
Oczywiście, że się martwię żeby nie włożył za dużych :) W dzień operacji jeszcze z doktorem porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już umylam sama włosy no i pierwszy raz się podniosłam sama i to po nocy :-) Trochę kuje, trochę ciągnie, ale wszystko do wytrzymania. Od dzisiaj mam zalecenie dużo chodzić, więc mój chłopak zabrał mnie dzisiaj do sklepu. Nawet nie wiecie jaka to radość jak można pojechać do spożywczaka 3 km dalej ;-) Wczoraj niestety wymiotowałam, ale to chyba po lekach. Niby dużo jem i biorę osłonowe, a jednak. Ja też panikowałam, że może za duże będą, ale jednak stwierdzam, że są idealne i ciesze się, że nie są mniejsze :-) Dobry pomysł jest, tak jak dziewczyny wcześniej pisały, wsypać ryż do woreczka, założyć luźny biustonosz i tam wepchać te ryżowe "implanty" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza067
Cześć 4 lipca minęły trzy miesiące od operacji.Ogólnie u mnie nie najlepiej :( Od operacji nie miałam ano jednego normalnego dnia.Piersi pobolewały,ale z dnia na dzień widziałam poprawę,więc się nie martwiłam.Ale jakieś trzy tygodnie temu podczas masowania blizn wyczułam w obu piersiach jakby baloniki z powietrzem,potem ból zmienił charakter,zaczęły mnie piec po zewnętrznych stronach.Szybko tel.do dr.zalecone usg.I okazało się,że na około implantów zbiera mi się płyn.Przesiliłam się w pracy.Myślałam,że po takim czasie już nic mi nie grozi,nic bardziej mylnego.Jak czytam o fitnesie po miesiącu,sportach to mnie strach ogarnia.Dziewczyny dajcie sobie spokój te trzy miesiące naprawdę nie warto. Co teraz? Cierpię,piersi mnie bolą.Płyn musi się wchłonąć sam.Znowu prawie nie pracuję,a jestem na własnej działalności gospodarczej sama.Nie wiem co będzie.Czekam jeszcze ten tydzień jak nic się nie zmieni idę na zwolnienie.Najbardziej się boję,że zrobi mi się torebka :( Ryczeć mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Dziewczyny a czy ktos ma w sierpniu w linea corporis ? Ja wazę 48 kg mam 163 cm i wybrałam 325 cc okrągłe co o tym myślicie ? Tutaj jest dziwnie bo po zabiegu nie zostaje sie na noc a jak sie chce to trzeba dopłacić az 1200 zł za jeden nocleg i zastanawiam sie czy dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemtunowachocczytamdawno
Chyba nie dodał sie mój post wiec pisze drugi raz Robi ktos w linea corporis w sierpniu ? Ja ważne 48 kg 163 cm wybrałam okrągłe 325 cc co o tym myślicie ? Tu jest dziwnie bo po zabiegu nie zostaje sie na noc wcale a jak sie chce to taki nocleg +1200 zł mysle czy dokupić jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza067 przykro mi, że u Ciebie tam to wygląda. Ale trzymam mocno kciuki i jestem z Tobą. W końcu przyjdzie taki dzień, że będziesz się w pełni nimi cieszyć i zapomnisz o tym wszystkim :-) gośćja Ze swojego doświadczenia jednak polecam zostać Ci tą dobę w klinice. Ja nie wyobrażam sobie żebym miała wyjść tego samego dnia. Po zabiegu dostawałam kroplówki/przeciwbólowe co jakieś 3 h nawet w nocy. Poza tym byłam wyczerpana po narkozie. Te 1200 zł wydaje się dużo, ale w porównaniu do całkowitego kosztu, nie wygląda to tak źle. Poza tym to dla Twojego zdrowia. A jaki profil implantów? Bo to ma duże znaczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
GośćJa, będę robiła w linea ale dopiero na koniec września. Mam bardzo podobne wymiary bo 164 i 49kg. Trochę się jeszcze waham pomiędzy 325 a 345 ale szala jest zdecydowniae po stronie 345. Wysoki profil allergan. Też nie wiem czy zostać na tę jedną dobę. Ogólnie mają tam rozsądne ceny zabiegów, więc nawet dokładając 1200 nie robi się jakaś straszna cena. Ale podobno nie trzeba. U doktora Stańczyka? Forumowiczka Mójcijon tam robiła i z tego co pamiętam bardzo dobrze się czuła i świetnie jej wyszedł zabieg. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza067 głowa do góry. Oszczędzaj się teraz i dużo odpoczywaj, wierzę, że wszystko samo wróci do normy. Niestety tak to jest z tymi piersiami, że potrzebują dużo czasu. Ja też wyobrażałam sobie , że po 2 miesiącach wrócę juz na fitness, że będę normalnie funkcjonowała, a tu niestety piersi dalej twarde. Jestem dwa miesiące po i w sobotę zatanczyłam może cztery piosenki na urodzinach u w niedzielę odczulam tego konsekwencje :-( gość pytająca o noc w klinice, ja bym się nie zastanawiała, wiem, że kwota spora jak za jedną noc, ale będziesz pod specjalistyczna opieką, będziesz dostawała kroplówki , ja byłam bardzo słaba po operacji, wychodziłam na drugi dzień, a i tak podróż do domu była męcząca. MagdaMW zaglądasz tu jeszcze? Jeśli tak to napisz proszę czy już u Ciebie lepiej, ja u moich wkońcu dostrzegam poprawę. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak ma się narkoza do nie wyleczonych kilku zębów ??? Panicznie boje się dentysty i chodzę raz w roku a kilka dziurek jest . Zostały 3 tygodnie do operacji i nie wiem czy zdążę wszystkie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Cześć Aniu, U mnie dużo lepiej- wychodzi na to, ze trzeba chwile poczekaj aż sie wszystko uspokoi. Ja odczułam różnice dopiero w 9 tygodniu. Co jak co każda z nas musi przejść ten stres i ból. Lewa pierś nadal od czasu do czasu drętwieje, ale jest znacznie lepiej. Za trzy tygodnie minie 3 miesiące :) Od kilku dni cały czas oglądam sie w lustrze- kocham je oglądać. Aniu cieszę sie, ze juz u Ciebie lepiej! Pamietajmy, małymi kroczkami ;) bez pośpiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej, Ja mialam w Linea :) i bralam dodatkową noc, bo w domu dzieci nie dałyby mi spokoju. Czy bym nockę wzieła jeszcze raz? Tak :) bo własnie te kroplówki, przeciwbolowe.. i swiadomosc ze fachowcy są na miejscu wplywaly pozytywnie na moja psychikę i poczucie bezpieczenstwa. po powrocie do domu(w nocy w 2 dobie- okazalo sie ze zalecane dawki lekow p/bolowych sa dla mnie za duze, mialam wymioty, nie moglam napic sie nawet wody bo ją zwracałam. polecialam do kliniki z zsamego rana i dali mi kroplowki i przeciwymiotne leki. Gdybym wrocila do domu po op. od razu pewnie mialabym te wy ioty, a dobe po operacji uwierzcie mi - ostatnią rzezcą na swiecie sa wymioty ;P wszystko szarpie, czujesz ze te cycki zaraz odpadną.. Więc tak- polecam wziać tą dobę, mimo ceny.. Ale tak jak pisala Iwona- w polaczeniu z ceną za sama operację to naprawdę "mała sumka" tym bardziej ze to badz co badz powazna operacja wszcepienia dwoch cial obcych .. :) nie zaluj tych pieniedzy, robisz ta operacje raz w zyciu i dobrze sie sobą zaopiekuj :) NIe doczytalam NICKA dziewczyny z płynem w piersiach- trzymam kciuki zeby sie wchłonęło! mysl pozytywnie! mimo wszystko, to przyspiesza gojenie, wyzdrowienie i w ogole :) piersi do przodu, glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćznowu
mójcijon dzieki za odpowiedz kupie wiec dodatkowa dobe a co z jedzeniem ? wziac ze soba ? czy daja jakis posilek ? boli bardzo ? robie u lonia razem z koniuszkiem nosa dwie rzeczy na raz ktos pytal - implant okragly 325cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćznow
a i czy mialas w linea zakladane drony ? ja jestem zapisana na wrzesien ale bardzo licze ze cos sie zwolni w sierpniu jestem jako pierwsza rezerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
hej, drenow nie mialam, intubowana do operacji takze nie bylam. jesli chodzi o jedzenie to oni tam daja :) nie jakies rarytasy- bo tosty, wedlina, ser zolty, dźem, miod i cos tam jeszcze, kawa herbata,woda.. ale uwierz mi e po operacji apetytu wielkiego miec nie bedziesz :) i to w zupelnosci wystarczy. kasa za tą dobę wydaje sie byc wysoka, bo w innych placowkach to koszt 300-600zł.. ale serio czulam sie zaopiekowana :) nawet z pielegniarka i lekarzem anastezjologiem sobie serial ogladalam wieczorem :) i wsoplnie sie smialysmy :) a ja bylam bezpieczna, znieczulona i szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
aaaa i w sierpniu wiem, że Stańczyk ma urlop, ale co z Łoniem to nie wiem. Mnie dr Stańczyk operował a co do terminow wczesniejszych to ja np. zpalacilam polowe za calość i po tygodniu miaalm telefon z 2 terminami 3 mies. przed planowanym :) moze to tez u Ciebie przyspieszy sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćznowu
ja wplacilam juz 8 tys jeszvze 5 skoro zostaje na noc dr lon ma w lipcu urlop sieprien pracuje ale probuje mocno sie na sierpien wkrecic z tego wrzesnia i sie nie da moze wlasnie dlatego ze caly lipiec ma wolne, kochana a bardzo boli ? kiedy najbardziej co sie czuje po wybudzeniu opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Mnie promocje na operacje odstraszają - nie brzmi to najlepiej, moze dlatego, że promocje są na produkty które się nie sprzedają. A na swój zabieg czekałam bodajże 4miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda bardzo się ciesze, że u Ciebie już tak dobrze, no i że podobają się tak, że się na nie napatrzeć nie możesz :) moje też już powoli zaczynają mi się podobać, ta pierś co była wyżej widzę, ze pomału, ale opada. Do dziewczyny która pyta o ból to każda z nas ma chyba inny próg, ja np po operacji czułam się bardzo słabo, ale piersi ani klatka nie bolały, najgorszy ból był od kręgosłupa, bo spanie na wznak dało mi popalić. Mójcijon Ty jesteś trochę dłużej ode mnie po operacji powiedz, czy Twoje piersi już trochę zmiękły? Możesz je już ładnie uformować np w staniku? Bo ja chciałam sobie kupić ostatnio biustonosz, ale miałam problem z rozmiarem, dalej są sztywne i ciężko było mi coś po przymierzać. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćghhg
dziewczyny jaki to bol od 1 do 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
GOSIC z 19:31 op. mialam 21 marca, i teraz mam piersi mieksze ;) ale nadal troche twardawe, pisalam pare stron wczesniej- zblizam je do siebie, moge sciznąc, podnieść (jak w push-upie) i to smao zrobic w dół, ale całkowicie "plastyczne" piersi jeszcze nie są BOL kazdy ma inny- ja mialam szczescie, po przebudzeniu czulam tylko nacisk na klatke piersiowa, a bol mialam w skali 1-10 na 3, potem 2 a na koncu 1 jak mnie wypisywali.. Bólu jako takiego wcale nie czułam.. tylko niewygodnie mi było, plecy mnie bolały i mięścnie jak po powaznym i ciezkim treningu. do 4 doby najgorzej, choc ja sie juz mylam w 1 i 2 a w 3dobie juz sama wlosy umylam :) makijaz te sprawy.. zalezy jak kto to zniesie, jaki ma implant, kto operauje i jak :) bo jak ogladalam operacje w dr 90210 na jakism programie to on niezle ta babeczke naiaga jakimis narzedziami.. u nas w PL nie ma takich technik :P nie ma co sie nastawiac- kazda ma inaczej. ja po 2 mies. cwiczylam na silowni jezdzilam na rolkach a niektore po pol roku dopiero reke do gory podnoszą.. jedyne co mohge napisac to ze nastawienie pozytywne :) nie pisanie w glowie scenariuszy co do bolu, wygladu piersi (bo wiecie, ze po op. to beda dwie piramidy a nie cycki jakie sobie wyśniłyście) nalezy sie cieszyc po porstu ze sie już jest PO, odliczac dni do zmiany opatrunkow itd. i skupiac sie wylacznie na pozytywach :) takim sposobem wg mnie uniknie sie rozczarowań- ze np. ZOSIA to szybciej biegała, a ja nie moge, piersi KASi sa równe a moje schodzą wolniej i niesymetrycznie- nie ma co sie porownywac :) kazda jest inna :) i naprawde - nie bać się.. ja jedynie czego zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćznowu
a jak dlugo nosi sie ten stanik ? pytam bo mam wesele niewiele po operacji i nie wiem czy bede mogla zalozyc kiecke , pierwsza wizyta w linea jest tydzien po wypisaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćznowu
a Ty jakiej wielkosci masz implant i swoja wage ? bo ja 48 kg i 325cc nie mialam dzieci nie rodzilam i podobno to tez wplywa na wiekszy bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×