Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Degrade

Zdrada ..niekończąca i męcząca

Polecane posty

Gość Degrade

Mam 50 lat. W trakcie ostatnich 7 lat miałem 9 stałych kochanek , od 26 do 40 lat. Na ogół nie traktowałem ich przedmiotowo, w kilku autentycznie byłem zakochany, z kilkoma nadal utrzymuję przyjaźń. Przedtem wyręczałem się płatnymi dziewczętami - była ich dobrze ponad setka. Kocham swoją żonę , ale nie jestem w stanie się powstrzymać przed nieustającym romansem na boku. Macie tak samo? Na jakim jesteście etapie, a może ktoś ma to za sobą? Choć obawiam się że to się nigdy nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pięciu lat mam kobietę swego życia i nie szukam już przygód, a miałem podobnie jak Ty. Jestem spokojniejszy i nic nie muszę. Mamy wspólne potrzeby i upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajnego partnera, wszystko a mysle o innym mężczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degrade
no własnie- mam niby wszystko, ale wciąż czegoś szukam. Ostatnio już myślałem że natrafiłem na tę , która w końcu będzie zawsze- młodsza o 20 lat, atrakcyjna i inteligentna- byliśmy ze sobą 2lata..i znów, czuję że wygasa, i znów szukam..cholera, nie mam pojęcia- nie chcę terapii bo wiem że nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degrade
..wspólne oczekiwania i wspólne upodobania. . tez mi się tak wydawało, ze to załatwi sprawę. Zwłaszcza że poznawałem ją od poziomu su..i , kiedy to była istotnie przedmiotem, aż do chwili gdy eksplozja uczuć wybuchła między nami. Z traktowania jej jako su dawno zrezygnowałem, choć i tak jeśli chodzi o sex robi wszystko czego tylko oczekuję. Ale zaczyna mnie drażnić, jej wypowiedzi, poglądy..słyszę to już po raz setny i mam dosyć..znów szukam czegoś, czego jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo autorze. Fajnego faceta itd a jednak czegoś brakuje. Jakbys chciał pogadać to napisz. Jadę do pracy ale odpowiem. czarnanescafe_120@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje żonie
Miej jaja i powiedz żone , odejdz od niej zostaw dom / mieszkanie i idz sie leczyć. Takich jak Ty powinni kastrować. Kobieta poświeciła Ci swoje życie, przysiegała a Ty ja zdradzasz z jakimiś ścierami. Nie jesteś wart absolutnie niczego pusty zakłamany egoisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i niezapomnij w chorobie również zadzwonić po prostytuke żeby sie Tobą opiekowała i tyłek podcierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe nieustajaca potrzeba odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.48 zgadzam się mam to samo :) jest niby fajnie, ale zawsze ta ... Ni jest to aż tak częste, ale zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 10 lat zdradzam męża Miałam kilku kochanków jedni na chwilę inni na dłuższy związek, ale z czasem każdy z nich chce coś więcej inaczej choć na początku ustalamy ze nie będzie inaczej niż kochanek kochanka Oni zakochują się bez pamięci wtedy szybko kończę i odchodzę Nie wierzę w miłość i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×