Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćpaola
ja już w domku :) teraz odpoczywam, najgorsza była droga w aucie - bolało bardzo, ale przeżyłam :) vi_ki nie bój się, będzie dobrze :) powiem tak zaraz po operacji coś tam czuć, ale leki są silne i śpisz cały dzień. Jak wychodziłam dowiedziałam się, że jakiś lek na mnie w ogóle nie działał, dostawałam go a poprawa była marna. Dlatego mam do domu ketonal i jeszcze jeden inny przeciwbólowy :) dlatego też tak bolało. A no i mam duży implant to też dlatego, chcieli mi włożyć dużo mniejszy, ale powiedziałam że chce mieć duże piersi. Dziewczyny też tak lekko zgarbione chodziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja chodziłam jak garbata bo mnie wszystko ciągnęło po kilku dniach zaczęłam sie prostować APEL do wszystkich , ból znika dokłądnie po 7dniach ja nie wierzyłam bo w 6ej dobie mnie tak bolało a już dzień później było ok teraz jestem 10dni po operacji wszystko mogę robić , nie dżwigam jeszcze ale schylanie , gotowanie , prasowanie , sprzątanie , ogarniam dzieciaki i zero bólu tylko plecy mnie bolą ,ale ja nie potrafię spać na plecach p.s Rafciu = widziałam złe mamuśki , uśmiałam się jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola jak dasz radę i odpoczniesz to wyślesz mi fotki na maila? j.ant@wp.pl Dobrze, że znasz przyczynę tego bólu tak to czasem bywa że nie wszystkie leki działają na kazdy organizm. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Paola, super, ze juz po, gratuluję. Szybkiego powrotu do 'miękkości' w biuscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na początku też mnie piersi do ziemi ciągnęły. Grawitacja jednak robi swoje. Tym bardziej że u mnie zmiana była dość znacząca. Z zera do bohatera że tak powiem ALe pilnowałam się bardzo żeby chodzić wyprostowana. Dobry stanik, trochę pilnowania siebie i wejdzie w krew żeby prościutkie plecki trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Hello dziewczynki :-D Tak tu podczytuje widze ze wiele kolejnych z Was robi operacje ;) miałam juz dwie w sumie I 350 ml wysoki profil hp firmy mentor :-D I teraz pytanie bo bardzo się juz przyzwyczaiłam I teraz wydaje mi sie ze sa małe malutkie I mysle nad 400 ml :-D czy ktoras po wieksze ła biust ponownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Tyle sie o pisałam I nic sie nie pojawiło :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
Dziewczyny, jestem 12 dni po zabiegu. Kiedy mogę po raz pierwszy na kilka godzin na wieczór zmienić stanik pooperacyjny na miękki koronkowy albo chociaż sportowy? Chciałabym jutro na spotkanie jedno ;p bo ten moj pooperacyjny ma bardzo widoczne, brzydkie, szerokie ramiączka i widać je przy każdej bluzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
gośćanna, To pocieszające, że po 7 dniach ból znika, ja już za 2 dni będę po i mam nadzieję, że wytrwam do tych 7 dni... Też nie potrafię spać na plecach i tego boję się okrutnie! Jak dajesz radę? Śpisz trochę na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
104daisy nie mam jeszcze zdjęć, mam opatrunek którego nie mogę ściągnąć, dopiero po konsultacji :) jak będę w stanie zrobić zdjęcia to podeślę :) ja chciałam duże D także Pani doktor powiedziała, że chciałam duże cycki to mam i dlatego też mnie boli bardzo. Chociaż w tym bandażu nie wydają się duże. Bardzo boli mnie mostek, jakby jakieś kości przebijały skórę - może dziwne porównanie, ale tak to właśnie czuje. Nie wiem czy to kwestia zmiany pogody, ale boli bardzo. Mam już dosyć tego, że muszę prosić innych o pomoc i nie jestem w stanie zrobić podstawowych rzeczy przez ten ból. Dopiero 2 dobra po, mam nadzieję, ze jutro będzie już lepiej. Dziewczyny też nie potrafiłam spać na plecach, teraz plecy mnie bolą, ale piersi również i ten ból zwycięża, o kręgosłupie nie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
vi_ki Absolutnie zakaz na boku , implanty mogą się przesunąć jak nie mogę wyleżeć to wstaje , chodzę , nieraz śpie na siedząco dla mnie ciągle cała noc przespana nie wchodzi w grę ale jest łatwiej , bo moge sobie poduszkę pod głową poprawić , już mnie cycki nie bolą , spałam na przemian na łóżku i na leżaku , z rogalem podróznym pod głową, maść końska na plecy , mąż mi wcierał , i przeciwbólowe musiałam na plecy zarzywać a nie na bolące cycki które nie bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
w ogóle dziewczyny zrobiłam to, a dalej w to nie mogę uwierzyć, że to już po i teraz będzie coraz lepiej. Nie mogę uwierzyć, że teraz pójdę do sklepu i z uśmiechem na twarzy kupie nowy stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Paola po siedmiu dniach będzie ulga dla cycków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
gośćAnna, Dobry pomysł z tymi maściami, ja tego bólu pleców się właśnie obawiam... Ogólnie sypiam kiepsko a przy spaniu na plecach i braku możliwości zmiany pozycji na brzuszek to sobie w ogóle tego wyobrazić nie mogę :/ Noc, dwie może jeszcze ale dłużej... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
gośćpaola, Dzielna jesteś pomimo doskwierającego bólu! :) A z rozmiaru jesteś zadowolona? Z przedziału 295-345ml to w sumie mówisz, że te 300 duże są tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Paola, a wiesz jaki profil tych anatomicznych implantów miałaś? Wymiary masz w zasadzie identyczne, z tym, ze ja biore okragle 345 hp. A wiem ze anatomiczne wieksze wychodza przy tej samej objetosci implantu. Szkoda, ze wszystkie piszecie, ze nieduze wychodza. I Ty i dziewczyny co 325 robia wysoki profil. Mam nadzieje, ze jak odslonisz stanik to beda takie jakie chcesz, czyli duze D ;-) A tymczasem zdowia, zdrowia, zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćAnna już nie mogę doczekać się tego momentu aż nie będzie boleć i normalnie się wyprostuje :) vi_ki ja mam 300 z projekcja 5.6 anatomiczne wyszło D, wychodziłam z małego b, zobaczymy jak zejdzie opuchlizna, jutro je zobaczę i jak się uda zrobię zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Paola, nawet bardziej niz nwzwa profilu interesuje mnie jaka projekcja. Moj wysoki profil ma mieć chyba 4.8 cm. Wiesz jaką mają Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
gośćpaola, Jak będziesz miała zdjęcia jutro to jestem bardzo zainteresowana! :) vi_ki@interia.pl Ja mam za 2 dni a rozmiar ostatecznie jeszcze nie wybrany. Anatomiczne 325 lub 370. Raczej zdecydowana jestem na większe ale boję się tego , że czasami szczupłe dziewczyny przez duży biust wydają się tak jakby były tęższe... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 3 dni.. Im blizej tym mam wiekszego pietra... ;) Paola ja tez poprosze fotki j.iliaszuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
vi_ki a będziesz mieć mentory ? 370 wydaje się sporo, a jaka projekcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
allergan, projekcja 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Paola, dzieki za info. 5.6 to sporo wiecej niz moje zaplanowane 4.8 projekcji 345 okragle. Chyba bede misiala jeszcze spotkac sie z lekarzem i porozmawiac. Tez chcialabym miec D. A jak widze ze dziewczyny o moich rozmiarach maja 325 i mowia ze wyszlo c, moze male D to ja wolalabym jednak wieksze. Jakbyś wysylala fotki to bardzo chcialabym zobaczyc twoje przed i po: iwona@iwist.pl Pamietam, ze pisalas, ze masz 70b. To 70 to rozmiar stanika czy zmierzone pod biustem? Ja mam 68-69 pod biustem a staniki aktualne 65b/c lub 70b. Bede wdziecza za info. Do zabiegu jeszcze kilka tygodni, wiec chcialabym dobrac ten idealny rozmiar i miec pelne D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
powiem tak dziewczyny, sama się bałam, noc przed operacja nie spałam w ogóle, rano wstałam i z nerwów brało mnie na wymioty. W klinice zapomniałam o stresie, jedynie takie małe obawy jak to będzie z tym znieczuleniem. A teraz nie umiem uwierzyć, że już po wszystkim. Nie ma czego się bać, boleć boli w końcu to poważna operacja i jak powiedział mi anestezjolog bolesna. Jestem panikarą i zwykle pobranie krwi to wyczyn, także ja dałam radę to i wy dacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
vi_ki projekcja 6 to dosyć sporo, przypomnij z jakiego rozmiaru startujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
Iwona 83 powiem tak każda z nas jest inna, ja mam 300, a inna dziewczyna miała 345 i wyglądały na mniejsze. Ja mam projekcje 5.6 ona 5.8 tyle że startowała z rozmiaru a. Lekarze wiedzą co robią, a z małego rozmiaru nie zrobią też dużych balonów. Także trzeba im zaufać :) Oczywiście jeżeli chcesz większe to porozmawiaj o tym ja gdybym nie powiedziała, że chce D a nawet duże D, wsadziliby mi mniejsze implanty. Moja Pani doktor powiedziała gdy dostawałam wypis "chciała duże cycki to ma", ale oczywiście wszystko jest w granicach normy i tak aby było bezpiecznie. To jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
jak będę miała jakieś zdjęcia to podeślę :) przed operacja nie mam zdjęć, ze stresu nie pomyślałam o tym i trochę żałuję bo mogłabym teraz porównać przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Allee, to juz tuz tuz, widze, ze emoche sie udzielają :-) Będzie super, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Paola, dzięki za info. Wiem, ze kazda jest inna dlatego staram sie porownywac z dziewczynami o podobnych rozmiarach, wyjsciowce, oraz patrzec na fotki przed i po. No fajnie, ze piszesz, ze masz D, z twojego pierwszego wpisu wynikalo teoche ze za male jednak :-) I fakt, ze ja az tak nie zaznaczalam na wizycie, ze chce duze D, wrecz sie balam sporych i rozwazalam mniejsze a to lekarz proponowal te 345 hp. Ale apetyt rosnie i chcialabym porządny biust ale w granicach rozsadku, dobrego wygladu i zdrowia. Z gory dzięki za fotki, i jeszcze raz szybkiego powrotu do funkcjonowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
a już się zdecydowałaś na rozmiar? czy jeszcze rozważasz? myśle ze powinnaś posłuchać jednak lekarza bo on wie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×