Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość gość
w internecie dostępna jest całość rozmowy Elżbiety Bieńkowskiej z Pawłem Wojtunikiem. Ówczesna wicepremier w rządzie Donalda Tuska dziwi się, że ktokolwiek mógłby chcieć pracować za 6 tys. złotych. Jej zdaniem jest wręcz „niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował”. Mówi, ja dostawałam, powiem ci 6 tysięcy... 6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował. Ona mówi, że jej koledzy z uczelni się w głowę pukają, albo nie wierzą właśnie, a jak uwierzą, to się w głowę pukają, co ona tu jeszcze robi – mówiła Elżbieta Bieńkowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zadeptują :P Nic mu nie będzie. Najwyżej zgubi trochę kremu :D Skuter piękny ale pewnie też i na tym bym się zabiła ;) x Byłam na zakupach, poprawiłam sobie nastrój zmniejszyłam wolną przestrzeń w szafie :D I'm soooo happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to patrz na zabytki! Ulice, kobiety :classic_cool: a nie w ekran telefonu ;) Albo się zamień :D Ja popatrzę a Ty przymierzaj bluzeczki i rozchodź mi nowe buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem niepocieszona 😭 malo, ze mnie postarzyli i to o dobrych pare lat... to jeszcze nadali imie, ktore obchodzi swoje swieto tylko raz w roku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak buty;) co sie odwlecze... No zaraz sie wynurze, musialem sie troche ogarnac. Ale pogoda nieciekawa;) Xx Kotka, widzialem ;) co za ludzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubilam dr housa ale w dwoch pierwszych sezonach... pozniej zaczeli wymyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja go lubię nadal. Jestem nieuleczalnie chora - pociąga mnie inteligencja nawet w takim wydaniu. Wiem, dramat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ptyś nie smakował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderacji nie smakował i usunęła w jakieś... 5 minut :D Uprzednio wywalając ciacho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post ma się dobrze i tak trzymać :-) Stosunkowo udanego wieczoru wszystkim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogladalas go w czarnej zmiji jako ksiecia pryncypala czarnej zmiji, albo towarzysza okopowej niedoli? Boskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ale te Panie chyba mają w łapkach zabawki ;) Z drugiej strony, może i lepiej :D Nie postrzelą nikogo :D Czy ja bym mogła dostać takiego pana do ochrony? albo Panią... mniej ubraną? :D x Lubię tę postać a nie aktora ;) Nie oglądałam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee :D Zdecydowanie coś mniej drapieżnego :) Bardziej eleganckiego i z pewnością wygodniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial super a house pokazuje sie z zupelnie innej strony. Moze lepiej nie ogladaj, inteligentny nie jest tam bynajmniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×