Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość notion
Hej dziewczyny, jestem 4 dzień po operacji. U mnie mnie sama operacja przebiegła super, rekonwalescencja również - wprawdzie jestem jeszcze na środkach przeciwbólowych, ale robię już wszystko sama, nawet wychodzę na spacery z psem. Jedyną moją wątpliwość wzbudza kształt mojego nowego biustu - w tym momencie przypomina raczej dwa daleko położone od siebie stożki… Nie takiego efektu oczekiwałam. Chciałam aby piersi wyglądały ładnie i naturalnie - mam władki anatomiczne 230 ml, wysoki profil. Ale mój biust nie wygląda jak u Joanny Krupy - tylko jak u nastoletniego otyłego chłopca :( Jestem załamana tym efektem. Czy jest szansa, że biust jeszcze się ułoży i jego kształt się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
notion Piersi są dla cierpliwych!!!!!! Ich docelowy kształt uzyskasz po ok 6 miesiacach a i tak układają się do roku . z tygodnia na tydzień będą się zmieniać , u mnie pierwsza zmiana była po 10dniach i ciągle się zmieniają . w ogóle moga się zmieniać nie równo , każda pierś inaczej się goi, Ja jestem leworęczna i lewa pierś szybciej dochodzi do siebie , prawa ma większa opuchliznę a i tak dużo się zminiely Wiec spokojnie , napewno będą piekne , trzeb dużo dużo cierpliwości , Paola ciesze się że jakos do przodu idziesz. będziesz miała piękny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscRudi
Notion, poprawi się trzeba cierpliwie czekać miałam podobnie. Po miesiącu było lepiej. Teraz po 7 tygodniach jest jeszcze naturalniej i w końcu robię się miekkciejsze i zaczynają się przesuwać (do 6 tygodnia były dosyć sztywno) będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojcijon
NOTION jestem 4,5 miesiąca po operacji i musze ci powiedzieć, ze dopiero od 3.5-4 mies. piersi zaczeły wyglądac ładnie, naturalnie.. i kształ jest raczej ostateczny.. wcześniej piersi przypominały stożki, piramidy ze sterczącymi sutkami.. były twarde, nieruchome.. i baaaardzo wysoko.. Teraz przypominają ładne, jędrne piersi naturalne.. trochę cierpliwości.. jesteśmy zbyt krytyczne wobec siebie samych i naszych organizmów.. pamietaj ze musi sie wszystko ulozyc- mięsnie, gruczoł.. klatka piersiowa.. to wszystko pracuje i potzrebuje czasu.. Cierpliwości- uwierz mi :) ja mam 365cc okrągłe.. mialam małe b, pod biustem 72cm, w biuscie przd 83, a teraz 91 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej notion, może po prostu za mały rozmiar? Ale chyba są większe niż Twoje naturalne, prawda? Po jakimś czasie też grawitacja zrobi swoje. Odczekaj jeszcze troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notion, to brawo oby szybko przeszło. Pies nie ciagnie za bardzo? co do wielkości, nie martw się, one się ułożą po czasie, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 320ml i wyszło mi duże D/E i jest super bierzcie wieksze jak możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola - też chodziłam zgarbiona, bo wyprostowanie ciągnęło szwy. Jak się czujesz? Jazda samochodem mówisz była kiepska, ja już nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Hej dziewczyny.U mnie wielki dzień nastąpi jutro.ja wybrałam 325 hp okragle i też boję się ze mogą być małe ale wydaje mi się ze lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
aduuular powiedz mi ty masz 320 ml a jaki miałaś wyjściowy rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Jadzia 123, Trzymaj się kochana! Ja też jutro! Rozmiar jeszcze ostatecznie nie wybrany, będzie 325 lub 370 anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Dziewczyny z poza Polski...skąd dokładnie jesteście? Ja przylatuje z Irlandii..i trochę się boję wracać 2 tyg po operacji samolotem...różnica ciśnien itd..poza tym gdyby coś się działo po zabiegu ..jakieś moje obawy to nie mam możliwości pójścia na kontrolę od tak sobie...boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzia...Viki... trzymam kciuki!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
vi_ki, Jadzia trzymam kciuki ! Będzie dobrze ! powodzenia A ja mam już dosyć, klatka boli a kręgosłup jeszcze bardziej. Jak radziłyście sobie z bolem kręgosłupa? I mam jeszcze jedno pytanko, teraz śpię w pozycji pół siedzącej inaczej nie potrafię. Kiedy dam radę juz normalnie się położyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Jadzia, Vi_ki trzymam kciuki dziewczyny, będzie dobrze odezwijcie się "po" ;-) Paola tego spania się boję na maxa :/ Ja jeszcze 37 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda87
Ja za 28 dni idę;) pozdrawiam wszystkie oczekujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
szybko wam zleci ja czekałam pół roku a już jestem po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny ja jestem 4 tygodnie po operacji . Jak leżę to boli mnie lewa pierś a w ciągu dnia nic nie boli . Trochę sie martwię czy to normalne . w pozycji pół leżącej spałam 10 dni . Tez nie mogłam się położyć normalnie. Ja miałam małe A . Zrobiłam 325 okrągłe bo więcej sie nie zmiesciło W ciuchach to nawet nie widać ze mam biust Wiec bierzcie większe bo ja bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Jadzia, viki, powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aallee, o ktorej jutro trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Ja już w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Czekam ''na swoją kolej ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Anuska ja też z zagranicy i miałam wylot po 10 dniach od operacji i brałam 2 samoloty a nie jeden. Nie czuć nic, żadnych zmian ciśnień czy jakieś bolące cycki. Co do kontroli to też załatwiam wszystko stąd, na kontrolę może przyjadę za 3 miesiące a może za 6. Jak narazie wszystko goi się ładnie, co 3 tygodnie wysyłam zdjęcia do doktora i później dzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za słowo otuchy.. mam juz stresa.. 7 30 mam byc w klinice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Aallee wydaje mi się, że super że idziesz od rana ;) bedzie dobrze postaraj się wyspać Ciekawe jak tam "dzisiejsze" dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×