Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
No właśnie, skoro jesteś czarownicą to mogłabyś zdjąć ze mnie ten ból głowy? :D Dzień dobry tak w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały
Hej Niestała :) I zmierzyłem sie z rzeczywistością , po przeczytaniu " moich wypocin" mam jedna prośbę postaraj sie zapomnieć :) http://youtu.be/bcTA12701S8 ...lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
zdjac bol glowy... tez cos. a nie lepiej majtki? ;) dziecko, ja nie z tych co robia mrozonki. mam jedynie potorej szuflady, ktore i tak przewaznie swieca pustka :) za to w glowie.. ho ho ho... tamta zamrazarka ma nieograniczona pojemnosc i nastawiona jest na odpowiednia do przechowywania temperature. widzisz wiec, wagonu golabkow nie pomieszcze, ale jedna porcje moglabys przeslac dhl'em ;) justyna.. od zawsze ja lubie i bardzo cenie. zgodze sie. moze sprawiac wrazenie wynioslej ale jedynie dlatego ze zna swoja wartosc. moim zdaniem jest niezwykle utalentowana i ma swietny glos. oczywiscie to jedynie moje zdanie. znam osoby ktorym sie od poczatku nie podobala i nie podoba do dzis. no i niech tam.. ja dla odmiany nie moge sie przekonac do lao che, a jednak zyje ;) x dzieki gosciu :) hicior trafiony w 10. przypomnial mi noszona niegdys fryzure. x dziekujemy informatorze, ale to juz nie jest nius. o malym penisku tez nie.. o cienkim jak parowka takze. moze cos nowego :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały
I mam nadzieje, ze tez lubisz Kubusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie majtek redukuje kaca? A ja głupi od rana w bokserkach chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
:D widocznie jednak lubisz bol glowy :P:D x rozumiem, ze pytanie o kubusia mnie nie dotyczy, odpowiem jednak :) kubusia puchatka lubie. innych kubusiow niekoniecznie. byc moze zmienilabym zdanie, gdyby mi sie przytafil choc jeden wydarzony ;) ale jak do tej pory takie szczescie mnie nie spotkalo. co jeden to bardziej lebiegowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie znałem wcześniej takich czarów. Teraz będę pamiętał żeby po każdej alkoholizacji kłaść się spać z gołym tyłkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały
Tylko to zostawię i do jutra -slaba jakość:( http://youtu.be/l5S4UpXharo Bez podtekstów, ale brzmienie Ayo fantastyczne :) Pozdr Frida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście piérdoli małe dzieci w dúpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Melduję, że załatwiłam ból głowy wirtualnie :) Czułeś jak przechodzi ? Płock potwierdź, kiwnięciem ;) Zdjęłam majtki na ich kaca. Do tej pory nie mogę ich znaleźć :O ale to bardzo wyzwalające uczucie ;) Rozumiem, że stały po trzeźwemu cofną wszystko ? ech ... ale i tak lovam, bo wszyscy wariaci to jedna rodzina ;) Co jeszcze ? Jeszcze Ayo :) Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won do garów kuchty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
To był fajny dzień :) Pa skarbie 👄 Dobranocka karuzelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście piérdoli małe dzieci w dúpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy są fajni a ty patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście piérdoli małe dzieci w dúpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) .. i wszystkim innym :) inu, bardzo ci dziekuje za zaprezentowanie nam swojej hodowli gesi. nie jest tak duza jak w moteliku, ale wiemy ze w piwnicy nie ma zbyt wiele miejsca :D :D ciekawi mnie w jaki sposob je wypasasz. szczegolnie tego jednego gesiora.. calkiem udany egzemplarz. tylko jak na moj gust zbyt glosno i za czesto gega :P:D pod reka mam tylko mimoze.. moze sie zapcha na chwile ;) https://www.youtube.com/watch?v=4P8bwoCyRzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och i mimozy niebawem się zjawią u mnie za płotema jedna w górach ;)w sprawie ptaków Fri, to nie do mnie, do mnie co najwyżej w sprawie ptaszka. 😴 aha...i w sprawie mieczów ognistych do łączenia się z Sami pod ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, wspaniałe mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Wzajemnie miłego Stały :) Przyjacielu ? Skąd wiesz, że rozpuszczam ? ;) Dobrego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Czytaczko ;) Chyba się nie kwapiłaś zbytnio z tym zdejmowaniem majtek bo ból długo nie odpuszczał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Czy Ty myślisz, że ja mam tylko Ciebie na głowie ? ;) Starałam się i chyba w końcu pomogło, prawda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×