Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość vi_ki
Cześć dziewczyny, Ja już po, są 370ml, jeszcze ich nie widziałam, pewnie zobaczę jutro na kontroli. Miałam cudownego anestezjologa i wciąż nie mogę uwierzyć, że to już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny co powiecie na temat Kasprzyka z Krakowa ? Robila ktoras z was u Niego cudenka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Viki, gratulacje! Daj znac jak wrazenia jak je juz zobaczysz :-) Jak samopoczucie? Wnoszę, ze njezle skoro juz sie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi_ki witamy witamy już po drugiej stronie Hihi "tych po" ;) ojjj 370 koniecznie musisz się nam pózniej nimi pochwalić :D jestem ciekawa twojej opini czy duże wyszły czy nie bo ja mam miec 360 Odpoczywaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z dziewczyn na forum na pewno robiła u dr Kasprzyka, ale nie pamiętam która, chyba już się nie odzywa tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny ja niecałe 3 tygodnie po .. Leze na boku ( lekarz od razu po pozwolił jak da sie rade ) wiec ja na boku spie normalnie juz teraz na brzuchu nawet leze ! Ale nie spie tak bo sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KariPari86
Dziewczyny, wczoraj miałam powiększane piersi. Dzisiaj widze ze jestem caaaaala opuchnięta. Fakt ze mam pecha bo opóźnił mi sie okres i juz jestem wystarczajaco opuchnięta ale od wczoraj to juz w ogole masakra. Wy tez tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kari Pari to normalne , opuchlizna obejmuje całe ciało a na brzuchu utrzymuje sie jakiś czas pij pokrzywę , dużo wody to będzie schodzić nic sie nie przejmuj to normalne Dzisiaj mija 2 tygodnie od operacji w poniedziałek wracam do pracy Jutro kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
104Daisy, Dobrze to im się jeszcze nie przyjrzałam ale nie są takie ogromne jak się obawiałam, zejdzie jeszcze opuchlizna i wydaje mi się, że będą idealne! :D Gdybym wybrała 325 to byłyby za małe...także cieszę się, że zaryzykowałam :) Myślę, że 360 też wyjdą piękne! Okrągłe czy anatomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Aallee..boli??? Zerkałas już na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nic nie boli.. Czuje się jak by mi ktos siedział na klatce piersiowej.. Male co nieco tylko widzc.. Jutro zobaczę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę ale zeby az tak.... Stopy, zreszta całe nogi, brzuch, biodra, twarz... Mam nadzieje ze narkoza dodatkowo nie opóźni mi tez tego okresu... Ogolnie czuje sie swietnie (mam 400 i 420 ml) okrągłe, dzisiaj juz byłam na spacerze i jedyne co czuje to kłucie pod piersią gdzie implant jest większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari Pari 86
To pisałam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Vi_ki okrągłe :) no to mnie uspokoiłaś że nie są ogromne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Aallee to taka trochę kinder niespodzianka :P jutro rozpakujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Dziewczyny które badania robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aallee, gratulacje. Super, ze dobrze się czujesz. I jaki rozmiar zrobiłaś w końcu? Jak Ci się ppdobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Michasia co masz na myśli pytając, które badania? Bo ja mam całą długą listę ;-) Wypisać Ci konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Ja już 2 dzień po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Czuję się fatalnie.strasznie bolą mnie plecy a cyrki rwą na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia dasz rade ;-) jeszcze chwilka i przestanie boleć a Ty będziesz się mogła cieszyć swoimi piersiami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Któraś pisała że 6 dnia jest najgorzej.jak teraz bardzo boli to co będzie tego 6 dnia.ślę dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
jadzia i inne dziewczyny mnie bolało strasznie , 5 i 6 doba miałam załamkę bo bolały plecy i cycki po równym tygodniu cycki przestały boleć , ale niestety plecy dalej dawały popalić teraz jestem dwa tygodnie po cycki i plecy nie bolą Dziewczyny mam śliczny biust !!!! mały ale wlasnie taki jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Iwonka mam 375 ml hp okrągłe mentora.. :) Dzis widzialam sa sliczne.. jeszcze twarde i opuchniete.. ale piękne.. :-D Czuje się dobrze..mam ucisk na klatce a tak oki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aallee, super ze wyszly ekstra i fajnje ze to wieksze masz. Koniecznie musisz sie podzielic fotkami jak juz bedziesz mogla zrobic. Duze wyszly, takie jak chcialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Aallee tez jestem ciekawa jak wyglądają Hihi bo to mniej więcej moja "pojemność" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×