Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

prawde powiedziawszy to on znalazl tego pierwszego, choc wtedy nie wiedzialam, ze to bedzie nastepny z kocurow "dochodzacych" :) pozwolil/dopuscil/zachecil/zapewnil o swoich uczuciach... to jest bardziej skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego Gospos lepiej unikac kocurow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest gdzieś ten poliamoryczny świat widać (chyba tak to można nazwać), poza moim pojmowaniem raczej ;) ale najważniejsze aby być szcześliwym i nie krzywdzić innych, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...otóż to! co komu do jemu jak chata nie jego ... każdy powinien żyć tak jak uważa, a jego wolność ograniczona jest jedynie wolnością drugiej osoby, póki nie robi się komuś krzywdy oczywiście :) ...układ kotki może całkiem dobrze się kręcić o ile każde z ogniw jest w stanie akceptować zasady jakie rządzą tym układem :) i to nie chodzi o formalna akceptacje a głębokie wewnętrzne poczucie że da radę tak żyć bez frustracji i głęboko chowanych żali ...a ludzi zdolnych do takiego życia jest niewielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam oficjalnie podziękować za te elektryzujące i pobudzające gify. I poproszę o jeszcze :) pobudzają mnie w czasie pracy lepiej niż kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna Dzięki za miłe słowa, chociaż nie wiem czy właśnie te gify nie zadecydowały o wypruciu wątku-matki... LK miała zawsze dobrą rękę, a ja staram się dorównać. Ale dla mnie to fajna rozmowa przede wszystkim ;) Bo obrazki to każdy może sobie znaleźć na necie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, chociaż przyznam, że nie czytałam was zbyt wnikliwie tylko przeskakiwałam od gifu do gifu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym wypadku kotka nie probowalem cie obrazic. Oczywiscie tak jak napisal Matu wszystko jest dozwolone jezeli strony sie na to godza i nie krzywdza nikogo. Bron Boze nie potepiam tego typu relacji, po prostu ja bym nie potrafil tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chronologicznie? :) Nono, nie spodziewałem się, trzeba będzie się starać lepiej skoro tyle osób zerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,50 Tiaaa i dlatego kisisz tu düpsko co najmniej piąty rok,hehehe Ze śmiechu nakryłem się nogami:P Eee no wyliniała bo chyba wyliniałaś od tego przegrywu,jak zresztą całe to gifowe towarzystwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, to jakiś ściskod***ec jest. Rozluźnij o***t gościu, może przestanie tak boleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic strasznego Gromi, Zbigniew wysłał tylko foto jak sobie palec w pupę włożył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gnoj
Chyba za spokojnie wam sie tu dyskutuje czyzby czas na rozpierdzielnik?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×