Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Kamilka089
a ja juz mam swoje pierwsze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Kamilka to poprosimy beata.jankowska@op.pl Pochwal się swoimi cytrynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza u mnie 2,5 mies po operacji a dalej w niektórych miejscach mam takie jakby zdrętwiałe piersi. W sutkach czucia brak, brodawki jakby zdrętwiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka ja tez chce m.stokrota@ gmail.com Ja dziś zdejmuj****ndaz. Aż się boje co tam zobacze czy moje wymarzone... Ciekawe kiedy ja przespie cala noc bez przerwy? Może dlatego ze w dzień tez ucinam sobie drzemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Haaa to Marzena czekam na fotki :-) basia11@onet.com.pl Kanila tez poprosze jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja tez ja tez ;) sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmiii
Kamilka ja tez poproszę o fotki anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
noi jeszcze Ellenii1 poprosze o jakas fotke jak to wyglada po 2,5 miesiaca . :-) basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Kamilka ja tez poprosze sylwia-666@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Kamilka poproszę o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza myślałam że dostałaś ostatnią partię zdjęć jak wysyłałam ale sprawdziłam w wysłanych i jednak nie :) Z ostatnich dni nie mam ale załączają się właśnie zdjęcia z 2 miesięcy po :) raczej nic się nie zmieniły od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja wlasnie wrocilam z konsultacji, mam 3 koncowki szwow obciete, zostawil tylko jedna z tej strony z ktorej sie nie zagoilo powiedzial ze nie mam sie martwic, nie ma zakazenia i wszystko powinno byc ok:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Punani super wiesci. Ja jade na 15... zobaczymy co bedzie. Wychodzą mi nitki pod piersią brrrr... straszne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii1 nic nie dostalam do tego czasu sprawdzilam przed chwilka . Punani to swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mellissam powaznie?tylko jedna kontrola a potem druga za taki dlugi czas?? Ale mysle ze gdyby sie cos dzialo to napiszesz maila i da Ci termin wczesniej. U mnie kontrola po 4 dniach.druga po 1,5 tygodnia.trzecia po 2 tygodniach .czwarta po 3 tygodniach .a potem po miesiacu ,po dwoch i po 3 miesiacach. Juz patrzec na te klinike nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny jestem 5 dobę po operacji i cycuchy widziałam tylko przy zmianie opatrunku. Mój stanik to właściwie gorset nic przez niego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny jestem 5 dobę po operacji i cycuchy widziałam tylko przy zmianie opatrunku. Mój stanik to właściwie gorset nic przez niego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi ja jadę dopiero w sobotę na kontrolę i ściągnięcie szwów. Ogólnie to z dnia na dzień jest o niebo lepiej. Można już wykonywać większe manewry rękoma:) Tak jak mówisz miałyśmy nic nie robić ale to ciężko:) Ciekawy jaki rozm wyszedł bo po tych symbolach z gorsetu niewiele rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza wysyłam jeszcze raz bo coś mi poczta chyba wariuje :/ Co do wizyt po operacji to albo mi nie powiedzieli że mam się stawiać i w jakim czasie albo u mnie ich nie ma po prostu :/ Ja byłam jedynie 2 tyg po operacji i to koniec .... W sumie nic niepokojącego nie dzieje się, wszystko się goi to chyba nie będę nawet dzwonić i pytać się czy mam pokazać się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza dzekuje kochana o slomkach nie pomyslalam.szykuje sie do polski w sobote lece z Glasgow do warszawy.bede wyla w samolocie.za moja malutka ksiezniczka,bo syn juz bedze mial 16 lat wiec z nim spoko.ale szkoda mi moja mala,co dzennie mi mowi jak mnie kocha,I przytula sie caly czas,wie ze wyjezam.ojjjj juz chce byc po operacji I wracac do domu.xxxxxxpewnie po operacji bede do was czesciej pisac bo bede miala wiecej czasu bo teraz latam zalatwiam sprawy.dzeki wam dzewczynki przestalam sie bac samej operacji.dzekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia ja już kilka razy rozpisałam stanik i je oglądałam haha, wczoraj byłam na zmianie opatrunku wiec tez widziałam je, już nie umiem doczekać sie kupna pierwszego stanika, nie push !!! A szwy ściagają mi w czwartek, to trochę wcześniej niż Tobie.A masz jakieś zdjęcia? I jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo wyslalam ci maila ale chyba cos poszło nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaAmi ja już nawet na necie oglądam staniki sportowe na początek ale kurde nie wiem jaki mam rozm oglądać:) a ty już wiesz co ci tam wyszło? Zdjęć jeszcze nie mam bo nie zaglądałam nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia nie byłaś ciekawa żeby zdjąć na sekundę i zobaczyć??? Ja mam ten stanik BC, ale wczoraj dr powiedział mi ze wyjdzie 65C:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Dziewczynyyyyy za 15.dni mam operacje. Jeszcze we mnie sa emocje czy napewno, nie uwierze dopóki nie wjade na stol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Fotki poslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaAmi pewnie że jestem ciekawa ale jakoś się boję taka jestem zabunkrowana. Tez bym chciała C a nawet małe D:) ty miałaś chyba 300 wkładki i ile pamiętam? Ja mam 75 pod biustem. A jaką miałaś wyjściówkę? Miałaś cokolwiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka piękności wyszły. Juz są ładnie ułożone. Talka ja juz prawie tydzień po i jeszcze nie mogę uwierzyć ze to zrobilam hi hi. Niezły głupek ze mnie co? Tylko ten słoń na klacie mi o tym przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Dzwoniłam dzisiaj do swojego lekarza bo nadal ta jedna piers jest wyzej i powiedzial ze mam ją ugniatać w dół :D ale najlepiej zebym przyjechała to mi pokaże jak to robic albo da pas zeby troche ponosiła dzięki temu ta przestrzeń w którą jet wsadzony implant troszke się powiększy i piers zejdzie w dół, powiedział też że o tej torebce cc nie ma na chwile obecną mowy bo ona się tworzy od pół roku do roku wiec narazie mnie to napewno nie dotyczy, troche mnie uspokoił:) wiec zaczynam ugniatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka dzięki za fotki masz super piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×