Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Słowianko :)... masz rację ..praktyczność.. nie pamięta:):(.... ale jest SAM tyyleee lat (jak dla mnie:) :O to dużo)nie tatuował się :D- na szczęście :P... praktyczny, inteligentny ... ach tam..... x pozostawmy sentymenty... idę do SPA b... Lech ma 1 na minusie 😭a ja jutro do pracy ))) a dla dla Słowianki :P https://www.youtube.com/watch?v=xxbJtKSwkRs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Roberto :) Oglądaliście "Prokuratora" ? Właśnie się skończył. Słodka :) Nie mam nic słodkiego ? Mam potrawkę z boczniaków. Chcesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie piszesz ale myślisz cichutko że Twój mąż taki nie jest?:-O z pewnością jest:) my, baby, mamy skłonności do tworzenia ideałów w tych naszych otoczonych czachą:-P wiem co pisze szkoda życia na myślenie jakby to było:) oczywiście pisze Ci to stara wyjadaczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Gościu :) dziękuję za piosenkę. :) Słucham Bajora i zazdroszczę tego zakochania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Idealizowanie nie jest złe, dopóki nie okaże się, że jednak kompletnie nie znasz tego gościa, który śpi z drugiej strony Twojego łóżka. ;) Co gramy na dobranoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jakie osłabiaj ? Ja mam do uszykowania sporą imprezę na sobotę, a chora jestem jak pies :O To mi jest potrzebne coś na wzmocnienie. Pierwszy raz w życiu mam chęć, przełożyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spokojnej nocy Roberto i do następnego razu o "dziwnej" porze :) https://youtu.be/OP81EcclVBU Też zmykam leczyć się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sryty tyty Roberto:) ale wszystko można sobie wmówić :) Kiedy jest idealnym kucharzem, potrafi obsłużyć mopa i umyć okno a nawet zmienić pościel myślisz "pi/zda" a kiedy wszystko zwala na Ciebie myślisz "ch/UJ " same nie wiemy czego chcemy :) a jesteśmy tak naprawdę milionerkami już tylko dlatego, że akceptują nas bez makijażu i z pustymi garami;) o sobie znaczy piszę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
O przepraszam bardzo. Dobrze, że to podkreśliłaś. Pisz o sobie ;) Ok. To dla mnie na sen i dla każdego komu będzie się chciało posłuchać ze mną. Odlatujemy ? ;) Szybko, bo zaraz pora na pchanie. :) Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jak fajny ten sąsiad, to dawaj ;) :D 👄 Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
o nieeeeeeee ja idę, bez pchania dzisiaj :D Królu ? gdzie jesteś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslam, ze do was jeszcze zajrze.. a jednak :) dobrej nocy dziecko 👄 syrenko 👄 i roberto 👄 milosci, westchnienia, kudly w zebach, boczniaki w garnku, cycki w szufladzie i maz na kanpie ;) nie moge sluchac bajora.. chcialam.. ale po prostu nie moge. nie znosze jego glosu. nic mi nie zrobil, a jednak nie jestem w stanie go sluchac. wiem, ze to nie dla mnie i nie powinnam wcale a wcale tego odkikiwac.. ale stalo sie. czy moge chociaz raz zagrac troszke inaczej? ;) https://www.youtube.com/watch?v=2Ewkhv47qW0 ps. dziecko, toba naprawde nie ma kto potrzasnac raz a dobrze. pracuj jeszcze wiecej, to wyladujesz tam, gdzie nie powinnas.. i absolutnie nie mam na mysli lozka. po raz kolejny wzywam do opamietania! niestety nie moge zastosowac innych srodkow przemocy stosowanej ;) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie musze o tej godzinie lamac sobie glowy czestochowskimi rymami do oleju rycynowego ;) obylo sie bez krola :D... dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×