Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vulda

Ubranka dla dziecka na prezent

Polecane posty

Gość Vulda

Cześć muszę kupić na tzw. babyshower zestaw ubranek ale sama nie mam dzieci i kompletnie nie mam pojęcia gdzie tego szukać, żeby było dobre i się rodzic nie obraził... Najlepiej przez neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaEn
Wiesz co, strzelę Ci linkiem bo masz cały dział dla malucha, najbardziej to mi się rampersiki podobają. Ale nie wiem czy masz jakieś wytyczne czy nie, bo nam przyszła mama listy porobiła i się dzieliliśmy kto co kupuje :P Proszę makowapanienka.com/newborn-138 . Ogólnie to nie masz się czego obawiać, bo to dobre jakościowo rzeczy, na pewno się nie rozciągną ani nie wyblakną po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ubranek jak i pozostałych artykułów dla dziecka,to zamawiam na Sezamek-Zabawki.pl i jestem zadowolona,przesyłka zawsze bezpiecznie na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youthofthenation
ooo ja też w makowej kupuję, widzę jest nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zamiast ubranek jako prezent dla dziecka,to lepszym pomysłem będą zabawki,nie sadzicie? Ich szeroki wybór w rozsądnych cenach jest na SmartBoy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz ubranek dla dziecka i to najlepiej po przez internet to nie mogłaś lepiej trafić :) Polecam stronę internetową http://www.cozacena.pl/ masz tu szeroki wybór ubranek dla dzieci. Porównujesz sobie ceny i zamawiasz tą najkorzystniejszą dla siebie. Bardzo wygodnie. Zakupy internetowe robię tylko po przez tą stronę gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×