Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
No zostałeś, ale skoro nie wykazujesz chęci współpracy ? Sio spać ;) Zamykame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadaliśmy kiedyś o Lao, pamiętasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie zapamiętałaś, okropne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
E tam. Też jestem żul ;) haha W sensie :) nie spinam się, bo tak wypada, albo trzeba, szkoda tylko że nie mam możliwości otworzyć okno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz okna otworzyć? Nic na siłę, wszystko młotkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mogę ale, nie mam wody, która mi przyniesie dźwięki :) Spokojnej :) gościu z Płocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc. Śpij dobrze Czytaczko skądśtam(nie wiem czy dobrze to słowo napisałem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję przepchnąć przed odejściem, będzie na później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście piérdoli małe dzieci w dúpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) ... i wszystkim innym :) dziecko 👄 mam nadzieje ze glowa nie boli. jesli boli, przegryz golabkiem ;) .. prawde mowiac, tez bym zjadla. piekny, sloneczny dzien nam nastal (nie wiem jak wam, mi nastal) nie za goraco. koniec sierpnia tuz... :D wlasnie wysluchalam info o tym, ze dwoch ewangelickich pastorow zaprasza na swoje kabaretowe wystepy :D :D ciekawe co by na to powiedzieli nasi ksieza :D :D ide po prosbie do yt.. nie wiem o co poprosze. pomysle.. moze jednak kabaret :D ... kabaret tu, kabaret tam.. wszedzie kabaret ;) https://www.youtube.com/watch?v=hBlB8RAJEEc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czesc hejko spostrzegawczy jestes :D a wiesz, nie zwrocilam na to uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie mamusiu 👄 główka nie boli. :) Otwieraj usta leci gołąbek ;) Też nie mogłam się nie wpisać na tej stronie haha :) Lecę, bo zegar tyka. Do następnego razu :) 🌻 Bardzo dobrego dnia Wam życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiju.. fiju.. mamusiu :D :D jaka zmiana przepraszam dziecko, ale musze zapytac.. czy ten golabek, to jakis jest bardzo konkretny? rozmiarowy? 6 czy 9? z rodzaju tych, co to same wpadaja do gabki? :P:D albo prawie same :P:D czy moze po prostu golabek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Taka pozycyjna strona to i ja;) pozdrawiam z jakiegoś zapidajewa :-O i pomyśleć że spędzę tu noc:-O ;) przespiewam ja i przekrece tyłkiem;) :-P a Wy dziewczynki bądźcie grzeczne;) byle do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie jest dziwne, że u złośliwej fridy, przyjaciółki hajabuzy, nie ma spamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd że dorosłe osoby siedzą i bawią się wten spobób ki h/u/j/? masochistki? każdy normalny człek pieną{ł by takim kafe i mial wyjepane czy spam czy kram czy s{ra}m ale nie wy to wiele o was mówi wolicie siedzieć tu i sie wykłócać tak naprawdę o gówo ujadać jak bezpańskie psy w schronisku zamiast zająć sie prawdziwym życiem żeby jeszcze to dzieci były po powiedzmy dziesięć lat ale to stare baby i wtórujące im facetopodobne cuś dotyczy to każdej strony sporu umysłowe ameby spam ujadanie i golonka w kapuście całe wasze życie i zyciowe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd że dorosłe osoby siedzą i bawią się wten spobób ki h/u/j/? masochistki? każdy normalny człek pieną{ł by takim kafe i mial wyjepane czy spam czy kram czy s{ra}m ale nie wy to wiele o was mówi wolicie siedzieć tu i sie wykłócać tak naprawdę o gówo ujadać jak bezpańskie psy w schronisku zamiast zająć sie prawdziwym życiem żeby jeszcze to dzieci były po powiedzmy dziesięć lat ale to stare baby i wtórujące im facetopodobne cuś dotyczy to każdej strony sporu umysłowe ameby spam ujadanie i golonka w kapuście całe wasze życie i zyciowe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza wrzuca spam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd że dorosłe osoby siedzą i bawią się wten spobób ki h/u/j/? masochistki? każdy normalny człek pieną{ł by takim kafe i mial wyjepane czy spam czy kram czy s{ra}m ale nie wy to wiele o was mówi wolicie siedzieć tu i sie wykłócać tak naprawdę o gówo ujadać jak bezpańskie psy w schronisku zamiast zająć sie prawdziwym życiem żeby jeszcze to dzieci były po powiedzmy dziesięć lat ale to stare baby i wtórujące im facetopodobne cuś dotyczy to każdej strony sporu umysłowe ameby spam ujadanie i golonka w kapuście całe wasze życie i zyciowe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
jak pieknie dzisiaj w naszej kawiarni :) po prostu bajecznie... po raz pierwszy od niepamietnych czasow. kocham, tesknie, kocham bardzo... same serca ❤️ ❤️ i kwiaty 🌻 🌻 az milo popatrzec. dziecko tez dostalo od wielbiciela piekne serduszko z goracym przeslaniem :) nic, tylko sie rozmarzyc... tak mnie to wszystko ujelo, ze postanowilam zeznac najprawdziwsza prawde ;) sluchaj uwaznie, panie zastanwiajacy sie :) u zlosliwej fridy nie ma spamu, bo jest kochanka wszystkich kawiarnianych spamerow 😴 bez wzgledu na plec, wiek, wyznanie i przynaleznosc partyjna :P:D x haja, tesknie za twoimi pocalunkami. wiesz gdzie mnie szukac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowych snów Czytaczko. Niech ci woda muzykę niesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dziękuję :) Wzajemnie kolorowych :) I za serduszko dziękuję. I za Myslovitz :) Dla Ciebie mógłbym wszystko zmienić, naprawdę na dużo mnie stać ... Rojek jest bardzo przekonujący. :) Co dobrego na koniec soboty ? Free :) moje vege są malutkie, taki na max dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Zmiana ? Mam 👄 najważniejsza z ważnych rzeczy w końcu po trzech latach zaczyna się prostować, więc są momenty, że nie wiem w co radość pakować. Jakieś worki zamykane próżniowo muszę skombinować chyba. ;_) Poza tym jeszcze mnie alko trzymało pewnie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×