Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość SssyLwiAaa
gość marzena Własnie w tej Klinice tylko nie wiem dokładnie czy on czy ten drugi bo jest ich tam dwóch prawda? A przy zapisywnaiu nawet nie zapytałam :O Może powinna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sssylwia jak pisalam wcześniej znam relacje dziewczyn że szpitala że Pisera jest najlepszy. Ale patrząc na jego sposób bycia to wyżej s.. Niż D. .PE ma. Taki casanowa. Wejdz sobie na forum beauty i poczytaj o nim lepiej opinię. Jest tam cały wątek. I ci powiem że mi się włosy zjezyly jak to czytalam. Stosunek do pacjenta wiele wymaga do życzenia a nie daj Boże jakieś komplikacje. Tak o nim pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Marzena Az sie boje czytac...:( sama juz nie wiem.. Tak sie cieszylam a tu takie wiesci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia26 ja miałam u dr Olender. Juz prawie 6 tyg po. Jak to dziewczyny biust dla kogoś? Tylko I wyłącznie dla mnie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Gosc Marzena, tak wlasnie chce zrobic. Wybrac 2, najwiecej 3 specjalistow i porownac ich ze soba, co mi powiedza itp. Bralam wlasnie m.in WITWICKIEGO gdy zobaczylam go w programie SEKRETY LEKARZY i jak jakies dziewczynie robil poprawke(nie wiem po kim) byla identycznej budowy jak ja tzn. szczupla-waska klatka no i jej piersi byly piekne, duze ale nie za duze chyba takie pelne C wyszlo ideal <3 tylko pozniej natrafilam na negatywne opinie, ze rzeznik ze patrzy tylko na kase i same widzicie jak to jest. Czyta sie 100 pozytywow a natkne sie na 10 negatywow i maja wiekszy wplyw na zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Ewelina 822, Mazana nawet o nim nie slyszalam jeszcze... Z tego co kojarze to WITWICKI-warszawa, SIEROCINSKI-katowice, OSUCH-warszawa, LEMBAS juz nie pamietam miasta no i ta ANNA OLENDER ale jakos kobieta srednio do mnie przemawia no i te niektore opinie o niej... Narazie wszystko na etapie przemyslen tzn zdecydowalam ze to zrobie tylko kwestia gdzie... Dziekuje Wam dziewczyny za dorade i ze mozna liczyc na to ze odpiszecie. Takie zamkniete grono osob zorientowanych w temacie bardzo sie przydaje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Asi28, a mozesz cos wiecej napisac? Gdzie to mialas robione, jakie wkladki (wielkosc, ksztalt)? Ja bym najbardziej chciala okragle, swoje male A dosc ze male to jeszcze szeroko rozstawione i chyba tylko okragle zrobia ladny "rowek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Asi28, a mozesz cos wiecej napisac? Gdzie to mialas robione, jakie wkladki (wielkosc, ksztalt)? Ja bym najbardziej chciala okragle, swoje male A dosc ze male to jeszcze szeroko rozstawione i chyba tylko okragle zrobia ladny "rowek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia26 napisz maila to opiszę co I jak. Mazana odradzam , koleżanka miała tam plastykę brzucha i porażka. Za mc jej poprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaaasssssssiiaaaaaaaa
Powiększałam biust u dr Sierocińskiego z Katowic. Napiszę tak: chirurg z powołania. Nie spotkałam się z tak rzeczowym, konkretnym, merytorycznie przygotowanym lekarzem... człowiek z ogromną wiedzą i zmysłem estetycznym. Polecam go z czystym sumieniem. Po konsultacji wyszłam z wielką głową- dr Sierociński przekazał mi tyle informacji, co nawet google nie wie ;) Nie namawiam, ale polecam dla osób z okolic Śląska i dalej. Znakomity plastyk i przy tym bez zbędnego nadąsania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Emcia nie wiem gdzie czytałam ze Witwicki patrzy na kasę ale ja tego nie zauważyłam. Za zabieg płaciłam mniej niż w tu w Łodzi sobie liczą. Miałam zmniejszane otoczki. Na konsultacji mi powiedział 2 tys a to naprawdę mało. Miałam je mieć za 3 mce ale zapytałam czy może za jednym zamachem i się zgodził. Policzył za to tysiąc. Wiec naprawdę nie można mu zarzucić ze patrzy na kasę. Może nie jest zbyt wylewny ale mnie nie zależało żeby mnie glaskal po głowie. Dla mnie konkretny. Ale ile osób tyle opinii. I widziałam piersi dziewczyn tu z forum i są piękne. Ale to twoja decyzja musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ja tez polecam dr Sierocinskiego z Katowic!!! lekarz z powołania,mialam u niego zabieg ponsd 5 tyg temu,szczerze polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można poznać , że chirurg ma powołanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Wystarczy byc u niego na pierwszej konsultacji,jak mowi o tym wszystkim tp az sie chce sluchac.Wszystko dokladnie wytlumaczyl,bylam z mezem,wizyta trwala ponad 2 godziny i jakos nie bylisny znudzeni.Nie mydlił oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscM Nie wiem czy dobrze pamietam, czy to Ty robilas op u dr T. Kasprzyka z Krakowa? Jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Jesli dr Sierocinski na konsultacji bedzie taki jak opisujecie to nawet sie nie bede zastanawiac nad innymi. Sierocinski podobno ma zmysl artysty, tworzy, jest lekarzem z powolania i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozumiem z powyższego wpisu , to ten który gada 3 godziny będzie miał jeszcze większe powołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no najważniejsze jest to żeby lekarz był sprawdzony i wzbudzał nasze zaufanie. a takim gadaniem nie koniecznie musi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ponad 5 tygodni po. Jak patrzę na moje piersi to są ładne, anatomiczne więc wyglądają naturalnie, ale jak założę stanik i bluzkę to poprostu giną:( Dlaczego nie posłuchałam lekarza i nie zrobiłam większych:( Gdyby nie wysoki profil to wogóle by mi zginęły. 330ml przy zerowej wyjściówce to stanowczo mało. Gdybym mogła cofnąć czas. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Asi28 moj mail-mirabelles@interia.pl czekam na wiadomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Gosc marzena, co kobieta to opinia. Ja czytalam chyba na wizazu i cos tam bylo o tej kasie no i ze wlasnie jest taki nie do konca mily ale masz racje lekarz nie ma nianczyc tylko zrobic porzadnie swoja robote. Bede chciala tez do niego jechac. Takze mam Witwickiego, Sierocinskiego no i mysle o LEMBASie ktoras kojarzy? Wyzej podalam maila wiec gdybys mogla cos mi wiecej opisac to byloby super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Ewelina822 koniecznie napisz swoje odczucia jak juz bedziesz po konsultacji z Sierocinskim. Jak nie tu to na mirabelles@interia.pl co Ci doradzil itp. A jakie Ty chcesz, anatomy czy okragle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
JaaAmi jesli to nie problem dla Ciebie to bede wdzieczna za maila. Kogo jeszcze bralas pod uwage, jakie implanty wybralas? Jeszcze raz dziekuje wam dziewczyny za odpowiedzi. Przynajmniej bede miala lepszy zarys wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam pewność ze to ta tabletka jest na tyle silna i to dlatego tak dobrze to przechodzę. Na drugi dzien po operacji juz nie brałam ŻADNYCH przeciwbólowych. Mam tylko brac ta tabletkę raz dziennie pod wieczor przez siedem dni. A tak poza tym, to musze sie pochwalić, ze dzisiaj po raz pierwszy mogłam zdjąć bandaże i stanik i sie wykąpać. Pierwszy raz widziałam moje piersi... WOW! Jestem super zaskoczona, sa naprawde pieknie i 100% symetryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One z tygodnia na tydzień będą się zmieniały. Napewno będą mniejsze niż masz teraz jak opuchlizna zejdzie a to jeszcze trochę potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia napisze koniecznie, w poniedzialek jak wrócę. Ja bym chciala wkladki anatomiczne, ale zobacze co zasugeruje doktor, bo byc moze okragle tez beda dla mnie dobre, chce uzyskac naturalny efekt, tylko tyle wiem :). Moje piersi wyjsciowe to niepelne B, obwod w klatce 75 cm, mam 173 cm wzrostu. Jestem po 2 porodach, piersi nie mam pustych, ale sporo zmalaly i zwiotczaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelina ja miałam obwisłe B i mam okrągłe 360 jak chcesz zobaczyć jaki mi wyszedł efekt to moge wysłać ci fotki. Uważam że wyszły naturalne. m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Marzena Jakie masz wymiary wzrost waga i obwody po operacji Ile czasu od operacji jestes Mi wczoraj minal miesiac bylam na zakupach i chcialabym zwby jeszcze troszke mi ten biust zmalal ale nie wiem czy tak bedzie :-( no i nadal wysoko siedza Ja mam 345 vhp okragle i mam 162 48 obwody podb 68-69 a w obecnie 84 startowalam.z duzego A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×