Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość gość
Frido,tu nie chodzi o to byś stanęła po którejś ze stron Smutne jest to że w ogóle rozmawiasz z tymi ludźmi,legitymizujesz zdziczenie i głupotę dorosłych oosobników,którzy chyba z braków życiowych prowadzą wojnę jak przedszkolaki.Któraś napisała że jest tu zaledwie rok,patrząc na zapał z jakim przerzuca się na głupotę z innymi głupolami osoba ta jest tu rok i o rok za długo.Powinnaś omijać gó(w)(n)o zamiast grzebać w nim kijem,niech się nawzajem potopią w kadzi fekaliow. Xxx Podpisała Hajabuza Samansara . P.s Spamu już nie wkleisz jeepppppana suko Hajo. Moja w tym głowa. Tobie pozostanie kolejna zmiana nicku i dopracowanie szczegółów. Frido,tu nie chodzi o to byś stanęła po którejś ze stron Smutne jest to że w ogóle rozmawiasz z tymi ludźmi,legitymizujesz zdziczenie i głupotę dorosłych oosobników,którzy chyba z braków życiowych prowadzą wojnę jak przedszkolaki.Któraś napisała że jest tu zaledwie rok,patrząc na zapał z jakim przerzuca się na głupotę z innymi głupolami osoba ta jest tu rok i o rok za długo.Powinnaś omijać gó(w)(n)o zamiast grzebać w nim kijem,niech się nawzajem potopią w kadzi fekaliow. Bbbbb Haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie,żaden las.Ja na łące z Leśmiana poezją zostałam.:-) Zaskakujące,jak nieraz można wielkich poczytać,a przecież to nasze myśli.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to mi oczy otworzyłeś.:-D👄Czy dalej będziesz tak po imieniu chmury nazywał,gdy też sobie ścisnę....?Ok,ok nie było pytania,to nie środa.:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby żarcie przed tym schował,to by srać nie miało przecież czym! :-D Gęgacza poczytuję,dobrze gada.:-D:-D:-DBo resztę to eliminuję po nicku.Nie czytam=nie czuję potrzeby by na prowokacje reagować. Chyba sama spróbuję sobie chylić czoła.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa wariatko, olej te zaczepki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ci powiedzieć OLAĆ 😭 Nie mogę...oh losie zły,to nie na moją wrażliwość....od rana,tzn od wczoraj rozpaczam.Nie widzisz? :-D:-D:-D Proszę mnie teraz nie rozpraszać bo koncentruję się na pozycji.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób loda staremu dziadowi Psujowi przejdzie ci a teraz loguj się na samansarę lub hejti prymitywny dzifffffko zazdrosna o 47 letniego dziadka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja olałem i już mi się nie chce sikać, wielki mi wyczyn 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się opłaciło.;-) Mniej intymnie,ale bardzo miło mi się tu z tobą i resztą jak znajdą chwilę czas spędza.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie ta Luizka? Z krzaków wywołała i sobie poszła 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy piszesz z Inem to jak sa rozchylone? Opowiedz Sam. Gdy obrażałaś Ewe i Resztę to jak się czułaś Hejti? :-D O ktorej zamykasz hotelik??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki mały jestem że mnie z krzaków nie widać? To przez tą podróż do Australii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam siedź na d***e?Mało razy? Było minęło.I nie,nie widać cię wcale.Ileż można stare rozgrzebywać.Ty nawet pazurów nie masz!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, to ja wracam z Australii, a nikt mnie nie zauważa 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ci słoniu nie pomogę.:-)Ani też nie będę kolejny raz namawiać na rozmowę,jak wcześniej....bo np zrobi się dla kogoś powód,by tu być kolejną dobę i rozsławiać mój skromny nick.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×