Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

bo kiedy odliczasz to znikasz :-) Ja Skittles prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka chyba ma chcice na male co nieco :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie jestem fanka piersingow, natomiast ten drugi tatuaz... mmmmhhh, dosc dziwne miejsce na nadgarstku, to jest dosc... wlasciciel takiegoz sam sie dyskryminuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kyrie elejson! Szurgot aleś przywalił tym pierwszym zdjęciem :D uwielbiam tatuaże, ale ta pajęczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż takie wielkie ? Babka piękna, ale aż trochę szkoda... Mi się takie drobiazgi podobają. Naprawdę myślisz o czym takim? Masz coś w ogóle? Myślałem ze zaczyna się od małych a potem rozbudowuje. Słyszałem że to też wciąga. Jak od razu zrobisz sobie całość to w sumie koniec zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz, znam taka jedna ktora wlasnie lubuje sie w malych i ma ich uwaga: 35... prawde powiedziawszy wyglada smiesznie, bo jest i myszka mickey i jakis tekst w stylu co mnie nie zabije to mnie wzmocni a obok trumia czaszka... uwazam, ze robi to nieprzemyslanie... jak juz robic cos to raz a porzadnie a nie tak po lebkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatna dziarka u kobiety owszem,ale duze moim zdaniem szpeca,a juz na dloniach to katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiscie podobaja sie te celtyckie z tylu na biodrach... niestety bycie dawca krwi wyklucza wizyty u tatuazysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ta Twoja znajoma się widać wciągnęła. Może takie stopniowe budowanie ma sens, czyli tak jak z obrazka Gromowładnej, najpierw ten kwiat, potem stopniowe rysowanie pięciolinii itd. W sumie to się i tak chyba etapami robi. No i też może jeżeli chodzi o kasę to lepiej to na raty robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sam nie wiem, ale jak Ci się podoba ;) Twoje ciało, na modelkach rzeczywiście wygląda fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zrobieniu tatuażu należy odczekać pół roku i można znów oddać krew :) tak samo z oddaniem szpiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×