Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
przecież picosong to hosting muzyczny jak wrzuta to nie jest żaden podejrzany link :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wiesz jak się mówi w moim slangu na takie zachowanie ? Nie. Lepiej nie. Pozostań w nieświadomości. I tak Ci to wisi przecież, a moja strata energii, jest bezcenna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
I co ? Żadnej odpowiedzi ? No to sobie pogadaliśmy ;) Do trzech razy sztuka https://youtu.be/gPXd42yvrF4 Udanego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko 👄 przeciez widze ze wariat. nikt inny by takich oszustw nie wypisywal. oooo.. jeszcze jedno. nie urodzilam sie w berdyczowie, tylko w oslaninie poczta berdyczow. nawet takiej rzeczy nie wie, a pisze durnoty. x przez was nie moge przejsc na emeryture.. ale przez caly czas sie staram. takich wariatow jak tu, nie ma na zadnym dostepnym mi forum :P znalazlam jedno, gdzie nawet moglabym pisac, ale niestety nie mieszcze sie w widelkach wiekowych. klamac ze mam 18 lat nie bede. nie wiem kto tak idiotyczny regulamin wymyslil. jakis bezmozg chyba. takie wyznanie niewatpliwie dobrze o mnie nie swiadczy :O matka wariatow ;) na zbyt wiele jednak nie liczcie... chociaz kocham was jak matka.. albo ktos inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie live sie nie wkreca, a inne filmy sa do d**y... chyba, ze jestem juz calkowicie glucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
mam fridus i ja i zostawiam dla ciebie:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida a jak ci się podobają piosenki o Michaile z miasta? niezłe techno co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida się w*****a i dobrze. ...ale jest mądra i prawdziwa jak nikt tutaj obrane pomarańcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
"Powiem joł, powiem siema, albo elo" :D Co to ostatnio za obgadywanie było Niestała? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elo Płock 🖐️ nie masz może 5 zł pożyczyć do jutra? I jak masz, to kopsnij śluga na wary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały 1
Hej Niestała :) Wszyscy i Frida :) Obgadywanie Płock nie ma o kim a jak będziesz z mysiej dziury pomykal to będzie jeszcze mniej :) Dobra bo mi sie udziela jutro poniedziałek :o http://youtu.be/1lfFF0joUqI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraIik
wakacje się skończyły, lato w sumie też... aż się tęskni za upałami, no i dziewczynami, którym było za ciepło... ;d znalazłem fajny "kolaż" z trzema plażowiczkami, która jest według Was najlepsza na wyskok na Mazury? :P http://j.gs/6buo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Niestała, wszyscy i Frida? :) hej, tu wszyscy:) a raczej ta, która zalicza się do tej kategorii :) nie wiem po co się wpisuje, niczego nie chce komentować, do powiedzenia też mam niewiele:-O może tylko tyle że... niech żyją noce pełne bliskości i czułości:) żebyś nie kladla się dziś sama, żebyś nie musiał się ratować wałem z kołdry:-P dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzzzzzzzz az wstyd sie logowac. czy na kafe pozostaly same poyeby? Wszędobylki gosc z powazna paranoją , debilny petrow, gesina. k***a czy nie mozna z tym nic zrobic? Przecież kto sie tylko szanuje w jakims stopniu to dawno odszedł. Ostatnio usłyszałem ze skoro redakcja nie szanuje normalnych ludzi i nic z tym nie robi to nic tu po mnie. Kurwa ale zaglądam i faktycznie nie ma po co sie logowac:O zawsze mowilem ze gdyby nie ludzie do których mam sentyment to juz by mnie tu nie było. ale ja ciez perdole tych ludzi juz tu nie ma:O wiec co ja tu robię? hmmmmmmmmmm czas czas jest najbardziej subiektywnym ze wszystkich obiektywnych rzeczy na ziemi. Całkowicie określony, zdefiniowany, mierzalny a dla kazdego płynie inaczej. Chyba szkoda tracić go tutaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten straszny WILK tup tup tup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Damianek, niestety trafiłeś tylko z imieniem :-O a co do wieku to wypraszam sobie, tyle skończę dopiero za kilka dni Zgadza się błędny, zawsze ciągnie do ciekawych osobowości, ale tutaj to można ostatnio co najwyżej umyć po sobie filiżankę i podziękować:( mimo wszystko słonecznego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka Słowianko uśmiechnij się. :) 🌼 Imbecyla zwyczajnie olej. Tobie również miłego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały 1
Słowianko wybacz brak kultury w ramach przeprosin wymyje twoja filiżankę 😴 Witam Niestała i Słowianko i Wszyscy i ogólnie nie lubię poniedziałków :o http://youtu.be/7pL7FJZ78Vs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała       czytaczka
Stały :) Słowianko :) Wszyscy inni Free 👄 haha :D Przepraszam, z przepracowania mi odbija. Wykończyłam się w weekend i dopiero zaczynam do siebie dochodzić chyba. ;) Trzeci 👄 czara goryczy Ci się przelała ? Dlatego ja nie piszę, kiedy mi się cofa. Czekam, na lepszy czas i zazwyczaj prędzej czy później nadchodzi. Nic na siłę. A takie projekty mają to do siebie, że im większy impet na starcie, tym szybciej idą w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock ? Nie obgadywanie, a posłuchaj sobie tekstu. Deklarowałeś z rozmachem naście piw, deklarowałeś sympatię do "Królewskiego" Z kim miało mi się skojarzyć jak nie z Tobą ? :D Wybaczysz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Damianka nawet nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzajcie jeno jaka dziewczyna! Jeszcze te rozmarzone oczy, przygryzione wargi i delikatnie odkryte piękno... z taką to można by konie kraść... jak dla mnie ideał :) http://j.gs/6bCN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, perpetum mobile nam się zatrzymało :D Budzę wątek... Zauważyliście, że ostatnio Damian mniej spamuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×