Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość Pł
Ciekawe jak święto u Niestałej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Pł ? Martwisz się jak mi się święto udało ? Jesteś taki troskliwy. Wzruszyłam się. :) ;) :D Chociaż Ty, bo taki rycerz wpada uchachany jak zawsze i pewnie nawet nie przeczytał, co dzisiaj za dzień kończymy. A to błąd trzeci, duży błąd :D jak powiedziała Pretty Woman w trakcie słynnych zakupów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
Gorzej, jeśli gra wstępna to wszystko, co się akurat udaje zdziałać :P A do drzwi coraz głośniej puka dyktatura żółtych liści https://youtu.be/tSeIh3sJO3M :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
A poważnie. Dzień właśnie kończę i był niezwykle owocny, chociaż akurat nie w aspektach erotycznych niestety. Jak tak dalej pójdzie, to się osobiście dopiszę do tematu o starych Pannach. ;) :D Coś o grze wstępnej na zerówki. ;) https://youtu.be/WFBTPH97pYE Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dottore :) miło Cię widzieć i przykro mi, że musisz kończyć zanim zaczniesz ;) :D Cholera, ale weź mnie naprowadź, :O Wasz najmłodszy nie powinien już spać we własnym łóżku przypadkiem ? ;) :D Do jutra :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
Powinien i na ogół śpi :D Po prostu... w hierarchii ludzkich potrzeb zdarza się, że któregoś wieczoru potrzeba snu będzie silniejsza niż potrzeba seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dottore :) jak zwykle nie mogę się z Tobą nie zgodzić ;) Dzień dobry we wtorek :) Wszystkim bez wyjątku, dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Niestała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Cześć gościu :) I ... dobrego dnia Tobie również, bo ja już niestety muszę iść zarobić na kromkę chleba ;) Do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
W nawiązaniu do ostatnich wypowiedzi spieszę donieść, że zostałem o świcie obudzony w niezwykle przyjemny sposób. Z czego jasno wynika, że szacunek dla potrzeb partnera bywa czasem nagradzany, zatem w dłuższej perspektywie czasowej można z czegoś zrezygnować, a potem i tak wyjść na swoje. Czego i Wam wszystkim życzę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Bo ja już taki troskliwy człowieczek jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona zrobiła Ci laskę i takiś szczęśliwy że musisz trąbić o tym publicznie na forum? Nie ekscytuj się, może w przyszłym roku znów wam się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dzien dobry rodzinnie :) i nie tylko :) dziecko 👄 wypracuj jeszcze smalec i cebule, bedziemy mialy roznorodnosc smakow. wlasnie wypracowywuje maslo i sol ;) oczywiscie do twojej kromki chleba.. albo do swojej. wszystko jedno. przeciez i tak zostaje w rodzinie ;) dottore, dlaczego publicznie opowiadasz takie intymine pozadliwe historie. koniecznie chcesz aby mnie zazdrosc zezarla? ;) zanim mnie calkiem zezre, chyba musze sie zaczac promowac :P moze tez mi sie w koncu przytrafi odpowiednie budzenie ;) https://www.youtube.com/watch?v=196xBNl0XHs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jutro święto frida, przy czym nie mam na myśli święta narodowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro? jakie swieto? .. lasu? ;) x damian, chyba dawno sie swoja kobitka nie zajmowales i sperma znowu wali ci do glowy... z pominieciem glowki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee... dlaczego skoro tylko tu zajrze, musze siegac po rycynus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... bedziesz sie musial pogodzic z miloscia patologii :D kocham cie niemal jak wlasne dziecko damianie :P:D twoja kobitke rowniez :classic_cool: lista eromilosci niebezpiecznei sie wydluza. chyba bede musiala wykupic specjalne ubezpieczenie od emocjonalnych eropekniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybylo mnie troche? az sie musze obejrzec... no fakt :O od tamtego dnia, kiedy bylam mniej niz zero, mam zdecydowanie wiekszy tylek :O i musiasz zaraz o tym publicznie opowiadac... nie wiem, czy bede cie nadal kochala. zastanowie sie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo damianku jakoś nie wszystkich tu piszących scharakteryzowałeś :D Co, zabrakło konceptu grafomanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×