Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość goscMika
Ja nie miałam praktycznie nic, a biustonosz po mam 70E ale przymierzalam ostatnio normalny już 75D i też dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMW85 Trzymam kciuki :) Rosa różnica nie jest duża, ale jednak dla mnie widoczna. Piersi już od dłuższego czasu nie zmieniają się, no ale mam nadzieje, że ułożą się jeszcze, w czwartek będę o wszystko pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosl Poczekaj cierpliwie te dwa tygodnie i jak masz możliwość to działaj i nie daj odłożyć tego na później. Ja miałam możliwość wykonać zabieg tylko w kwietniu z uwagi na możliwość pomocy męża, kolejne urlopy byłyby dla mnie bardzo dużym problemem. Z tego co piszesz wynika, że lekarz nie wywiązał się z waszej umowy, nie wybrałyśmy jakiegoś byle jakiego lekarza i trzeba mieć nadzieję, że naprawi swój błąd. Tak naprawdę to za co miałabyś dopłacać, to on powinien Ci dopłacić za ponowne przechodzenie tego wszystkiego. Czy na dzień dzisiejszy żałujesz podjętej decyzji ??? Ja mimo tej niewielkiej różnicy nie żałuje, mam w końcu piersi. Źle zrobiłam, że zaufałam tak jednemu lekarzowi, mogłam pójść jeszcze do innego, może znalazłabym też takiego co wstawiłby mi większe implanty, bo marzyły mi się większe piersi i o tym też mówiłam naszemu lekarzowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o asymetrie przed zabiegiem to nie było jej, piersi miałam małe, ale równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Wiktoria ja tez mialam "male" i wydawalo mi sie ze sie nie roznia a teraz jak sie tak przygladam zdjeciom ktore sobie specjalnie zrobilam przed widze roznice ... ktora mozliwe ze sie powiekszyla nieco po zrobieniu piersi ... ale wierze ze jeszcze sie uloza bo w koncu ukladaja sie ok 3 miechow to minimum ... choc wiadomo glowa chcialaby juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do was pytanie - czym się kierowałyście decydując się na operację? Czy namowa męża/chłopaka, czy może własne kompleksy - brak piersi/obwisłe/brzydki kształt? Może uwagi innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
ja kompleksem braku ... robilam dla siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa Ja również zrobiłam sobie zdjęcia dzień przed zabiegiem, przyglądałam im się teraz i może rzeczywiście była między nimi delikatna różnica. Mimo wszystko uważam, że lekarz powinien mi powiedzieć, że jest jakaś asymetria, która po zabiegu może być bardziej widoczna. A robiłaś sobie może zdjęcie teraz ? Wiesz u mnie to jest tak widoczne na zdjęciu, po zrobieniu fotki bardzo się zdziwiłam, że tak to wygląda. Jeżeli nie robiłaś sobie zdjęcia teraz to jak będziesz ściągać biustonosz poproś męża o taką fotkę i zobacz jak u Ciebie to wygląda. A tak w ogóle jakbym miała jeszcze raz decydować się na zabieg to zwróciłabym się do Ciebie o pomoc w doborze implantów, masz taką wiedzę na ten temat. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduuular Ja to byłam zakompleksiona jeżeli chodzi o piersi. Mąż przez lata powtarzał mi, że wszystko jest super, a ja i tak wiedziałam swoje. Zawsze za bardziej atrakcyjne uważałam kobiety biuściaste :) ideałem w tej kwestii jest dla mnie Natalia Siwiec :) Zabieg zrobiłam dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
gość-kto Ci powiedzial ze implanty trzeba wymieniac po 10 latach????te obecne mozesz miec cale zycie zapytaj kilku lekarzy,tylko trzeba je kontrolowac.Kobiety wymieniaja implanty z rożnych powodów-np dlatego,że opadly-z czasem-lub chcą większe lub mniejsze.Albo z powodu wytworzenia się kapsuly wokol implantu-jak u mnie. A ta kobieta nie widziala różnicy w swoich piersiach??? troche to niemozliwe zeby miec w jednej 4 a w drugiej w ogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
30Wiktoria - teraz żałuje. Choć całe życie chciałam zrobić ta operacje. Marzyły mi sie sterczące cycuszki, chodzenie w bikini . A mam, co mam. Boje sie kolejnej operacji, ale nie mam wyjścia. Maź mnie namawia, żebym poczekała aż sie ułożą, ale co to mi da? Nie zmniejsza sie przecież, ani nie podciągną do góry. Mam wrażenie, ze drowi pomyliły sie pacjentki :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosl - czy nasz doktor wykonał u Ciebie podniesienie biustu, czy on tylko wstawił Ci implanty ? Ja też uważam, że piersi po czasie mogą się ułożyć, ale na pewno nie podnieść. Wiesz ja odniosłam takie wrażenie, że nasz doktor ma dużo na głowie, wymierzył mnie i szybko podjął decyzję o rozmiarze implantów. A najbardziej zdziwiło mnie to, że jak byłam u niego na wizycie to panie czekające u niego pod gabinetem miały poumawiane wizyty co 5 minut !!! Pomyślałam sobie, że musi być świetnym specjalistą, ale nawał pracy w takim fachu nie koniecznie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
30Wiktoria - właśnie chodzi o to, ze wsadził tylko implanty i to wielkie. A ja byłam na 2 konsultacjach powtarzałam, ze nie chce mieć większego biustu. Miał podnieść piersi i wypełnić malutkim implantem, żeby nie były jak naleśniki. A Dr nie wiem czy zapomniał, czy poszedł na łatwiznę i wsadził same implanty. Dr musi byc do rym specjalista, bo cieszy sie dobrymi opiniami. Nie potrafię zrozumieć czemu tak sie stało . Jestem załamana i wściekła, bo jeszcze raz mńie czeka operacja i przedłużona rekonwalescencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
masuje od tygodznia ponad i widze zmiane w piersiach :) sa coraz ladniejsze :) nawet ta asymetria jakos sie zmniejsza i uklada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosl ja bym byla wsciekla ... w ogole nie rozumiem dlaczego dal Ci taki implant jesli nie mialo byc powiekszenia tylko podniesienie i wypelnienie ... serio jest az tak zle ? moze Tobie sie wydaje bo chcialas cos innego ale tak z boku wygladaja ok ? i dlatego maz mowi zebys poczekala wiktoria dzieki za komplement ... ale ja po prostu widze jak moje wyszly i tylko analizuje :) umysl matematyczny mam Magda kciuki ... daj znac jak juz dojdziesz do siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Hej dziewczyny- ja juz 24 godziny po operacji. Nie ma co panikowac. Efektybjuz widzialam i bardzo jestem zadowolona. Chociaz wiem ze na konkrety trzeba jeszcze dlugo poczekac. Co do bolu to nie ma tragedii. Boli ale da sie z tym funkcjonowac. Biore przeciwbolowe co 6 godzin. Dziewczyny jezeli boicie sie narkozy to naprawde nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Rosa87 - jestem na maxa wściekła. Ja tez nie rozumiem, czemu takie duże implanty, a podniesienia dr nie zrobił. Tak jak już pisałam - chyba pomyliły mu sie pacjentki, bo innego wytłumaczenia nie ma. Maź mówi, żebym poczekała, ze może sie przekonam, ale ja sie nie przekonam, bo nie potrafię zaakceptować takich balonów, a do tego są brzydkie, wiszące. Brrrr Jakoś będę musiała przeżyć druga operacje. Jutro idę do dr, żeby wyznaczył mi termin na za 2 tyg i ani chwili dłużej nie wytrzymam z tymi balonami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosl - Współczuje stresu i nerwów. Załatwiaj jak najszybciej poprawkę. Czytałam ostatnio wypowiedz chirurga plastyka, który mówił, że w przypadku nieudanej operacji biustu należy jak najszybciej wykonać zabieg poprawiający. Wszystko przesunie się w czasie, ale trzeba mieć nadzieje, że będziesz zadowolona. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, napisz koniecznie co ustaliliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa piszesz o masowaniu piersi, od kiedy lekarz Ci to zalecił ? Mi doktor nic takiego nie mówił. Super, że widzisz poprawę. Czy Twoje piersi nadal są takie twarde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja to przez tydzień po zabiegu czułam się okropnie, fajnie, że tak szybko wracasz do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
o kurde gosi wsłółczuję :/ daj znać jak po spotkani w spr nowego teminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Nie powiem, ze mnie nie boli ale bol jest do zniesienia. Czasami mam przeszywajacy bol w lopatkach, alew miare szy ko przechodzi. Dla mn7e najgorszy jest ten stanik i pas ktory trzymac implant. Mam nosic ten pas przez dwa tygodnie. Gniecie mnie to. Pozatym luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dziewczyny czy mialyscie opuchlizne pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
A mnie też gniótł troszkę :) ale idzie się przyzwyczaić i wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie wyglądu po operacji, mam już ustalony termin zabiegu, po którym będę nosiła również ten pas trzymający implanty przez dwa tygodnie. Ale dwa tygodnie od operacji mam przyjęcie weselne koleżanki taki tylko obiad bez tańców, ale zastanawiam się czy nie powinnam przesunąć terminu operacji, czy sam tam radę wysiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie bo mam wyznaczony termin zabiegu, ale dwa tygodnie po operacji mam przyjęcie weselne koleżanki, tak naprawdę to bardziej obiad bez tańczenia, ale zastanawiam się czy dam radę tam wysiedzieć, czy powinnam przenieść termin zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie, mam ustalony termin zabiegu, ale dwa tygodnie po operacji mam przyjęcie weselne koleżanki, taki bardziej obiad niż wesele bez tańczenia, ale zastanawiam się czy dam radę tam wysiedzieć :-) może powinnam rozważyć zmianę terminu operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie, mam ustalony termin zabiegu, ale dwa tygodnie po operacji mam przyjęcie weselne koleżanki, taki bardziej obiad niż wesele bez tańczenia, ale zastanawiam się czy dam radę tam wysiedzieć :-) może powinnam rozważyć zmianę terminu operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że tyle razy pisałam, ale nie dodawało moich komentarzy, a teraz poszły wszystkie hurtem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Jeśli masz nosić ten pas dwa tygodnie a przyjęcie jest dwa tygodnie po operacji to myśle, ze bez sensu przesuwać termin. Na przyjęcie zostanie Ci sam staniczek a to juz będzie z gorki. Mnie strasznie męczy ten pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×