Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

wiedzialam ze tak bedzie.. badz tu dobra kobieta i zdejmij sloniowi drut.. to zaraz mu sie australii zachciewa :P jesli haja sie nei rozsznuruje.. zostaniesz zadrutowany.. i upalowany :P.. w europie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida te twoje manipulacje mnie przerażać zaczynają.Cicho se siedzę,a ty chcesz,żebym była winna wszelkim poślizgom,nawet tym wywołanym przez katar słonia.A ślizgaj się sama,on i tak tylko z grzeczności mnie pozdrawia. Loda z przymusem nie usuwam.Ku przestrodze.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No się spalę,tak się obnażyć i nic...:-pkonkurencja ci wyrosła PSuju do tego i to bardzo niecierpliwa jest.Idę zerknąć na to cudo.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
to nie sa absolutnie zadne manipulacje. prosta zyciowa prawda. ogon ma za cienki na kangura, wiec niech lepiej siedzi na d=upie tu gdzie siedzi. tak sloniu, jak widac straciles ostatnie podparcie. zostaje ci tylko ucieczka w katar 😴 a nawet gdyby ci przyszlo do glowy tam uciec, to przypuszczam ze bylbys jedynym sloniem w tym kraju.. wiec lepiej siedz gdzie ci dobrze.. to znaczy tu gdzie jestem.. duraku 😴 kto cie bedzie bardziej kochal ode mnie.. no kto? na calym swiecie (nawet w australii) nie znajdziesz drugiej takiej durnej :P oczywiscie z wzajemnosci, sam sobie drut zaplaczesz na trabie :P juz gotowe? .. pokaz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dalej do szafy?Czy to do mnie było? Aż wkleję,bo się ze wzruszenia sama śliznęłam. Daj, czegoć nie ubędzie, byś najwięcej dała, daj, czego widać żadna przedtem dać nie chciała, daj, co mi wzrok sczerwieni i serce połechce, daj, czego chcę od Ciebie, a od innych nie chcę. Daj mi to miejsce na dłoni, którego nikt nie całuje, daj, co zostało Ci po nim, po tym, którego żałujesz, daj mi to miejsce na twarzy, gdzie szminki ci nie starczyło, mnie to zupełnie wystarczy, ja z tego zrobię miłość. Daj, rankiem daj niebieskim, daj wieczorem długim, daj, przecież zawsze możesz nie dać po raz drugi, daj, czego już nie oddam, daj mi prosto w ręce, daj, czegoć nie zabraknie, choćbym wziął najwięcej. Daj mi to miejsce przy sobie, na które patrzysz po nocy, daj sobie czasem dopomóc, choćbyś nie chciała pomocy, daj mi to miejsce przy sobie, które jest puste o świcie, ja sobie z tego zrobię długie, ciekawe życie. Daj mi to miejsce przy sobie, które jest puste o świcie, ja sobie z tego zrobię długie, ciekawe życie. Daj mi to miejsce przy sobie! Daj mi to miejsce przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam ci na odwagę dać,bo coś się czaisz.Słuchaj,ja klatę mam rozbudowaną,więc wal a ja przyjmę.:-p Tylko nie używaj żadnych metafor,bo znów ucho sobie po swojemu wyobrażę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co,że nie z grzeczności tylko?;-) To mi humor też poprawiłeś.Widzisz jak niedomówienia mieszają?No.To teraz możemy planować jakąś wspólną,motelową przyszłość.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mam dzisiaj do was szczęścia, dla świętego spokoju muszę chyba wprowadzić tydzień głodówki w motelu. Oczywiście głodówka nie dotyczy Luizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gong!Koniec promocji.:-D:-D:-D h,tylko sobie ochoty znów narobiłam.:-p frida miałaś rację,leśian wstaje z grobu raz na ruski rok.:-D Na koniec zagadka:Z wibrującymi udami ruszam dziś na zachód słońca.:classic_cool: Niech wam się smaka i ślini.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
chodź w przelocie Was obcałuję 👄👄👄 ..niestety nie mam czasu nawet poczytać co słychać w motelowym świecie. Pewnie bez zmian PSuj psuje Haję (i odwrotnie) a Frida Słonikowi nie drutem, ale udami trabę oplata ;) Haja @ Jeszcze raz 👄👄👄 ..tęsknię za Wami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trabka zarabista.. film dirty dancing 3 nie bedzie mnie nikt szantazowal.. slon czy nie slon. odchodze w sina dal. ciagle jakies pretensje.. a to za duzo mowie, a to za malo, a to nie tak jak sie spodziewal.. mam dosyc. poza tym ciagle likwiduja mi furtki.. a co to ja jestem.. uzalezniona? nie.. chce to pale, nie chce to nei pale.. chce to pije, nie chce to nei pije.. z pisaniem jest tak samo. do zobaczenia w przyszlosci 🖐️ 👄 👄 👄 luizka.. po cichutku liczylam, ze cie dzisiaj zobacze i sie nei pomylilam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×