Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL CO DYMA MAŁE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mała ? hahah Stały ? lovam 👄 haha :) Perła ? hmm to jest kawałek o Płocku ? :P ;) Dobranocka :) Nic już nie gram, bo Knapa nie przebiję haha :) Spokojnej nocy :) Pozdrawiam wszystkich miłośników piątkowo - sobotnich alkoholizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jacek maluje sciany na bialo za free [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak :( Jeszcze tego tematu przecież nie rozwaliłeś. :O Lecz się idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec cie chyba molestowal w dziecinstwie, bo nie mozna byc przeciez az takim kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
bardzo jestescie kochani 👄 .. wszyscy zajrzalam aby posluchac muzyki... a tu psikus x do damiana wszystkowiedzacego niestety nie moge pozostawic bez komentarza twojej wypowiedzi gdyz: 1. w kacie urodzenia wpisano imie MACIEJ, a nie MACIEK jak twierdzisz. 2. blizej prawdy jest przed 60tka, a nie po 50tce, poniewaz mam dokladnie 59 lat i 10 miesiecy. 3. prawda jest, ze pracowaleam w swiecie, ale nie w afryce. uwazam to za wazna informacje, gdyz wiadomo czego kolebka jest ten kontynent. klienci maja do mnie zaufanie i nie moge pozwolc sobie na zadne ukryte choroby. robie systematycznie badania. 4. prawda jest, ze mialeam problemy ze wzwodem, ale od czasu kiedy przeczytaleam w kawiarni informacje i komentarze osob stosujacych permen, sprobowaleam i od tej pory jest wszystko ok. klienci sa zadowoleni. 5. biust juz nie ten, co po pierwszej operacji ale tragedii nie ma. zaden z klientow do tej pory nie zwrocil mi uwagi odnosnie wygladu mojego biustu. na razie posilkuje sie specjalna uprzeza. czekam na nastepna operacje. niestety czas oczekiwania jest dlugi. mam nadzieje, ze przed 60tymi urodzinami zdaze. widzisz wiec mlody czlowieku, nie wszystkie twoje informacje sa zgodne z rzeczywistoscia. nie jestes wszystkowiedzacy. w przyszlosci zanim napiszesz o kims, zapytaj u zrodla. nie pisz na podstawie opinii osob trzecich, bo wychodzisz jednak na niedoinformowanego. princessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fri uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mam :) 👄 Przeceniasz chyba zdolności umysłowe, tego kogoś, kto jak widzę, cały weekend pracował nad tym, aby eo nie utraciło swojego specyficznego klimatu. A później przyjdzie taki jeden z drugim gość i będzie mi wyrzygiwał od kretynek. A ten tu szanowny Pan Damian Petarda, to niby mały "wariat" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzień dobry po weekendzie ;) Olu 👄 ekipa się już jakby lekko "zdewaluowała" ale wiesz .... ja się raczej nigdzie nie wybieram, więc już jakaś podstawa jest. :P a reszta może się jesienią ożywi i coś jeszcze nam się uda tu namalować, choćby tylko muzycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Tak swoją drogą. Ciekawe dlaczego o mnie nic nie napisał. Wyobraźni mu zabrakło czy co ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzisiaj projekt Piasek Krajewski. :) Przyznaję, że lubię Piaska na koncertach. Przez kilka lat z rzędu przyjeżdżał do mojej filharmonii. Raz nawet udało mi się o niego całkiem blisko otrzeć. Miał akurat urodziny i przygotowano mu piękny tort w kształcie fortepianu. Był szampan, kwiaty a później w lokalnej prasie znalazłam siebie zaglądającą pod "fortepian". :D Chciałam sprawdzić na czym umieścili konstrukcje i mnie wredna małpa pstryknęła zgiętą jak przecinak :P Gdzie diabeł nie może tam wyśle .... ;) https://youtu.be/RBY6kipmojw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Gościu ? Wiesz gdzie mnie możesz pocałować z tm swoim pico ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×