Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

wpadłam tylko buziaka Ci zostawić i podziękować za zaproszenie :) nie wiem czym ani komu nadepnełam na odcisk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG ja tutaj wpadam,jak jest z kim pisać.Nie pisałam do ciebie w sprawie samych całusów.Nie łam się,tych zasad ogólnie tu przyjętych nie zrozumiesz,chyba,że się w to zagłębisz.Ja dziękuję z góry. PSuj chyba się boję z tobą tu rozmawiać,ale też nie ciągnij tego tematu.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech LG przestanie się wylogowywać i hejtować Ciotki a reszta się ułoży i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja, nikt Ci nie ma zamiaru odbierać Psuja 👄 Możecie spokojnie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze RAZ wyjątkowo pomarańczowy gościu,który gościem nie jesteś.Bzdury.I to by było na tyle.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuju, wracaj, wiesz gdzie;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja, bez nerwów 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę PSuju.Sam widzisz,że cię tam bardzo potrzebują.;-)Nie brałam i nie biorę w tym udziału,a o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pomarańczowe jak piszesz wyżej g ma nicka obok i tego dziś już jestem pewna.Znasz mnie trochę i wiesz,że się o uwagę szarpać nie będę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja i po co Tobie to? Miejsca starczy dla wszystkich ;) Psuj nie jest Twoją własnością 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upraszam Cię gościu, przestań bruździć i mieszać! 😡 Tacy ja Ty robią nam krecią robotę i sprowadzają do poziomu... niektórych tu. Zaprzestań tego i nie sugeruj tego, co sugerujesz! 😡 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę,że jakikolwiek komentarz oprócz 🖐️ nie jest potrzebny. Miłej zabawy wszystkim,cokolwiek to dla każdego z osobna znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju co za mina? Pisałam,że motywacji potrzebuję,skoro cię tu zastać nigdy nie mogę.Nie wiedziałam,że jesteś na temacie obok.Ale już mnie jak widzisz oświecono.:-D Pewne znajomości ściągają bałagan,ale prosto z urlopu jesteś.Może zapomniałeś,gdzie jesteśmy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę, kto się nagle zalogował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też z tobą z przymusu nie rozmawiam przecież i chyba nie musimy się tu nikomu tłumaczyć.:-) LG przetrzyj oczęta i pomyśl,że szczęśliwy ten,kto patrzy i widzi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo też proszę by postów ,,gości" nie zgłaszać do kasowania.Niech zostaną bez odpowiedzi.To jedyna funkcjonująca metoda na smród.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz PSuju,maryś to maryś.Każdy tu ją zna z jednej i tej samej strony,bo innej nie ma.:-D:-D:-D Szkoda mi trochę,że na takich pustych postach zleciało.A tak biegłam,by myszkę zastąpić.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się,ale w czasie pracy i jeśli będziecie mieli ochotę na bajerkę jestem.Z motywacją pewno częściej.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSuju, jeszcze jedno słówko. Może rzeczywiście dla bezpieczeństwa nas wszystkich zostań w moteliku. Wtedy h... ajabuza nie będzie musiała się tak... Będzie miała lepszy humor ;) A wtedy my wszystkie też :) Oczywiście serdecznie pozdrawiam miłe towarzystko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×