Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość nowaaa1111
znacie jakies czaty erotyczne z kamerkami? chciałabym z kims popisac kiedyś był na onecie teraz nie moge wejsc.. a tak mam ochote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała a co powstał jakiś ranking na ero w stylu Rankingu Wta i ATP?(ranking tenisowy dla nieogarnietych sportowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
O mnie i o Taylor ? A czy ja kiedykolwiek deklarowałam zainteresowanie kobietami ? Gościu weź nie opij tyle w czwartki :P Ament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Nowa :) nie pomogę, bo nigdy nie byłam na żadnym czacie. Jeszcze. W sumie nie wiem dlaczego nawet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kazda kobieta ma w sobie cos z lesbijki :) Trzymanie sie za reke, calowanie sie, wspolne chodzenie do kibla, zmiana bielizny w swojej obecnosci. Nie mam racji? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa1111
eh szkoda mam ochote sie popieścić i szukam czegoś co mnie podnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23-58 to ja Piotrek- Ptyś. Ja wiem,wiem gwarancji nie wystawiam,ale jak bede w Szczecinie to ju ci powiedziałem co z tobą bedzie. Ale ja zmeczony zieew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O0-04 placuś tera walisz z gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Wspólne chodzenie do kibla ? zmiana bielizny ? Cholera, zapomniała, że są wakacje i mlodzież jutro nie idzie do szkoły :D Ok. Już zmieniam azymut. :P To o czym chciałbyś porozmawiać, jeśli już rozmawiamy ? Co do Twoich wniosków, to wg mnie są nietrafne, jakkolwiek wyobrażać sobie zawsze możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda baba przy babie zrobi nawet kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Jeśli nie ma innego wyjścia, to zrobię kupę nawet przy papieżu. To się nazywa fizjologia gościu. :) ale co to za argument za byciem lesbijką to ... wybaczcie nie łapię. :) Co do porachunków Jackowych. Kto sieje burzę, ten zbiera wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zakladasz,ze jestem niepelnoletni? Taka jest prawda. Gdy kobiety sie caluja, zalatwiaja sie w jednym pomieszczeniu, wymieniaja sie ubraniami, to nie jest nic niezwyklego. Mysle ze niewiele jest kobiet ktore totalnie obrzydzilby pocalunek z druga kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej gacie przymierzają w jednej przymierzalni a jakby miała np przy mnie to zrobić to by powiedziała chyba cię p***b... ob ściskują się całują coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Pocałunek może mieć wiele odcieni i nie mam takich doświadczeń ani predyspozycji raczej. :) Dlaczego zakładam, że jesteś niepełnoletni ? Z przekory ? Bo mam ciężki dzień i jestem złośliwa ? Bo tak ? Wybierz sobie ;) a ja i tak uznam, że racja jest po mojej stronie, nawet jeśli nie dam po sobie poznać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
gość kurde, a wierzyłam, że jednak jesteś pełnosprawny latowo, a Ty opisujesz wypisz, wymaluj, nastolatki :) Ech.... czas isć spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat inna osoba napisala. Strasznie nerwowa jestes, powinnas jakos rozladowac to napiecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wiem :O Idę spać. Dobrej nocy gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała ma okresa i jest znerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze brakuje jej konkretnego rzniecia, widac ze jej c**eczka usycha i potrzebuje fiutka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placuś rźniecie dupska to bedziesz miau,miau przy okazji obijania ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie mam okresu i nie jestem zdenerwowana wszystkowiedzący gościu. :P Mam chwilowy spadek formy, a że na kafe nikt mnie nie zna, to sobie pletę trzy po trzy, bo w końcu dlaczego nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzel sobie z palca niestała, to ci się poprawi jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, czy ktoś może zbanować tego Smofa? Jest taki żenujący i beznadziejny że szkoda gadać :( a najgorsze że ten zdebilały kretyn myśli ze jest zabawny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mefko a gadałam, bo ... nikogo innego nie było to raz, dwa nie było nikogo innego :D a nie chciało mi się nosa wychylać za bardzo nigdzie. No i jestem nie w formie. Każdemu się zdarza. :) Smutne to ero się zrobiło strasznie. Jakieś takie bezosobowe, bezjajeczne, szmaciarskie. Gość gościowi wilkiem i trzeba się za siebie oglądać, co by kosą nie dostać w ciemnej uliczce. Dlaczego ludzie mogąc być kim chcą, jak to się tutaj wielokrotnie sugerowało, chcą być takimi szmatami bez honoru ? Jeśli ktoś wie, to poproszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Na rozluźnienie d**y popołudniowe, dla wszystkich gości rozżalonych kij wie czym. :P Każdy ma jakieś problemy, ale nie koniecznie musi się wyżywać z tego powodu na innych :P https://youtu.be/LiSFAaOJUnw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Pójdę na piwo wieczorkiem. Usiądę sobie na tarasie nad jeziorkiem i będę patrzeć na żaglóweczki, ale póki co :O Wiesz co mnie poruszyło na domiar złego wczoraj ? Czternastolatek, który powiesił się, bo na hejterów, którzy zatruwali mu życie, nie było mocnych. Matka interweniowała w szkole, szkoła nic nie zrobiła. Szkalowali go bo nosił rurki, uczył się i dbał o siebie. Wyobrażasz sobie co czuje jego matka ? A teraz wyobraź sobie, że takie sytuacje mają miejsce nagminnie w szkole. Dlatego nie pisz mi ... wyluzuj, bo szmaciarzom. ktoś powinien powiedzieć, że są szmaciarzami. Chociaż od czasu do czasu. Może trafi chociaż do co setnego pustego łba i tym sposobem wpłyniemy na czyjś los. Ament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
:D No jasne. Obciąganko ma pierwszeństwo haha :) To idę sama. Robota się na mnie...... zerka wnerwiona lekko :P Lubię ten kawałek, chociaż lekko zalatuje gimbazą ;) Ja ze swojej strony, zadedykuję Ci stare ale jare, nieśmiertelne i zawsze żywe :D https://youtu.be/wsrvmNtWU4E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×