Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hura, w końcu mam kochanka!

Polecane posty

Gość gość
Dawno cię kopnął w dupę, że jeszcze tak żyjesz w swoich urojeniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to Twoje pytanie. Nigdy nie słyszałam, by ktoś od kopa w dupę dostał urojeń:D To z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzioce
a jesli ja bym ci autorko zrobil minetke jezykiem az bys zwijała sie z rozkoszy to tez moge byc twoim kochankiem? Mam 15cm w zwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden kochanek mi wystarczy. Ale dziękuję za propozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już cię tu łatwo rozpoznać faceciku, wymyśl coś innego. Zmień styl może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę piszę jak facet? Co na to wskazuje? Nie mam jak Ci udowodnić, że jesteś w błędzie, ale zapewniam, że jestem 100% kobietą:) Fakt, że piszę otwarcie o seksie, ale to chyba nie jest domeną mężczyzn? Większość autorów harlequinów (czy jak to się zwie) to kobiety. No i słynne już twarze Grey'a... Na pewno daleko mi do polotu w/w autorki, ale staram się jak mogę! Podsumowanie, że jestem facetem to niesprawiedliwość:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, ty ciągle tu piszesz i jara cię jak cię opluwają żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czekamy na kolejne relacje. Pisz. Dzięki takim opowieściom może inne niezaspokojone kobiety odważą się zrobić taki krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nawet nie wiesz jak bardzo dobrze znany jest mi ten temat. Też mam za męża łóżkowego fajtłapę, poza łóżkiem to dusza nie człowiek, po prostu ideał. Niestety w łóżku jest kompletnym ślamazarą, który chyba uważa że penis służy tylko do sikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znalazłaś sobię zastępce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeah, zachęcaj kobiety do sprzedania duszy diabłu za wiekszą lub mniejszą przyjemność. Po co się starać w związku jak można znaleźć sobie kochanka. Zresztą, to aż taka byłaś zaślepiona że nie wiedziałaś kim się wiążesz małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teksty typu wiedziały galy co brały zawsze mnie rozwalaja :) ...po pierwsze na początku endorfiny zalewają oczy i galy widzą mało obiektywnie a po drugie ludzie i to każde z osobna się z czasem zmieniają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ matuzalem0325 dziś ...teksty typu wiedziały galy co brały zawsze mnie rozwalaja usmiech.gif ...po pierwsze na początku endorfiny zalewają oczy i galy widzą mało obiektywnie a po drugie ludzie i to każde z osobna się z czasem zmieniają <, No i co, potem jak zejda te endorfiny, albo ludzie sie zmienia? Maja sie meczyc albo szukac kolejnych endorfin(kolejny zwiazek)? Po co? Wlasnie wtedy szuka sie kochanki/kochanka tak jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×