Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

No to grubo się bawimy.:-D Już widzę stół z lampą wiszącą nad nim.Ostre światło.Na regale obok kajdanki,obroże,pejcze...i oczekiwanie....na dominę +60,grubo szminki i pudru sklejonego z potem.Pomarszczone sadło,wiszące puste wymiona i hemoroid między fałdami. PSuju pozwoliłam sobie dokończyć twoją myśl kolokwialną w podobnym klimacie.:-D I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdominowana?A łańcuchy są stalowe i w cemencie przymocowane?:-D👄 Chciałbyś moją pianę z ust aż tak zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykam,a owszem.Ale mnie proszę do pelikanów tutejszych nie zaliczać.Ja tak na słowo to tu nie wierzę już nikomu.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E...zgrabnie pojechała z tym pudremsąsiadka zawsze zgrabnie jedzie. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj,to nie brama jeszcze.Nogi mi się co prawda rozjeżdżają,ale pośladki mam zwarte jeszcze.Ścisnąć cię?To działa na wstrzymanie. Hej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniała z tej rozpusty o kapuście. W koryto kapuśniak dano.Zasypałam obficie kminkiem,przeciw niestrawnościom.;-) Bydło sobie chwali.Proszę się nie wstydzić. Nawet muzykę z głośników zrobię. http://youtu.be/lqbFWLKjlP4 A wszystkim pozostałym udanego weekendu.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja ❤️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś hajabuza, ty to jednak jesteś ku\rwa, kpiny z Magdy i to tak prostackie, że żygać się chce. Aleś ty wredna, że takie coś może chodzić po świecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podupadł motelik,dopiero na 6.stronie tematów od piątku.Jak miło!!!:-D Współczuć można tylko tym,którzy nie mają dokąd pójść,ani z kim spędzić choćby weekendu i świecą tu online.Dziwi kogoś jeszcze,skąd tu tyle jadu i frustracji?Taka krótka,JEDNORAZOWA refleksja,bo ja nie współczuję.:-D A teraz dzień dobry wszystkim pozytywnym!!!👄;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko.Nie będę cię przekonywać,że mnie to nie bawi,jak również,że będę z mozołem przewijać gęganie.Nie da się tu pisać,to znikam.Zostanie ci wspaniałe i niezniszczalne towarzystwo.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa Gąska jest dla Ciotek, ciekawe która z nich wrzuca gęganie tutaj :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuzo, im tylko o to chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć PSuj.👄 Dziękuję gościom za cenne uwagi,ale tego tematu kontynuować nie zamierzam.Inne śmieszne propozycje są mile oczywiście widziane.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do gościa było.Zaglądają tu ludzie,z którymi można pogadać przecież też.;-) Herbata?Masz ulubioną?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) psuju 👄 co zrobiles z nasza hodowla gesi? sprzedales? za duzo zarly? :P:D haja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona z opuncją???!!!:-D A chcesz jeszcze jednym kubkiem z uchem?To moja bezzmiennie z pierwszego miejsca.👄 Frida nie wiem,nie znam się,nie jestem stroną,więc się nie wypowiadam.Ale pozdrowię jak najbardziej.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuknąć PSuju,stuknąć.Na zdrowie przecież.:-D I temat zmieniam.Gdzieś mi śmignął obrazek z twojego avatara,tylko przodem.Niestety klejnoty pan Adam ukrył w damskich dłoniach.Eh.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, wspaniałe mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, wspaniałe mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mowisz psuju? naprawde?.. nosz kurcze. jeden ojciec dyrektor wypasa owieczki, a drugi gesi... no w sumie.. jedno i drugie biznes. chociaz owcowy, wydaj***ardziej intratny :) haju, nie bardzo wiem o czym mowisz. dla mnie nie musisz byc zadna strona. najwazniejsze jesli sie odwrocisz dobra strona do psuja ;) chociaz dla niego kazda twoja strona jest dobra, wiec obojetne jak staniesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się frido do wszystkich odwracam odpowiednią stroną.;-) Tzn jak tu jestem. A pozycje to już trzeba dopasować do warunków.Dziś np.od rana wypinam moje cztery jakże konkretne litery.:-D Egzorcyści?Łeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×