Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość vistulabianco
Lady od 350 plus mogę prosic o zdjecia ma maila? vistulabianco@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziewczyny ile po zabiegu czułyście się w całkiem w normie, bo u mnie minęły dwa miesiące a ja nadal czuję dyskomfort, szczególnie w lewej piersi. Lekarz mówi, że po takim czasie to jeszcze normalne, ale ja się trochę niepokoję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn z Krakowa Potrzebuje pilnie informacji jak dojade z dworca autobusowego w Krakowie do ul Merkuriusza Polskiego, chodzi o autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnikita
Hej. A ja nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat obniżonych piersi. Poszłam na konsultację w celu powiększenia piersi. 174cm, 63kg, miseczka C/D. Lekarz powiedział, że mam sutki trochę niżej niż powinnam. Ale wizualnie mi to nigdy nie przeszkadzało. To po ciąży i karmieniu mam trochę wyciągnięte. Natomiast nie chciał zaproponować większych implantów niż anatomiczne polytech 335ml. Bo podobno mogłoby to źle wyglądać, gdy brodawki są niżej. A gdybym chciała je podnieść, to większe są niezalecane. Martwię się tylko, czy dostanę kawał cycka jak mi się marzy. Bo tyle kasy i potem mieć niedosyt. Lekarz powiedział, że może wyjdzie G i wtedy będzie wszystko ok. Oby tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
GośćNikita-u kogo byłaś na konsultacji? Ja miałam taka sama sytuację i są za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka922
odp @ gość 2018.06.11 dobrze wiedziec :) osobiscie to ja sugerowalam sie nie tylko opiniami nt. danego chirurga, ale tez tym, jakich implantow uzywa w czasie operacji. akurat mentor podobno sa najlepsze... widzialam kilka kobiet z tymi implantami i szczerze mowiac, wyglada to bardzo naturalnie i subtelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylia
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum (tzn. czytam opinie od dawna, ale pierwszy raz postanowilam napisać. Jestem po konsultacji u dr Węgrzyna i mam termin umówiony, ale mam teraz ogromne wątpliwości co do wybranego rozmiaru implantów. Mam teraz 65aa i po przymierzeniu pierwszych implantów, ktore dr zasugerował, od razu się zgodzilam, bo naprawdę nie chcę duzych, a te wydawały mi się wystarczające, ale jak dr powiedział, ze to są anatomy mentor o poj. 175 ml, to się zastanawiam, czy wyjdzie mi z tego roz. B stanika, bo z tego, co czytam, to wszystkie dziewczyny nie wybierają mniejszych jak 250 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Kajka mentor najlepsze??? Skąd takie twierdzenie. Na rynku jest trzech takich głównych producentów implantow, które są poprostu najlepsze i tyle. Mniej Liczy się to jaki użyto implant, ale kto ten implant włoży. Brazylia idź proszę na konsultacje do innego lekarza. Masz przerażająco mały implant. Liczy się oczywiście przede wszystkim profil tego implantu. Ja mam od ponad pół roku 315ml wysoki profil. Nie chciałam dużych i z miseczki 70A wyszły mi małe C. Wyglądają zgrabnie. Nie chciałabym mniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra58
Hej dziewczyny, Zabieg mam zaplanowany na najbliższy poniedziałek 3.09 u dr Witwickiego w Warszawie. Wybrałam Mentor okrągły o pojemności 315ml, wyjściowy rozmiar to A. Jestem szczupła, przy wzroście 169 waga to 49kg, ale marzyłam o pełnym C. Strasznie się stresuje operacja, wzięłam urlop w pracy ma dwa tyg, nie wiem czy tyle wystarczy. Dodam jeszcze, ze implant będzie włożony pod mięsień. Ile u was trwał okres tego największego bólu i dyskomfortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kilka dni mam konsultacje. Wzrost 163 waga 52kg dr leszczyński. Jakie implanty polecacie? Wyjściowy rozmiar 65c/70b. Jakie pytania na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kilka dni mam konsultacje. Wzrost 163 waga 52kg dr leszczyński. Jakie implanty polecacie? Wyjściowy rozmiar 65c/70b. Jakie pytania na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka_88
ja w ostatniej chwili spanikowałam i nie poszłam na swoją operację... to było w 2010 roku. Byłam młoda i głupia. W sensie głupia, że chciałam powiększać! Zaakceptowałam siebie, potem urodziłam dwójkę dzieci i piersi naturalnie stały się większe :) teraz jedyne co mi pomaga to naturalne serum do biustu! I nic mi więcej nie trzeba! Mam kochanego męża które kocha mnie taką jaką jestem <33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś chciałam poddać się operacji biustu ale dziś cieszę się, że mój mąż wybił mi to z głowy! jak naoglądałam się zdjęć z powikłań i skutków ubocznych.. brrrrr. Teraz są kremy które mogą dobrze ujędrnić piersi i to przynajmniej jest jakaś naturalna metoda.. tu też jest napisane dobrze https://frashe.pl/naturalne-metody-powiekszania-biustu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnikita
Magda33335 Właściwie już jestem po operacji. Doktor nie zgodził się na większe. Ale bardzo jestem mu za to wdzięczna, bo wyszły większe niż mogłam marzyć, a większych niż te już bym nie chciała. Doktor Kasprzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, ja mam zabieg w listopadzie! Strasznie sie waham pomiedzy rodzajem implantow okragle czy anatomy. Boje sie nienaturalnego efektu przy okraglych, ale wiekszosc dziewczyn z forum takie ma. Doktor powiedzial ze moge miec zarowne okragle jak i anatomy ale polecal te drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej w środę jadę do dr Potockiego na konsultacje i boję się troszkę. Co lekarze mówili wam o powikłaniach typu odrzucenie implantu czy przerost tej torebki wogol implantu która się zaciska? A dla dziewczyn które wybrały implanty anatomiczne nie balyscie się ryzyka przekrecenia tego implantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jutro idę na konsultacje... Troszkę się boję. Dziewczyny jak funkcjonowalyscie pozabiegu? Co Lekarz mówił i przeroscie torwbki wokół implantu i uczuleniu na silikon? Często się to zdąża? Jak długo czekalyscie na operację mi Pani w recepcji powiedziała że rok az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdaaa111 mogę zapytać ile zapłaciłaś za zabieg? Jestem przed konsultacja u dr witwickiego, ale chciałabym wiedzieć na jakie koszty się nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja na swierzo po . Jak coś pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miałam zabieg w klinice u dr. Szczyta płaciłam 16 tysięcy. Implant 345 ml Natrelle o wysokim profilu . Mimo iż jestem 5 dobę po piersi już są cudne. Jak chcecie popytać o bol, klunike itp piszcie na priv. Annabelleanna0000@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam implant okrągły. U mnie nie wyglądają sztucznie. Mam piękne piersi . Jestem bardzo zadowolona. Dodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaporak23
dziewczyny czy slyszalyscie o nowych implantach mentor XTRA? moze ktoras z was sie na nie decyduje w najblizszym czasie? czytalam, ze podobno sa bardzo sprezyste i dzialaja jak taki super push up :) nie wiem czy zostac przy okraglych czy moze te nowe wziac (operacje mam zaplanowana na styczen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil
hej a kiedy masz operację i u kogo??? Ja jestem po konsultacji u dr Żukowskiej i z doktor ustaliłyśmy okrągłe 450 ml mentor. Wzrost 170 pod biustem 78 cm. Zastanawiam się tylko czy jednak nie będą za duże i boję się czy nie będę gorzej i dłużej dochodzić do siebie?? teraz mam raczej małe b. Proszę dziewczyny doradzicie coś?? macie może też jakieś opinie o dr Żukowskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) ja już 5 dni po operacji. Zabieg miałam wykonywany w klinice med cosmetic w Bielsku u dr. Tomasza. Implanty 380 ml anatomiczne poliuretanowe przy rozmiarze 70B. Wczoraj przy zmianie opatrunków widziałam je 1 raz i powiem wam, ze są bardzo naturalne. Bałam się, ze będą za duże, ale nie żałuje. Jeżeli chodź o ból to u mnie była masakra. W 1 dobie nie mogłam wytrzymać z bólu a z kliniki wypuścili mnie dopiero po 4 dniach jak już poczułam się trochę lepiej. Póki co dalej czuje rozpieranie w klatce, wiec nic tylko czekać na efekt :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Martaporak23 Ja tez mam termin operacji na styczeń. Dr zaproponowała też xtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil
Martkakkk czy dobrze zrozumiałam, że jesteś zapisana na operację do dr Żukowskiej?? jeśli tak napisz proszę czym się kierowałaś wybierając panią doktor, tj. czy może znasz kogoś kto robił u niej piersi (a jeśli tak to jakie efekty)?? Ja jeszcze wciąż się waham i boję się tych 450 ml pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mania
Cześć dziewczyny czy któraś z Was miała zabieg powiększenia piersi u doktora Potockiego w Warszawie. Powiedzcie mi jak to wygląda bo już 6 grudnia będę posiadaczką nowych piersi ale strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×