Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

a wcale ze nie 😴 .. dywanow nie trzepie, bo ich nie mam. tak samo jak firanek.. ani zaslonek.. taka jestem otwarta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haju 🖐️ nie zapomin o jedzeniu. bedziesz miala czym rzygac.. bo tecza sie nie da. takie cuda tylko tu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie.. jak juz raz na jakis czas trafi mi sie luzniejszy dzien, to musze robic za kawiarnianego popychla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno.. ta praca jest zaprzeczeniem przedostatnich slow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zaczela mnie bolec 😴 .. chyba od tej rozmowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie.. wam tylko jedno w glowach. popychanie .. ale zeby tak powiedziec.. frido, jaka ty piekna, wspaniala.. drugiej takiej na swiecie nie znajde, chocbym zyl milion lat.. to nie, ale popychac, to owszem.tak. u was glowka tylko pracuje.. z przyzwyczajenia. odkada glowa przed wielu laty zastrajkowala bezmyslnoscia, musial ktos przejac obowiazki.. i tak juz zostalo do dzis :P 👄 i zeby nie bylo... slonia tez to tyczy. tylko u niego zamiast glowki traba pracuje.. nie dziwne.. z glebin nafte pociagnac, sprzet musi byc nie byle jaki :P.. prawda sloniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Miałaś fri okazję się przekonać to odwróciłaś głowę 😴 Awa 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sloniu o czym do mnie rozmawiasz, bo mi kia zaslania. widocznie wydaje sie jej ze jest wazniejsza od twoich slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.. nie powiem, abym kochala jak do mnei mowisz... sloniu ktorego traby nie udalo mi sie zobaczyc, bo mialam odwrocona glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty do mnei piszesz? tym stwierdzeniem wprawiles mnie w zdumienie. zdumienie tak wielkie, ze jego ogrom przygniotl mnie i powalil na podloge.. moze nareszcie sie dowiem co to znaczy miec orgazm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliny skapnie trochę?:-(no puszczę jednak tęczowego chyba.Cześć wszystkim. Słoniu frida przegapiła,ale japacze.:-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac, ja tez nic nie mam przeciwko.. tylko dlaczego musi byc odzdziwieniowy 😴 n_ru, zebys sie przypadkiem nie poczul odtracony.. 👄 haju, pozwolisz, ze spytam.. a jest na co popaczec? fakt. nie skorzystalam z niegdysiejszej okazji.. i teraz musze zadowalac sie orgazmem odzdziwieniowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja nie no wczorajszym? :O Nie lepiej świeżym :D Frida no mógłbym się tak poczuć :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żywcem nie ma tu siły popychowej.:-DZa to już jestem weekendowa.Wycałuję,skoro nic więcej się dziać nie może.👄 Red bull...to była myśl.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki bur...???Wszędzie może,ale nie tu.:-D Trzeba mieć farta,by tu trafić na kogoś.A w ogóle urlop coraz bliżej a ty gdzieś znikasz ostatnio.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×