Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

dostajesz pouczenie damianku :) [grozi palcem] ku/rwa tez czlowiek. nie nalezy gardzic miloscia blizniego swego nawet ku/rwy ostatniej albowiem czapka moze spasc z glowy twojej a wtedy wraz z toczaca sie sperma, wyplynie cale wnetrze twoje i zostaniesz jako beben pusty bez glosu zadnego i temu nikomu nieprzydatny ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Cześć :) Mam 👄 narobiłaś mi smaku na smalec taki porządny z cebulką, mięsem i świeżo mielonym pieprzem. :) Dottore ? Co Ci mam napisać ? Machasz chlebem przed nosem głodnego. ;) Cieszę się, że Ci się wiedzie :) I niech Twoje szczęście spłynie i na nas, albo chociaż na tumanów, z ero z ich zawistnymi komentarzami. Jak nie piszemy erotycznie to źle i wyperdalać na ogólny. Jak ktoś napisze słowo, to jeszcze gorzej. Ech.... W cztery worki nie pozbierasz. :O Pł ? Jutro sklepy pozamykane. Zakupy zrobiłeś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zapomniałam o Damianku, gdzie moja gościnność :O Damianku ? A dlaczego wklejasz ciągle jedno i to samo ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
w takim razie rob dziecko ten smalcuszek. bedziemy jadly na zmiane z maselkiem ;) widzisz co napisalam? "smalcuszek" :D jakies skojarzenia? x pl, czy dowiem sie w koncu o jakim swiecie nie narodowym myslisz? bo jesli chodzi o swieto lasu, to jestem przygotowana. wianek naglowny i nacipny juz gotowy... do zerwania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jak jedna ze stron nie zadba o strzyżenie to może być i lasu, a raczej mchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa... znaczy sie jednak lasu. ja wystroje sie w wianki, a ty skosisz mech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee.. jak skosisz mech, to wyladuje golym tylkiem na kostropatej ziemi :P:D do kitu z takim swietem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Petrov ? ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
moze i bedzie, kto ja tam wie. z chemi nie bylam najlepsza... tez nie bylam najlepsza. z wielu rzeczy nie bylam najlepsza... i nie jestem za to jestem zdrowa i miewam sie dobrze :) moze "nie byc najlepszym", to panaceum przeciw wszystkim chorobom? ;) dziecko :) 👄 x dzien dobry rodzinnie :) .. i nie tylko :) x damianek, czy juz ci mowilam, ze cie kocham? bo nie pamietam... z pamieci tez nie jestem najlepsza ;) czasem x a niech tam bedzie na dzien dobry :) https://www.youtube.com/watch?v=z-XZUh1dUWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz qzwa... nie wypominaj mi codziennie tej starosci :O staram sie jak najlepiej maskowac, a ty wciaz swoje :O takim gadaniem zniechecisz klientow i z czego bede zyla ;) sumienia nie masz damianku... i tak cie kocham ;) :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A u nas względny spokój widzę :) I dobrze. Święto, świętem ale wolnością nikt jeszcze gąb nie wykarmił ;) I za chwilę kolejny dzień pracowy. https://youtu.be/_k24j4F2o9w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
hej skarbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Witam całe Malibu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jak Ci minął dzień niepodległości ? Kotyliony ? Wąsy ? Szabelka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
nosz kurna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Pchnę odrobinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Siemka Płock :) Skarbie ? A było przyjechać zamiast czekać ? Po 20 km pod górkę i z górki, nie miałbyś siły na marudzenia. Na nic nie miałbyś siły ;) Nie, nie mogę się z Tobą pooperdalać :O ale będę z Tobą myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziecko 👄 ide spac. dosyc sie glupot naopowiadalam. mialo byc swieto lasu i nie bylo. troche szkoda, bo wianki juz podwiedly. do jutra uschna i bede musiala wyrzucic... szkoda.. no coz... takie zycie ;) przynajmniej od ciebie troche swieta. co prawda nie lasu.. ale dobre i to :) ide spac. dosc sie dzisiaj glupstw naopowiadalam. dobrej nocy dziecko 👄 paczusiu 👄 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Śpij dobrze :) 👄 Na dobranoc Marek https://youtu.be/q4tw4CUAoIk :) Też uciekam zaraz. Jestem zmęczona i zaraz kolejna pobudka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×