Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Joasia, a moze dobrze ,ze nie sa az tak wielkie. Ciekawa jestem na co sama w koncu sie zdecyduje. Raz chcialabym 400 raz tylko 300.xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Catt777 400 też nie są wielkie. Ja mogłam wziąć chociaż 375 a nawet 400 do mojej budowy. Wyjściówka moja prawie zerowa, ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia:) dr jak mnie namawiał na większe to mówił że często klientki żałują że nie wzięły większych. Mam nadzieję że zostanie mi C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani a powiec Ty masz okrągłe jakie wymiary tych implantów miałaś projekcie wysokość i szerokości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczynki po operacji oszczędzacie się w domu? Ja jestem 2 tygodnie po i robię coraz więcej. Dzisiaj praprasowałam bo mi się już prania nazbierało:) czuję się już o niebo lepiej chociaż jedna z bliźniaczek lekko mi dokucza od dwóch dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Ja po dziesięciu dniach wróciłam do pracy i opieki nad 2 moich dzieci (roczek i 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Ja wróciłam do pracy po 7 dniach, po 10 wzięłam sie za obowiazki domowe ale bez sprzątania czyli gotowanie pranie. ale tak na prawdę dobrze czułam sie juz po 14 dniach, w poniedziałek minie 3 tygodnie ogólnie czuje sie rewelacyjnie piersi nadal sa odrętwiała i bardzo wrażliwe na dotyk, nieco zmiękły i opuchlizna schodzi w zasadzie to tylko w okolicach brodawek jest jeszcze widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani- Joasia - dziewczyny - temat rozmiarowki to bledne kolo. Prosze przeslijcie mi fotki. gdynia7777@yahoo.com Ja rowniez Joasia mam niewiele obecnie, ale wydaje mi sie nadal ,ze 400 mogloby wyjsc za duzo.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 - a nosisz te swoje malenstwa na rekach??? Jak Ty wogole dajesz rade. Temat dziecka najbardziej mnie martwi :( xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia- apropos konsultacji u NAszego lekarza- to prawda - mysle,ze nie ma dla niego problemu spelnic Najwieksze marzenia wzgledem rozmiaru. Ale kiedy mowil o 400 plus - dal mi do zrozumienia,ze beda wielkie haha xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tymi rozmiarami to trochę nie rozsądne kierować się kimś. Każda z nas ma inną budowę inne ksztalty i u każdej z nas ten sam implant da inny rozmiar więc dyskusja jest zbędna. Lekarz kieruje się Waszym dobrem i robiąc pomiary wie jaką wielkość implantu wybrać bo przecież mówicie lekarzom że nie chcecie wyglądać sztucznie a potem pretensja bo mogły by być większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani A co lekarz na konsultacji Ci powiedział na tą wypukla od góry pierś? Wyjaśnił dlaczego tak jest i czy to zejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Catt777 bierz 375:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat7777 Największy problem był z małym bo sama pewnie wiesz ze taki roczny maluch chce cały czas do mamy na rączki. Przez pierwsze 3 tygodnie nie podnosiła go wcale. Pomagł mi mąż. Kąpał go i przewijal a potem po trochu ja już sama wszystko przy nim robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Mnie dziewczynki najbardziej martwi to, moja córka ma prawie 9 miesięcy, zaczyna pomału oczyść sie chodzić, wstaje itd.... Narazie minęło 2 tyg od zabiegu,boje sie ze jak ją będę podniosła to coś mi strzeli....ale co tu zrobić;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki a powiedzcie mi czy Wy tez macie lub miałyście tak bardzo obolałe piersi????ja jestem 2 tyg po zabiegu i dotknąć ich nie mogę bo są takie wrażliwe, bolą bardzo.A może jest coś nie tak??:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi mam to samo zwłaszcza jedna. Masakra. Wczoraj aż przeczytałam cały wątek na beauty i okazuje się ze tak może być nawet do 6 mcy help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Asi28 co??? O kurde....Mnie tez lewa o wiele bardziej boli niz prawa:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też lewa. W sumie jakby były obie takie jak prawa to mogłabym powiedzieć ze jest cudownie. A teraz to masakra.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedzial ze to ta z wiekszym implantem i dlatego tak jest mam masowac i uciskac i zejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotka NR1
Masowanie moze pomóc...dwa tygodnie po zabiegu w sumie jeszcze mogą piersi boleć - rozumiem, że dziecieczka trzeba podnieść ale ja bym uważała z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny mnie też boli lewa pierś. Nawet mi się wydaje że jest ciut większa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Punani zmniejszyly ci sie z D do C ja jestem 10 dni po opracji i panikuje sa ogromne rozwazam wymiane na mniejsze Zuza1234 Mam identyczne wymiany oraz implanty prosze podaj mi meila mam mega dola wydaje.mi sie zw moje piersi wygladaja sztucznie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez wydawaly sie ogromne, teraz sa normalne, ja bym chciala wieksze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Punani Naprawde zmaleja ?? po jakim czasie twoje zmalaly ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady OD 350 jakie masz implanty? Prześlij zdjęcie na emaila zyrafa2003@poczta.onet.pl one tobie zmaleją. U mnie około dwóch tygodniach zmalały lekko ( Ja mam 330ml anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
ja mam 345 okragle pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
345 to nie jest dużo, jednak zależy czy jesteś wysoka czy niska ile masz pod biustem. Jaką miałaś wyjściówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Mam 162 wzrostu i 49 kg Dramat nie wiem co robic jest mi mega zle 10 czerwca mam konsultacje jezeli nie zmienia wygladu do tego czasu to porozmawiam z pani Doktor o poprawce Zuza 1234 Ty mialas poprawiane jak to wygladalo , jak ciencie w tym samym miejscu czy inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia moja lewa tez jest ciut większa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×