Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

czesc wam :) 👄 👄 no i wszystko jasne. nie ma ludzi, bo wybudowalismy sie w nieodpowiednim miejscu. tylko jakies kwasne buczyny i pokrzywy ;) wszedzie rezerwat. zamknieta w rezerwacie. nie podoba mi sie ta wizja. najwyzszy czas sie urwac na wolnosc. x spiacemu... milych snow. spij spokojnie. nie zrywaj sie specjalnie aby rysowac jakies durne obrazki. nie ma takiej potrzeby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuzo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samansara,no co się zgrywasz,przecież jesteśmy tu sobą!Chcesz pogadać o d***e maryni,to nawijaj.O innych d****h mi się nie chce.Chwilowo zaznaczam,bo fajna dupa nie jest zła. PSuju już tak nie będę.To może odpowiedz.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sam 👄 oczywiscie, jak prawie zawsze pisze do was z zadupia tak glebokiego, ze potrzeba 2 min albo wiecej aby cokolwiek zobaczyc. prawdziwy rezerwat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Psuj. Pozdrawiam ide na śniadanie do In Spe. Podaje wybornie, jak On to robi..niewiem...Ale już to lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć frida.Mogliby ci tam słup postawić,kable mocniej naciągnąć,czy coś.Wysłać chłopaków?Wybiorę tych atletycznych.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG :-) Frida no jakoś tak pierwsze mi się skojarzyło.Są,stoją i pytają co mieliby robić.:-p PSuju więc szykuj się znaczyło dokładniej szykuj truskawkę,tylko jak czuję te oczy wszystkie,to mam tremę.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie bardzo wiem co mogliby robic. patrze na nich i patrze.. jakos chwilowo nie mam pomyslu. chyba sa dla mnie troche za mlodzi ;) jedno co mi do glowy przychodzi, to pomoc przy odrabianiu lekcji... ale przeciez mamy wakacje. wiec calkowicie do kitu ta mysl. nie znalazlabyc moze absolutnym przypadkiem, troszke starszych chlopakow? :P:D x dla nowo przybylych oraz tych, ktorych jeszcze dzisiaj nie witalam 👄 👄 👄 ide na poszukiwanie parapetulnych. ciekawe czy tam tez zalegl sie pas nadmorskiego rezerwatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le Troll idę jej zapytać dzie jest,jak jej nie ma.PSuj czekaj z tymi bardzo późnymi i tak truskawkami.Muszą być za to słodkie,słonkiem wypieszczone.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa,poniosło mnie.Zapomniałam,że i mnie by się słup postawić zdało nowy,o podciąganiu nie wspominam.Zapytam,jak dotrę.;-) frida,ci atletyczni to tacy właśnie z doświadczeniem wymalowanym w oczach.Jeszcze chcą,a na naukę nigdy nie jest za późno.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metafory i metafory.Przecież i tak wszyscy wiedzą co mi podajesz na deser.Co mam mówić pyszności przy walorach estetycznych.;-)👄 Ratatuj!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoniu.Nie umiem opowiadać kawałów,ale trudno.Może się uda. - Jakie są Twoje fantazje erotyczne? - Szyszki. Pełno szyszek. Na łóżku, na podłodze, na meblach. Wszędzie szyszki. Dużo szyszek. Ja leżę na niej, ona krzyczy, bo leży na szyszkach. Ogólne szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może... Lekcja biologii. Nauczycielka tłumaczy: - Pręciki i słupki w kwiatkach to ich organy reprodukcyjne. Głos Jasia z tyłu klasy: - K*rwa! A ja je wąchałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączę się z tobą w chcicy.Aż powiem,że język mnie świerzbi.Czy człowiek kiedyś będzie miał dość?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Powinniśmy wyciągnąć coś innego.:-p Nie idzie mi praca przez rozerwanie ciała od ducha.Jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz,to ja znowu ruchów dostaję i czasem mnie wyobraźnia ponosi.Kiedyś ktoś to poczuje i wtedy będę pracy szukać.:-D:-D Frida,weź ich stąd,bo ja jestem niebezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haju, nie moge nikogo wziac. za chwile wychodze samopas. nie wiem kiedy wroce. baw sie bez tremy. nie bede patrzec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chciałam te moje dzikonagie myśli w tłum wmieszać.Oj PSuju,gdyby tu można było swobodnie rozmawiać,to byśmy po godzinach musieli zostać.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×