Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Fri piłaś, nie jedźspałaś, nie wstawajjesz, nie zwracajprzełóż atlas o 7 stron. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samansara
Redakcjo🌼 Zaniedbujesz pracowników.. Czuję niedosyt Ciebie.. A jak jestem nienasycona.. Chodzę diabelnie wku/rwiona.. A zły pracownik, to Redakcja traci.. Witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc luizo 👄 niestety.. nie pomoge. nie.... nic mi nie przychodzi do glowy. chyba tylko "czas", ale nie zawsze skutkuje. moze jakies inne pytanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam 👄 bardzo przepraszam za zaniedbanie. postaram sie poprawic, ale nie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że coś poradzisz 👄 Dam sobie czas do południa ;) wczoraj u fryzjera spotkałam "ideał", było tylko 5 minut rozmowy nt. zmiennej aury za oknem, a ja jeszcze nie zapomniałam jego twarzy i uśmiechu 😭 Wczasujesz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSujek 👄👄👄 Chyba nie :O ścinał się na krótko, pędził na mecz, ale fakt czy jest hetero to musiałabym sprawdzić organoleptycznie w innych okolicznościach przyrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizko, moze powinnas czesciej chodzic do fryzjera ;) .. nie, nie wczasuje. pracuje. sam, nie wqrwiaj sie, tylko dzielnie pracuj. dyrekcja nie potrzebuje japonskich wynalazkow, aby wiedziec co robia jej pracownicy ;) przypomnial mi sie moj niegdysiejszy prezes. nigdy nie pojawial sie przed 18.. oczywiscie wszystko w porzadku.. oczywiscie, nie inaczej.. czytala pani to pismo.. oczywiscie... niech im pani, pani frido napisze zeby mnie pocalowali w d**e.. oczywiscie :) widzisz sam.. oto przyklad doskonale funkcjonujacej firmy i co najwazniejsze bezkonfliktowego prezesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. to ty, michaile bez mostu :) owszem. nie podcieram. nie wiem kto upublicznil ta informacje.. no trudno. mam nadzieje nie wyjdzie dalej ;) nie wiedzialam, ze jestes esteta.. uhuuu..huu.. w takim razie, zanim pocalujesz moj tylek, musisz przejrzec miejskie kosze na smieci. na pewno znajdzie sie jakis ladny, kolorowy papierek do podtarcia... :P:D zelazka nie szukaj. obejdzie sie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida robi dwie kupy naraz bo stringów nie ściąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Fryzjera:)...dobre a trwałej sobie nie robił przypadkiem?:):):)Frida dzieki za opiekę nad Zjawą,bo wiem że jej nie zgwałcisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszedł szczeciński kapuś co ściany spermą przyozdabia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież Niestała, zafrendowana ze mną?:-P ;) oooj, ja tam muszę wjechać do Ciebie i pokazać Ci do której się pracuje:-O ;) takie piękne słońce świeci i takie bajeranckie burze zapowiadają a Wy o obcieraniu? :( jak nie tyłek to ściana:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsama k***o o scianie pisałaś a teraz j***esz sie z cieciami pomarańczowymi....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Cholera właśnie radio powiedziało, że dziś dzień wirtualnej miłości. Też nie mieli kiedy. Gdyby ta informacja dotarła do mnie rano, jeszcze może bym ja jakoś wykorzystała, a tak ? Ech :( Biednemu zawsze wiatr w oczy ;) Też pozdrawiam rezydentki 👄 Słodka nie bij. Nie mam weny, ale żyję jakby co, więc na spadek nie licz jeszcze chwilę ;) Nie czytam, nie zaglądam, spojrzałam na chwilę na ero i .... jakby nie ten świat. Odzwyczaiłam się? Niech mnie ktoś uszczypnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie wiem co zostawić po sobie. Sporo tego się ciągle dzieje wokół mnie. Może The Rumjacks https://youtu.be/Oiqx0MonOHU Byłam, skakałam, próbowałam zrozumieć o czym mówią po koncercie, bo trochę z nami siedzieli. Mój angielski jest do bani :O Fajna kapela, świetni ludzie. Dottore jeśli miałbyś kiedyś okazję, to polecam :) Udanego weekendu Wam życzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualna miłość? a z czym to się je? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc  Pro
Ups, coś mnie wygościowało, Autoryzuję wpis z 19:59 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
A nie wiem z czym, bo nie pozwalam sobie. :P A poważnie, to radio mówiło, że chodzi o sposoby poznawania się. Wirtualna, czyli znaleziona w sieci i nie o portale randkowe chodzi, a może nie tylko o nie, a ogólnie o sieć, czyli np i kafe. :) Przyszłam, to zakręcę i poszukam duchów dawnego forum. Wiem, wiem, wszystko się zmienia, więc dlaczego oczekuję, że kafe się zmieniać nie będzie ? Mam grać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Się głupio pytam, skoro i tak nikt nie odpowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graj jeśli masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie,graj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Oooo dziękuję za pozwolenie gościu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym zabronił to i tak byś nie posłuchała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
ło matko i dwóch gości ? A Wy się ukrywacie przed kimś, czy to z lenistwa te jednakowe uniformy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy facet nie mógłby spojrzeć na siebie w lustrze, a śledź na to "chuj mi zrobisz" :D:D śledź, jesteś super męski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×