Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
No to teraz nie wiem co mam napisać żeby Cię nie rozczarować. Nie lubię kłamać więc zdam się na szczerość-to nie ode mnie pochodziło serduszko oraz Myslowitz, to sprawka drugiego gościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
TAtooo :D opanuj się z tą radością, bo pomyślę, że to nie do mnie, a ze mnie. ;) Płock ? Dlaczego miałabym się czuć rozczarowana ? Póki co, jestem w szoku, że nie dość że komuś chce sie okazywać sympatię, to jeszcze razy dwa i trzeci na dokładkę. :) Jak Ci wieczór mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczór mija dobrze, chociaż kolejne piwo zaczyna siać spustoszenie w mojej głowie :p Pozdrawiam z dawnej stolicy Mazowsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mam fajnego rozmówcę z Płocka. Przyjdę jak mnie wystawi ;) A co będziesz oglądał ? Zresztą rano mam kilkunastu kilometrowy marsz, więc też długo nie posiedzę dzisiaj :) Trawa skoszona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Spustoszenie ? Znaczy się określ, czy gadasz, czy mam iść na tv z tatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru Cię wystawić, najwyżej kulturalnie się pożegnać :) Chodzi mi po głowie film i kolejne piwo, chociaż powieki ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Spokojnej nocy skarbie :) 👄 Ja jeszcze zamieszam w kotle przed spaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mi się literki plączą na klawiaturze telefonu i nie wiem czy mam duże palce czy to te piąte piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki film? Angielski tytuł to "changing lanes", nic innego, nieobejrzanego nie mam niestety :p Wczoraj oglądałem "Ted 2" i całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz gości Niestała :) ...to ja dla ciebie będę "stały" ale po delegacyjnym weekendzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Które ? Zawsze podziwiam. :) Ja po dwóch zaczynam się czuć, jakbym miała zaraz eksplodować :P Palce masz pewnie w normie, tylko ten skubany telefon Ci ufoludki zminiaturyzowały haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapuszczę coś co uwielbiam, nie podpinaj sie gościu :) w poniedziałek będę grzeczny :) http://youtu.be/Mk0OF9DdVhw Korowych Niestała :) życzy Stały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dwoi mi się przed oczami na trzeźwo ? :) Kocham kafe haha :) I jak stąd odejść ? No jak ? :D Stały dla mnie ? Gościu podziwiam Twoją pewność siebie. Serio :) Nawet Ci będę kibicować. ;) Film już sprawdzam. :) Ja sobie poukładałam starocie Polańskiego ale chyba już nic nie obejrzę w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no piąte i po głowie chodzi mi szóste, jak już człowiek zacznie to ciężko się opanować :p Ale chyba nie jest tak źle skoro mnie rozczytujesz? ;) Dziękuję bardzo wynalazcom androida za podpowiedzi w smartfonach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Też uwielbiam :) Tym bardziej będę trzymać kciuki. I daj znać jak Ci poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broń Boże gościu nie zamierzam się pod nic podpinać, już na wstępie postawiłem sprawę jasno odnośnie serduszko, luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Płock ? Ale serduszko nie było od tego gościa :) Tak w ogóle to miałam pytać, czy nie będzie Wam przeszkadzało, jak stanę z boku i popatrzę na te cuda ;) Czym ja sobie zasłużyłam na tyle sympatii ? Znam tu takiego jednego, który twierdzi że mnie się cztać nie da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stały i gość to nie jedna osoba Stały to dla ciebie ( Myslovitz ) i Anathema nie chcesz powiedz i tak bardzo pewny siebie a dlaczego by nie ? Nie biegnij na około powiedz - nie,ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Strasznie dużo skrótów myślowych zastosowałeś :) Przez chwilę Cie z kimś pomyliłam nawet. :) Czego mam nie chcieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Czytaczko, serduszko nie przyleciało z Mazowsza, a przynajmniej nie znad Wisły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały
Mnie zero skrótów niedomówień czy innych podchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wiem, że nie :) ale ktokolwiek cokolwiek i tak dziękuję :) A Anathemę uwielbiam, więc tym bardziej. https://youtu.be/iY9NJPd5EOE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ciebie ? :) A kim jesteś ? Nie znamy się raczej, więc nie mogę powiedzieć, że Cię nie chcę a tym bardziej, że chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaa, czyli to ja już mało kumam, te piwka :D "Teraz moja kolej, łapię ze dwa machy, zaliczam koniec sali, królewskie za trzy blachy" hehe : po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały
Sry za nadmierna pewność siebie, ale rzadko sie mylę i przepraszam, ze mieszam ci w głowie na tym forum no ale cóż jest jak jest :) Spij słodko czasem trzeba coś powiedzieć nawet jeżeli sie nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×