Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
Aicha a ja jutro zostawiam moje dzeci I meza na trzy tygodnie I nie wiem jak zniose razlake z nimi.:( maz I starszy syn jeszcze,ale moja kochana coreczke ma 6 lat. :( .juz chce zeby bylo juz po wszystkim :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Goścelmo dasz rade,ten czas szybko minie i już będziesz po :)))Sylwia dziekuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo dasz rade, mysl tylko o tym ze spelniasz swoje marzenie :) trzymam kciuki i jak najmniej bolu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
GoscElmo Trzymam za Ciebie kciuki dasz radę kobitko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Kochane dziewczynki jestem po zdjęciu szwow, powiedzcie mi mogę te ciecia codziennie po kąpieli oliwkowac? Mówi o nakładaniu oliwki zanim odpadną strupki.Odpiscie plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi puścisz i mi zdjęcia ze zdjęciami :P ? Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, a po reakcjach widzę, że muszą być mega twoje bliźniaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elleni1 fotki wysłane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi lecę sprawdzać ! :D co do maści na blizny to miałam dwie różnych firm (próbki) i teraz mam plastry. Maści miałam sutricon i veraderm. Konsystencja veradermu jest dużo fajniejsza bo jest tak silikonowy, że jak rozprowadzasz po bliźnie to aż czujesz jakby to był prawdziwy silikon ;p natomiast sutricon jest rzadszy, taki jakby krem. Mi osobiście veraderm bardziej odpowiadał. Obecnie używam plastrów - fajna sprawa, zaklejam, zakładam stanik po 24h zmieniam plastry. Mało nie kosztują ale na długo opakowanie starcza bo z jednego paska wychodzi ci na 4 naklejenia po 2 piersi czyli 8 kawałków. W opakowaniu masz 5 szt takich pasków które rozcinasz :) jak policzyłam to starcza na 40 dni naklejając wg wskazówek czyli co 24h zmieniajac :) smarujesz/zaklejasz dopiero jak nic się już nie sączy i odpadną strupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość marzena tak właśnie jest. Też miałam wrażenie na początku, że one z dnia na dzień większe są ale później już układają się i maleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani ja stanik zdjęłam po 2 miesiącach i na noc i często w dzień po domu chodzę bez, w samej bluzce :) jak wychodzę to nakładam bo lubię jak coś je podtrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulek261 ja miałam na rękach i nogach french hybrydowy zrobiony :) wszyscy na bloku mówili, że ładne paznokcie mam hehe :D Z tego co wiem to powinno być płytkę paznokcia widać bo ona jako pierwsza zmienia kolor jak coś się zaczyna dziać. Co do wielkości to będziesz miała pewnie miseczkę C. Ja mam 165 i 65 kg, wzięłam implanty mentory 375 wys profil i mam D. Teraz brałabym większe bo jak jestem bez stanika, w samej bluzce to mało co widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elleni1 a jak nazywają sie te plastry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo JaaaAmi ma super cyc. Powinna być dumna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Eleni dziękuję za odpowiedź. Dziś już nie były takie obrzekniete. Jaaami możesz mi też podesłać swoje slicznosci? m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Kobiety a po jakim czasie korzystałyscie z solarium ? Jak zakleje blizny to nic się nie stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zabiegi robia tylko desperatki o bardzo niskiej wartosci i osobowosci ;( Nigdy bym niechcial takiej za partnerke walnietej brak ma ona szacunku dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Gość Marzenę zaraz wyślę ci fotki.Dziewczyny wydaje mi sie ze od chwili zdjęcia szwow cycuszki dużo bardziej bolą,jakbym miaa dwa ogromne siniaki, naciągnięte,boli strasznie:(( No i swędzą ale to jest ok.Wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość z 3:54 wydaje mi się że pomyliłeś forum. Może to ty jesteś tym dupkiem który się jarał zdjęciami jednej z naszych koleżanek tego forum. Myślę że to ty masz problem ze swoją niską samooceną. Nie martw się jest jeszcze nadzieja dla ciebie chirurdzy plastycy powiększają nie tylko piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
JaaaAmi są superanckie. Takie akurat do takiej chudzinki. Teraz tylko się nimi cieszyć. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJJ88
Jaaaami wysli zdjecia :) Zuza ty tez mozesz pochwalić sie swoimi poprawionymi cycuchami :3 Ja niestety swoją operacje musze przesunąć :( Zepsuło sie nam auto - niespodziewany wydatek. Okazuje sie ze nie opłaca sie naprawiać i trzeba kupic nowe :( Moja operacja stanęła pod wielkim znakiem zapytania :( A było juz tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ88
Nie dodało mojej stopki z mailem jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Marzenka dzieki, teraz Ty wysyłam swoje cudanarazie i tak nie umiem sie nimi cieszyć,dopóki nie minie te 6 tyg,po którym będę mogła wszystko robić, a powiedz mi Ty spisz na boku,kasujesz te troszkę itd??? JJ88 zaraz Ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
JJ88 to nie zazdroszcze wcale. Ach te nasze bryki. Zawsze się psują w najmniej odpowiednim momencie. My jak byliśmy na konsultacji walnela nam turbina. Jakoś wrocilismy do domu. Jechalismy 80\ godzinę, autostrada. Kierowcy musieli być szczęśliwi jak nas wymijali. Wyprzedzaly nas nawet tiry hi hi. JaaaAmi nie spis na boku choć juz za tym tesknie. Wczoraj nawet próbowała chociaż na chwilke ale mnie zaczęło ciągnąć wiec sobie darowalam. Mój dr nie jest za tym żeby masowac piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja to się wogóle nie wysypiam spiąc na plecach jak kłoda. Od zawsze spie tylko i wyłącznie na brzuchu,i jak teraz jestem zmuszona spać na plecach to jak wstane rano to szwędam sie do poludnia w piżamie i chodze jak jakiś mem z niewyspania :-/ zastanawiam sie jaj to jest w pozniejszym czasie ,czy wogole mozna spać kiedykolwiek z implantami na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmii
Zuza1234 wczoraj pytałam dr kiedy mogę spać na brzuchu bo podobnie jak Ty uwielbiam tak spać i powiedział ze minie 6 tygodni i mogę:)wiec jeszcze troszkę i już:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi mogę też prosić o fotki. Odesle ci swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Asi28 wysłałam i czekam na twoje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Asi28 twoje tez bardzo ładne,wyglądają bardzo naturalne. A jaki to rozmiar i ile jesteś po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×