Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Defakto

lipoline clinic katowice, opinie

Polecane posty

Gość gościówa69
A czy ktoś robił w tej klinice nici na twarz? Szukam sprawdzonego miejsca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar78
Moja znajoma była i mi polecała. Sama się nad tym . Pójdę na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar78
Sama się nad tym zastanawiam. Od tego zmęczenia już tracę literki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny- ja jestem jedną z tych niezadowolonych. To że dr Wacławczyk jest miły to nie świadczy o tym, że jest kompetentny...niestety. Dałam się zrobić w balona, ale powinnyście być czujne- wywiad lekarski słaby, mało pytań zdrowotnych (!), lekarz nie robi zdjęć do dokumentacji przed i po- to wszystko o czymś świadczy. Ale widziałam tego gościa w tv, reklamuje calominal.... to po co się odsysać, skoro można łykać calominal? Te doktorek kojarzy mi się z takim lekarzem akwizytorem- wszystko wciśnie, sam też się wszędzie wciśnie byleby tylko kasę zgarnąć, a dobro pacjenta na samym końcu. Mam żal, ale wywaliłam grube tysiące. Od razu dodam, że nie jestem i nie byłam otyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wykonywany zabieg laserem Palomar SlipLipo 3D w Centrum Liposukcji Lipoline. Zapłaciłam 8 tys zł (razem z badaniami krwi), a efekt niestety jest ZEROWY. Nie straciłam nawet centymetra w obwodzie talii. Na dole brzucha zostały mi brzydkie blizny po nacięciach. Od zabiegu minął już rok. Nie polecam, jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mam mieć wizytę w ten poniedziałek u Pana .W ... są tak podzielone opinie, albo super dobrze zrobił, albo mega źle. Chciałam zapytać od czego zależna jest cena tego zabiegu czy od ilości pobranego tłuszczu, czy jak? I jak można nie mieć jakichkolwiek efektów po takim zabiegu i po takim czasie ? :( to albo ten doktor nic nie robi oprócz dziur w skórze albo osoby po takim zabiegu opychają się chamburgerami(?!) Miałam okazję wypróbować lipolize . Po pierwszym zabiegu,jakoś po 3 dniach na udach prawie zniknęły bryczesy! TO BYŁ CUD!! Ale po kolejnych zabiegach na uda już takich efektów nie było... a co gorsza tłuszcz który miał być wydalony przez organizm zaczą się osadzać na innych partiach ciała... na moim płaskim brzuchu , ale to prawdopodobnie przez fakt że nie odżywiałam się tak jak powinnam i tłuszcz nie miał do czego zostać wykorzystany i został gdzie indziej :( dlatego intensywnie zaczęłam myśleć o liposukcji . Dlatego też chciałbym zapytać o wasze efekty i czy możecie się nimi pochwalić ? Serio strasznie zakręcone to jest i nie wiem czy warto w to wchodzić? :( pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka12367
Ja osobiście nie rozumiem niektórych wypowiedzi, bo są one niespójne z tym czego doświadczyłam w tej klinice. Miałam robioną liposukcję brzucha - dodatkowo boki i plecy. Efekty były i są widoczne. Rok temu byłam u nich. Doktor robił ze mna cały wywiad, robiłam u nich badania, pytano mnie na co choruje. Przed zabiegiem doktor wykonał mi zdjęcia i po zabiegu również. Dla mnie jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Ponad półtora miesiąca temu szukałam tu jakiejkolwiek informacji na temat zabiegu w klinice lipoline, czy na temat doktora który ten zabieg przeprowadza i .... mimo dziwnych i niezbyt zachecajacych postach tu i na innych forach zdecydowałam się jednak chodzby spotkać i porozmawiać z Doktorem Wacławczykiem i powiem Wam jedno.... niesamowicie się zaskoczyłam i to na + rozmowa przeprowadzona profesjonalne, dokładnie i szczerze, a nie jakieś pierdoły jak niektórzy tu wypisują . I teraz jestem po zabiegu ponad miesiąc i efekty są mega!! Miałam robione uda wewnętrzne i bryczesy czekam jeszcze na foty od Doktora z przed i po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odnalazlam nową klinikę www.lipocentrum.pl w Katowicach, jakieś opinie słyszałyscie o tym gabinecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na konsultacji u doktora Wacławczyka. Zamierzam zrobić u niego aquafilling piersi. Ktoś już robił i może się podzielić opinią? J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam korete łydek aquafillingiem i efekt jest naprawdę świetny. Konsultacja w miłej atmosferze jak i sam zabieg. Wszystko przebiegło tak jak dr mówił jeśli chodzi o dobre o zle rzeczy po zabiegu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam klinikę. Szkoday kasy. Jestem 4 miesiące po zabiegu. Miało być tak pięknie, jest prawie jak było. Jestem bardzo niezadowolona. Zastanówcie się dobrze, chyba że stać was na wywalenie kasy na zasadzie- sprobuję, zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 23
Jestem w miarę szczupłą osobą, dbam o dietę, biegam i jeżdżę na rowerze, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 44
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rolki masujące- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 123
Zobaczcie przez przypadek znalazłam ekstra wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Można przeszukiwać po różnych miast. Nic trudnego. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu znaleźć salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonne

Nie polecam. Robiłam całe nogi w lipoline. Dr W. Obiecywał nogi jak u modelki i nawet duża zniżkę zaoferował. obsługa tragiczna, nie poinformowano mnie co wolno a co nie przed zabiegiem a lekarz pomimo że brałam leki i tak zdecydował się wykonać zabieg, brak podstawowych środków jednorazowych tj. klapki czy też  majtki. Znieczulenie nie dzialalo jak powinno, tzn. po wprowadzeniu kaniuli czułam w mniejszym iekyoryvh częściach potworny ból. Efekt: nierówności, mało odessanego tłuszczu. Brak efektu a dodatkowo dziury w nogach. Żenada, dałam się naciągnąć jak nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×