Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość frida6
czesc bywalcy moteliku :) zalapalam sie na jakies wolne caluski czy wszystkie zaklepane? deserek dla dwojga ;).. 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniku a u Ciebie też takie słoneczne lato za oknem ? Bo ja tu mam i bzy za oknem i tak pięknie pachną..to pewnie dlatego takie dziś sporo zapotrzebowanie na całuski dziś u mnie ;) ..odurzyło mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie wyjasniam 😴 .. dosyc mam wyjasnien. wziela, to i dobrze.. widocznie jest w potrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo widzisz sloniu.. obylo sie bez wyjasnien :) dzieki luizko 👄 biore wszystkie, bom spragniona.. cukier przestal mnie krzepic. potrzebuje na g**** odmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dziś wrażliwa jestem..na słowo, zapach..aż drżę na myśl o dotyku trąby :D Frido ja dziś choć awatarek zmieniłam ;) ..a może i jakaś bardziej rozluźniona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam luizko. nie pomoge. ledwo, ledwo przepycham sie przez cos, co kiedys bylo poczta berdyczowska. teraz juz wlasciwie nie wiem co to za poczta :O ..przypomina berdyczowska.. ale kut wie jak ja nazwac.. ruchy ma jak szachista korespondencyjny ;) avkowi zaraz sie przyjrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×