Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Szczerze się przyznam... również nie czytałam, nie oglądałam. Alina kojarzy mi się z Balladyną :) i malinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta, siostra – nie siostra. Krwi plama Tu – i tu – i tu – Pokazując na czoło plami je palcem I tu. – Któż zabija Za dzbanek malin siostrę? ja." Też złowrogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bankowy czarny charakter, ostra, lubi mocny seks na granicy brutalności... Alina - Analina ;) Pozdrawiam wszystkie Alinki, na pewno takie jesteście, nawet jak się do tego nie przyznajecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj od męskiego ale nie znam żadnego mężczyzny, który współcześnie je nosi :D W wersji spolszczonej ;) Tragedii nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drugie imię zostało mi nadane nagle, w trakcie wpisywania do akt w zakrystii, ksiądz aż przysiadł ;) Nie narzekaj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś :D Analina? :D Nie nooo dobrze, ze nie znam żadnej bo chyba bym nie umiała przejść obok niej teraz bez głośnego uśmiechu :D x Nie narzekam przecież :P Nawet mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alina kojarzy mi sie z all in ;) a co do kolorowanek to rzeczywiscie, nie rajcuja mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to była raczej dziewczyńska lektura, pierwsza powieść z długieeeeego cyklu Małgorzaty Musierowicz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie Celestyna :D I proszę się odstosunkować już od tematu może, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja przez 18 lat pewien byłem ze mam na 2 imię (...) po ojcu, a w momencie kiedy wyrabiałem pierwszy dowód osobisty okazało się że mam zupełnie inaczej ...i szczerze mówiąc wolałbym mieć to do którego przywykłem przez 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, moze byc gorzej Princess Celestia ;) Pani naprzeciwko jest fajna i ma pazurki w kolorze rozowym... moze to eL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładna historia matu :D Ja miałam mięć na imię całkiem inaczej ;) Generalnie miałam być chłopakiem :D ale wyszło jak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie naprzeciwko Twojego biurka :P Zawołaj by pomacha jeśli jest koLeżanką eL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tmakował tmakował tytko malo go bylo lizu lizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×