Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Lekarze jakoś dziwnie zawsze namawiają do najmniejszych możliwych (być może boją się powikłań- np torbieli, których ryzyko powstania zwiększa się wraz z rozmiarem implantu lub po prostu liczą na to, że za rok, 2 lub 5 przyjdziemy na reoperację bo przyzwyczaimy się do tego rozmiaru i dalej będzie nam czegoś brakować). Ja przed wybraniem kliniki byłam u kilku lekarzy. Pierwszy z nich proponował mi 190 :o gdy powiedziałam, że to W OGÓLE mnie nie satysfakcjonuje, próbował mnie namówić, że to będzie naturalne, ładne, estetyczne, ale po długich pertraktacjach ustaliliśmy, że najwięcej ile może mi zaproponować to 230 (albo 235 - nie pamiętam dokładnie objętości). Drugi lekarz zaczął pokazywać mi implanty od 200 i na te mnie namawiał najbardziej, ale pokazał mi również 300 ... Ostatecznie wyszło tak, że mam 275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dużych implantów. No chyba że ktoś poważnie tego chce. Ja mam duże i właśnie będę je wyjmować z tego powodu. Po paru latach kręgosłup to ostro odczuwa i wcale nie pomogą ćwiczenia. Bo jeśli kręgosłup jest stałe obciążony to obniżają się kręgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od budowy dziewczyny.Duży implant -większe ryzyko powikłań np.torebka .Przy dużych implantach niestety grawitacja ciąży skóra się rozciąga więc weźmy to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenva
gość 2018.02.19 - ja robiłam w osuch clinic, wybrałam 300, dla mnie są w sam raz, nie są ani za duże ani za małe, wszystko goilo się dobrze, mam problemy z kręgosłupem i nie chciałam zeby przez duzy biust mi się powiększały, te doradził mi lekarz, jeste mjuz kilka tygodni po zabiegu i wszytko jest ok, wyglądają bardzo fajnie, powoli wracam do 100% aktywności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 10:25 Jakie duże masz implanty i przy jakich wymiarach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 450 ml i uważam ze są za duże. Mam 164 cm i wtedy kiedy robiłam ważyłam Ok 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiga20 Tez mieszkam w UK i w polsce bede tylko 8 dni. Boje sie powiklan i nie wiem do kogo mialabym sie tutaj udac w razie problemow. Mam mala coreczke i martwi mnie, ze nie bede w stanie funkcjonowac normalnie przez dluzszy czas. Do pracy wracam po 2,5 tygodnia. Mam nadzieje, ze daja jakies dobre znieczulacze bo inaczej ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znieczulenie dostaniesz (robią to pod narkozą), później wciskają przeciwbólowe w kroplówkach, a do domu przepisują ketonal, paracetamol i ibufen i tak w kółko co 2 h masz brać przez tydzień (ja brałam przez 3 dni). Ale szczerze mówiąc jak jechałam na zdjęcie szwów 2 tyg po operacji 350 km to myślałam że w drodze powrotnej wysiądę z samochodu i zostanę... (tyle, że ja miałam 2 operacje na raz robione więc może dlatego). Przez pierwszy tydzień w ogóle nie byłam w stanie sama funkcjonować- do tego stopnia, że ktoś musiał mi głowę myć, jak długo leżałam na plecach to ktoś musiał mi pomóc wstać (ale ja mam chory kręgosłup po ciąży więc też możesz mieć zupełnie inne odczucia). Natomiast jestem już prawie miesiąc po operacji i dalej staram się oszczędzać- nie nosić dzieci, nie dźwigać zakupów, uważać, żeby żaden z synów we mnie nie wpadł, nie skakał po mnie (a to ich ulubiona zabawa w mocne "tulituli" ) ;) Jak będziesz sama z małą córką to będzie Ci ciężko. A wiem, że im dłużej się oszczędzasz tym mniejsze ryzyko powikłań. Nie wiem jak inne panie ale ja po operacji dostałam profilaktycznie antybiotyk na 10 dni, który mnie makabrycznie osłabił. Do pracy wróciłam po 3 tygodniach ale ja mam pracę przy biurku więc luzik... Bardziej odczuwałam skutki drugiej operacji, która miała być "pikusiem" przy operacji piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEndzi72
Oto moja relacja z dnia operacji i po! :D robiłam w Lux Med u Chomickiej! wyjściowe B, 375ml, 13 cm szerokość, 4,3 projekcja, profil średni, okrągłe allergan! Już jade do kliniki bo mam być o 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 23:43 Ja wróciłam do pracy po trzech tygodniach .Po dwóch tygodniach mogłam już podnosić ręce do góry (miałam implant pod miesien ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość, zdecydowanie za duże. Ale niestety to lekarz podjął taka decyzje podczas operacji. Ja chciałam mieć tylko ładny biust a nie wielki. I tak podziwiam się że długo z nim wytrzymałam. Ale dłużej nie chce nisCzyc zdrowia i podjęłam decyzje o wyjęciu. Za tydzień mam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie będziesz miała nikogo do pomocy? nie uda się załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obawiaj się! nie myśl ze będziesz miała powikładnia bo to tylko wpływa na ciebie żle! będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Eolka powiedz proszę czy miałaś pod mięsień czy gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Czy miałyście pod gruczol czy mięsień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to moja 3 doba po powiększeniu piersi. Wcześniej miałam 75b chciałam mieć rozmiar C ewentualnie max pomiędzy C a D. Natomiast jak zdjęłam biustonosz to ukazały sie na prawdę duże piersi. Dla mnie to pełne D podchodzące pod E... jestem podłamana bo nie chciałam tak dużych cycków. Czy one sie zmniejszą? Liczę, że to jeszcze opuchlizna. Mam implant okrągły 310 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajakarka opuchlizna zejdzie to i biust będzie mniejszy! daj sobie trochę czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Kajakarka , część to na pewno opuchlizna ale 310 to sporo. jeśli miałaś pełne B to raczej C z tego nie będzie :) Ja z 0 (sama skóra) mam wszczepione 275 ml i będzie to takie pełne B. Ale zaraz po operacji mało zawału nie dostałam bo myślałam że wyjdzie duże C (a przy moich gabarytach to by wyglądało raczej koszmarnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam i miałam też komputerową symulację. Dlatego jestem zdziwiona, że takie duże wyszły. Może rzeczywiście to jeszcze opuchlizna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
na pewno opuchlizna! spokojnie - zejdzie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u osucha nie róbcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia72
Dziewczyny, pierwszy raz sie tu udzielę Byłam w środę na konsultacji. Doktor Powiedział ze przypadek ciężki bo duza asymetria, jednej piersi nie widuje w ogóle, są na rożnej wysokości i ogólnie nie jest dobrze ;) zaproponował mi mentory do większej piersi 175 a do drugiej 250ml. Mam 165 wzrostu i wazę 50kg. Na forach rozmowy zaczynaja sie dopiero od 300 w górę, dlatego moje 175 brzmi bardzo marnie. Ktoś moze sie wypowiedzieć? Zaufać czy iść do innego lekarza jeszcze dla porównania? Jeśli wybiorę innego to znów wszystko sie odwlecze a juz sie zapisałam do tego lekarza ba koniec kwietnia. Jedyna moja obawa ze bedą za małe aaa jak juz wydam 15 tysięcy wiadomo ze chciałabym jednak zeby było widoczne :( większych mi odradzał bo mam wąska klatkę i mówił zepod pachą mi będzie wychodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
cześć dziewczyny czy któraś z was powiększała piersi w perfect medica u dr. Muraszko- Kuźmy? jak opinie? strasznie się boje i samej operacji a chyba jeszcze bardziej tych dni po. Czy jest się samemu wstanie funkcjonować? kiedy byłyście w stanie się same ubrać? umyć głowę? wstać? prowadzić auto itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gosciowa123 Cześć ja powiększanie piersi miałam tydzień temu w piątek. Czyli jestem juz tydzień po- boli juz o wiele mniej. W skali od 1 do 10 dałabym 2. Sama sie juz ubieram, myje włosy itp. Samochodu jeszcze nie prowadziłam bo trzeba odczekać te min.10 dni ale jakbym była zmuszona to bym raczej bez większego problemu usiadła juz za kółkiem. Tylko cały czas niewygodnie mi sie śpi bo trzeba na plecach:( Natomiast przez te pierwsze 3 dni ból jest duży i na pewno musisz mieć w domu kogoś kto Ci pomoże. Ciezko jest kłaść sie i wstawać i ogólnie boli dosyć uciążliwie. U mnie juz od 4 dnia z dnia na dzień byla duża poprawa. Jak jestes przed to dobrze zastanów sie nad wielkością implantów. Ja np.teraz uważam ze mogłam wybrać mniejsze, bo wyszły większe niz chciałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Karcia nie sugeruj się tymi rozmiarami które czytasz że od 300 ml w górę ,każda z nas ma inną wyjsciówkę do tego dochodzi szerokość klatki projekcja implantu ja ze wzgl na asymetrię mam w jednej 210 druga 275 jeszcze jestem mega opuchnięta bo OP miałam we wtorek ale ma z tego wyjść miseczka D :) okaże się w czwartek bo idę na pierwszą wizytę a sama póki co nie podglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam kilka pytań: kiedy po operacji zaczęłyście uprawiać seks? kiedy całkowicie przestałyście odczuwać ból i dyskomfort? kiedy zaczęłyście ćwiczyć na siłowni( chodzi mi o ćwiczenia na ręce)?Proszę o odpowiedź,bo jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
gość ja jestem za wcześnie po OP żeby odpowiedzieć na temat dyskomfort i sex :) choć sama chętnie podbijam te pytania co do ćwiczeń mam napisane zakaz 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_ss
Jestem tydzien po zabiegu powiekszania piersi, Wawa, implanty Mentor. Troche ból mi doskwiera, staram sie oszczedzac fizycznie, mysle ze z czasem bedzie lepiej, zresztą z dnia na dzien nabieram sił :) no i ciesze sie, ze udalo mi sie wybrac taka dobra marke implantow, bo to tez nielatwa sprawa, by zdecydowac sie na wlasciwego producetna, ksztalt, rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjusta
Hej Ada, mam pytanie do Ciebie bolą Cię boki? Albo która z Was bolały? Lewa strona mnie zerwie bardziej niż prawa nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Justa tak ale dopiero od wczoraj do tego doszedł ból żeber nie jakoś mega mocno po prostu to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×