Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Nikolla00
Kto ma okolo 3 mies po OP jakie macie blizny? Moje sa mocno czerwone... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Hej dziewczyny, a czy implanty trzeba wymienic czy sa na cale zycie zamierzam powiekszyc okraglymi firmy mentor.Mam 25 lat.Czytalam ze po 25 latach niby trzeba znowu miec zabieg;/. Jaka gwarancje dal wam chirurg>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
gość Justyna jeszcze nic nie dostałam.moje wysle w srodre po kontroli w tedy będę miała sciagany opatrunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Iwona zdjęcia wysłane Bez stanika w staniki sportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 3 m po operacji moje blizny też były jeszcze czerwone ale nie piekły ani nie bolały:) po prostu się goiły i skóra dochodzila do siebie. Terasz prawie nie widać. Właściwa pielęgnacja tego i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
goscJustyna masz piękne piersi i wcale nie są małe.jak ja będę miała takie to będę przeszczesliwa .głowa do góry są naprawdę mega.powiedz prosze tylko jakie miałaś wyjściowe bo ja kompletne zero. Ale jak wyszły mi takie jak tobie to będę w niebie.naprawdę są idealne adpowiednio dobrane do Ciebie.W środę wieczorem wysle swoje.pozdrawiam moje wymiary przed to 70 pod. 58 kg i wie cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
GoscJustyna są cudowne.po prostu mega.idealnie dopasowane do Ciebie.jak mi takie też wyszły to będę szczęśliwa.naprawdę masz czym się pochwalić.powiedz proszę tylko jakie miałaś wyjściowe .Ja kompletne zero.stanik miałam 70 A małe. Powinnaś być szczesliwa naprawdę. Też chce takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
GoscJustyna sa mega.naprawdę idealnie dopasowane do Ciebie.jak mi takie wyjdą to będę przeszczesliwa. Moje eysle w srodre wieczorem po kontroli.naprawdę powinnaś być dumna z nowych piersi. Powiedz proszę jakie miałaś wyjściowe bo ja kompletne zero.stanik miałam 70 A małe.kurczę też bym chciala żeby mi tskie eysxly piękne równe idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Justyna, masz przpiękne piersi. I wcale małe nie są. Az stwierdzilam sama, ze nie ma co szaleć skoro tak ładnie 325 wyglądają. I napewno będą trwalsze. Naprawde wiekszych nie potrzebujesz bo są superrrr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny dziękuję. Tez uważam ze są piękne ale dla mnie małe . w ogóle ich nie czuje ;) Zawsze chciałam. mieć spory biust ale lekarz powiedział. ze jak by włożył większe to by pękły :) Powiedział ze u mnie to tylko można dwie operacje żeby było spore D wiec na pewno wrócę do tego lekarza.. Mówił. ze trzeba trochę odczekać ale ja nie wcześniej niż. za 2 lub 3 lata Jadzia wyślę Ci zdjęcie jak wyglądały przed Dziewczyny dziękuję za miłe słowa ... od razu lepiej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla00
GośćJustyna też poprosze o zdjecia. Ja wyszle ci swoje. Jak już pisalam to mam 320 uhp okragle też uważam że sa za male... 3 mies po OP i tak pod koszulka nikt nie zauważyl ze znajomych :/ Nikolla00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
GoscJustyna masz powody do dumy.Ja już nie mogę się doczekać środy aż ściągnąć mi opatrunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
GośćJustyna możesz mi wysłać zdjęcia? asica150@onet.eu Ja mam operacje w czwartek już powoli odczuwam stres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
Dziewczyny mam operacje pojutrze ;o Jakieś ostatnie rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Jadzia juz wysłałam Tobie Nikola teraz wysyłam a mój mail diamanteshop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
GoscJustyna dostałam fotki.czyli u mnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Oby u mnie też wyszły tak idealne jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Justyna...mogę też poprosić o fotkę? dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja jestem tydzien po operacji, dzisiaj przez moment je widzialam i sa cuuudowne... nie chcialabym zeby mocno zmniejszyly... Czy one bardzo sie zmniejszaja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikałdz
Jutro 15:30 :oo Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
AAllee czyli u Ciebie nie ma kryzysu na szóstą dobę super ;-) Monikałdz trzymam kciuki będzie dobrze ;-) daj znać jak będziesz po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie i mam nadzieję że najgorsze za mna.. Musze isc do fryzjera wlosy umyc bo nie daje rady sama rak podnieść jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Hej dziewczyny, mój zabieg też już za nie długo 28.09 ale przyznam się ze bardzo się boję:( najbardziej tych komplikacji:/ nie chce dużych piersi chce je popprostu mieć ehh.Czy jak będę miała włożone mniejsze implanty jest mniejsze ryzyko że będzie coś nie tak (325mentor okrągłe)Czy bardzo przestrzegalyscie żeby nic nie dźwigać, mam 2 dzieci córcia ma 19miesięcy a moja teściowa będzie u nas 2 tyg, czy ja dam radę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja myślę, że komplikacje nie zależą od rozmiaru implantu, dasz radę będziesz miała piękne piersi i wszystko będzie dobrze, jeżeli będziesz stosowała się do zaleceń lekarza. Ja już zapowiedziałam mężowi, że musi wziąć tydzień wolnego i się mną zajmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Oby wszystko było dobrze!!! Bo czytałam tutaj na forum ze taka dziewczynie w3 tyg dostala komplikacje i musila iść drugi raz na stół:/ dlatego mnie to zmartwilo Ja będę mieć opiekę Maz teściowa 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
A ty daisy Masz dzieci??? Bo ja później już będę musiała częściowo zająć się dziećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam syna ale to już nastolatek więc myślę, że na jego pomoc też mogę liczyć :-) a co do komplikacji to ja kiedyś panicznie się ich bałam a teraz zwyczajnie o tym nie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny odpowiecie czy piersi mocno sie zmniejszaja po zejsciu opuchlizny? Mam allergan 420 ml i sa takie akurat tydzien po... Nie chce zeby byly za male :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×