Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćjola
Gość. Pamiętam też miałam takie dylematy jak Ty Mam anatomiczne i nikt się nie kapnoł że mam robione piersi. W dotyku są jak własne takie miękkie falujace. Operacje miałam 2 marca. Blizny są w faldzie podpiersiowym. Przyznam szczerze jak i moja koleżanka ze jednak teraz wzięłabym większe. Oko mojego doktora Kubasika jest wprawione co do doboru wielkości. Są akurat dla mojej figury. Jednak teraz chciałabym większe. Bałam się żeby nie były widoczne a dziewczyny podpowiadają żeby brać większe. Powtarzam -też bym wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosc jesli to cpg322 to projekcja to 5,1 wyjdzie Ci po wlozeniu tych anatomow minimum D, ja mam anatomiczne 260 cpg323 mi z projekcji 5,3 z mojego zera wyszlo pelne C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa Ty świetnie orientujesz się w tych rozmiarach, dla mnie to czarna magia, ale w tej kwestii postanowiłam w 100%zaufać mojej Pani doktor, bo sama nie umiem tego przeliczyć i sobie wyobrazić, pokazałam jej tylko zdjęcie jak to sobie wyobrażałam juz po operacji, pisałam, że jak wszystko zbiorę to mam 75b, ale to musze zbierać aż z pleców ;-) chciała bym mieć ładne C, bo boję się, że przy większych będę potężnie wyglądać przy mojej budowie. Ja byłam tylko na jednej konsultacji, bardzo dobry kontakt złapałam z doktor, pisali, że jest mało empatyczna, ale na mnie zrobiła dobre wrażenie, bardzo konkretna kobieta i termin tak hak pisałam od wizyty wyznaczony za miesiąc , także teraz czekam tylko ba wyniki badań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś pytała o cenę, u mnie to 15500 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Rosa pytałam dziś o modę tych implantów to TSX allergan jak patrzyłam w tabeli to 340- 5,5 projekcja a 375 - 5,7 projekcja wiec różnica jest tymbardziej ze projekcja duża... Wiec co myślisz znasz się już na tych projekcjach :) daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Kasiejka jeśli to są te największe projekcje to z 340 wyjdą większe niż moje pelne C a przy 375 możesz mieć implant widoczny bo jesteś szczupła i masz mało tkanki tluszczowej a implant tez ms wieksza srednice niż 340 ja w takim wypadku wzięłabym 340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Witajcie. Jestem po zdjęciu szwów. Pierwszy raz wudzialam piersi, a raczej cyce powinnam napisać. Jestem załamana. Mam cycki jak koja babcia. Miałam obwisłe C, a nawet czasem wiecej. Dr miał je podnieść i włożyć najmniejszy implant, żeby wypełnić od góry. Tymczasem okazuje sie, ze włożył tylko implant 375 i 350cc, bo była asymetria , nie wyciął skory tylko 1 cm przy jednym sutku. Na konsultacji mówiłam, ze nie chce większych piersi, nawet mówiłam o wycięciu nadmiaru mojej tkanki byle zachowały wielkości do D. Mam wielkie długie balony!!!!! Jezu co ja mam teraz zrobić?... 30Wiktoria robiłaś biust u tego samego lekarza. Jak wyglądał twoja konsultacja? Czy dr pokazał Ci implant?. Czy zrobił to na co sie umawialiście? Jak wyglądają twoje piersi, jesteś zadowolona?. Załamana jestem. Chyba powiem żeby wyciągnął mi te balony i zrobił co miał zrobić. I znowu ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
gość nie łam się , one są świeżo po zabiegu są opuchnięte napewno bedą mniejsze niż teraz. Nie panikuj i nie podejmuj decyzji na gorąco to do niczego nie prowadzi. Spokojnie daj sobie czas i zobaczysz za 2-3 tygodnie.napewno będzie ok i będziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Kasiejka- wiem, ze są opuchnięte, ale za dużo sie pewnie nie zmniejsza. Poza tym są długie, za długie. Nie tak sobie je wyobrażałam, miały zostać podniesione, a wyglada na to, ze nie zostały :(((( O ile Mogadiszu zmniejszyć po zejściu opuchlizny?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosl Ja również nie jestem w pełni zadowolona z efektów zabiegu u doktora Muraszko - Kuzma. Jeżeli chodzi o wizyty przed zabiegiem to miałam tylko jedną konsultację. Mówiłam lekarzowi jakie są moje oczekiwania. Dokonał pomiarów i odpowiedział na moje pytania, ale nie pokazał mi implanów, nie pokazał żadnych zdjęć mimo, że prosiłam o to. Termin zabiegu zaproponował za trzy miesiące, ale kiedy powiedziałam, że w tym terminie nie będę mogła to wpisał mnie na zabieg za miesiąc. Czytałam opinie na temat tego lekarza i były rewelacyjne, dlatego też podjęłam decyzję o wykonaniu zabiegu u niego. ODNIOSŁAM WRAŻENIE, ŻE ON MNIE NIE SŁUCHAŁ, BYŁ ZMĘCZONY, TEGO DNIA WYKONAŁ CZTERY ZABIEGI POWIĘKSZANIA BIUSTU. A jak u Ciebie to wyglądało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie problem polega na lekkiej asymetrii. Była ona widoczna po zdjęciu szwów, upłynęły już ponad trzy tygodnie i jest nadal tak samo :( Mogłam wybrać się na konsultację jeszcze do jakiegoś lekarza, zaufałam jemu ponieważ zasugerowałam się opiniami w internecie. Z tego co piszesz to wygląd Twojego biustu moim zdaniem nie ma nic wspólnego z opuchlizną. Mówiłaś mu, że nie jesteś zadowolona, pytałaś o poprawki ??? Ja widzę się z nim w najbliższy czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria a czy nie powinnas zaczekac moze trzeba czasu i asymetria zniknie lub zmniejszy sie? Gosc b mi przykro ze tak ten dr schrzanil robote i wyszly wielkie cyce...Jednak moze to jest sexi i przesadzasz..Nie martw sie na zapas moze zaczekaj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gość dziś u kogo robisz ? ja też będę płacić 15500 i też u kobiety :) może piszesz o klinice w żarkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
WIKTORIA-tez jestem zdania żeby poczekać z zalamywaniem sie tą asymetrią ,piersi sie ukladają ok.pol roku więc cierpliwościmogą w innym czasie dochodzić do siebie-zapytaj jakiegos niezależnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
30Wiktoria - u mnie konsultacje wyglądały tak samo. Dr pokazywał mi dokładnie gdzie wytnie nadmiar skory i jak przesunie brodawki. A potem tego nie zrobił. Poszedł chyba na łatwiznę i włożył duże implanty licząc na to, ze to załatwi sprawę. Zupełnie nie rozumiem jak mógł tak zrobić. Ja go wybrałam, bo widziałam kilka jego dzieł. Miedzy innymi kuzynce podnosil piersi bez implantu i ma super cycki. Dzwoniłam do niego wczoraj wieczorem z płaczem. Za bardzo nie wiedział co powiedzieć. Generalnie powiedział, ze poprawi wycinając nadmiar skory, ale półtora miesiaca nie chciałby nic ruszać, poczekać jak sie ułożą. A ja nie chce czekać. Poczekam do następnej wizyty, za 2 tyg i wtedy umawiam sie na poprawkę. Tylko nie wiem kto to teraz sfinansuje, bo dlaczego mam drugi raz płacić za implanty ... A Ty tylko powiększając, czy tez podnosiłas biust? Gość z 20.45 - nie są sexi, są okropne. Wiszą jak u mojej babci. Masakra!! Miałam takie piersi jak karmiłam, a może nawet lepsze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosl Mi Pan Doktor przed zabiegiem dał do podpisania jakieś oświadczenie dotyczące narkozy i przebytych chorób, ale na końcu tego papierka było napisane, że jeżeli efekt zabiegu nie będzie zgodny z moimi oczekiwaniami to nie będę występowała z roszczeniami finansowymi. Czytałaś dokładnie te dokumenty przed zabiegiem ? Masakra jakaś, znowu przechodzić przez to wszystko, ale moim zdaniem dobrze zrobiłaś wykonując wczoraj do niego ten telefon, moim zdaniem Twoje obawy są słuszne. Ja u Doktora robiłam tylko powiększanie. A z ciekawości zapytam ile płaciłaś ? Ja miałam wstawiane mentory okrągłe 325, mam nadzieje, że ta asymetria się wyrówna, w czwartek będę z nim gadać. Zastanawiam się też, czy robiąc taką poprawkę lekarz może wykorzystać te same implanty ? MOŻNE DZIEWCZYNY Z FORUM WIEDZĄ JAK TO JEST Z POPRAWKAMI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dziewczyny dziś jest mój dzień. Trzymać kciuki :) nie wiem czemu ale sie nie stresuje! Operacja o 15:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda trzymamy kciuki jak tylko będziesz już czuła się lepiej, to proszę napisz pierwsze wrażenia. Gośćp ja też robie żarkach, na kiedy masz termin? Wiktoria, a czy przed zabiegiem też widoczna była u Ciebie asymetria? Ja mam różnicy w symetrii 1 cm, ale doktor powiedziała mi, że da się to zniwelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
30Wiktoria - czytałam umowę. Roszczeń finansowych nie kieruje, chce, żeby dr wywiązał sie z umowy. Niech zrobi jak sie umawialiśmy. Zreszta odniosłam wrażenie, ze dr sie poczuwa. Dzis jak sie kapalam i sie przyjrzałam, to załamka. Jak stara baba z wielkimi cycami buuuu Gość ja tez miałam asymetrię i dr mówił, ze wyrówna. Wyrównał, teraz druga piers jest większa :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMika
Rosa, ja miałam właściwie wszystko tak jak Nataszka :) zaufalam w pełni dr i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Są równe, kształtne i rozmiar taki jaki chciałam. Także polecam dr Kasprzyka z czystym sumieniem - facet ma talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Wiktoria moja powiedziała ze asymetria może się utrzymywać do 3 miesięcy ... piersi mogą spuchnac znowu jak zaczniesz normalnie funkcjonować ... aż taką masz ta asymetrie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Mika napisz jakie masz implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o 9 na TLC leciał program " salon ostatniej szansy" odc 8. kobieta miała w jednej piersi cztery implanty a w drugiej ani jednego. miała w sobie 2 litry silikonu. Po 15 latach lekarz wyjął implanty, jeden był pęknięty a reszta straciła swoje właściwości. Były obslizgle i nie nadawały się aby pozostały w ciele. Aż się boję że za parę lat muszę wymienić je na nowe, cały czas ludzilam się że będę miała do końca życia. A tu takie rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc implanty zakladane 15 lat temu to nie implanty ktore zaklada sie teraz ... poczytaj a artykul okaze sie mniej straszny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pocieszenie, bo strasznie się przerazilam. Niby dr mówił że po 10 latach trzeba wymienić ale myślałam że tak mowi, bo wiadomo chodzi o kasę. Ja mam już trzy lata i jak pomyślę że za 7 lat znów to samo a nawet gorzej bo trzeba wyjąć oczyścić i włożyć nowe. Aż strach pomyśleć jakie będą ceny, ja już co miesiąc odkładać w tajemnicy bo skąd wziąć ok 20 tys od reki? A nie chcialaby wchodzić w kredyty itd. Mam już 7 tys ale jeszcze sporo mi brakuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMika
Rosa ja mam polytech 380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMika
ROSA, JA mam polytech 380 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMika
Rosa, ja mam polytech Rio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMika
Hej nie cchcialo się wpisać, i żadne Rio , słownik przekreca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
GoscMika a jaki mijałaś biust przed operacja? Jaki masz rozmiar po op? Ja mam mentory 350 i 375, ale wyjściowe miałam spore, bo C-D, tylko, ze obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×