Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
no bo przeciez wszyscy obrońcy demokracji wiedzą że kasę powinna zgarniać gazeta wyborcza a nie jakiś rydzyk. kasa dla giewu jest słuszna i szlachetna a dla rydzyka to "spłacanie długu partyjnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppppp znowu cenzura pisowska :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chciwość ma granice i moralny hamulec, niech Rydzyka i jego chciwość finansują prywatnie ci którym się przysłużył, ci co mają teraz korzyści. Bóg jest sprawiedliwy ale nie rychliwy na pewno rozliczy chciwość i nabijanie innych w czambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budzimy się w średniowieczu, a przeciez mamy XXI wiek ! Zapłodnienie metodą paska św. Dominika – godne zastępstwo in-vitro? 'Nie, to nie jest nowy program prokreacyjny Ministerstwa Zdrowia. Na razie minister Radziwiłł dba o polski rozród m.in. namawiając mężczyzn do noszenia luźnej bielizny. Jednak w państwie, które ze względu na "dobrą zmianę" wycofało się z finansowania in vitro, nieuchronnie zyskują popularność także inne, nienaukowe sposoby na pokonanie niepłodności. Jedną z nich jest zapłodnienie metodą paska św. Dominika.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In vitro czy pasek św. Dominika? Wybór należy do ciebie! ps Pasek mają nosić tylko kobiety, a co jeżeli mężczyzna ma problem ?:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadek z udziałem Andrzeja Dudy - na A4 w limuzynie prezydenta pękła opona "Do groźnego incydentu z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy doszło na autostradzie A4. W samochodzie prezydenckim pękła tylna opona. - Opona rozleciała się kompletnie, ale nikomu nic się nie stało. Kierowca zachował się w tej sytuacji wzorowo – powiedział Andrzej Duda w wypowiedzi dla Faktów TVN24. - BOR ustala przyczyny zdarzenia - poinformował z kolei Marek Magierowski, rzecznik prezydenta Polski."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak to mozliwe, że w samochodzie osobowym pękła opona ? :( ((( Czy przed wyjazdem prezydenta samochód nie jest sprawdzany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może znowu zadzialała polska ułańska fantazja ? podejrzewam, że przepisowej prędkości tam nie było ?! wszyscy politycy od prawej do lewej strony, kiedy wsiadają do limuzyny rządowej tracą rozsadek i łamanie przepisów, ogromne prędkości to norma, a drogi mamy jakie mamy i ... niestety nikt nie jest nieśmiertelny, należy o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli opona była niemieckiej produkcji, to będzie afera jakich mało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że śledztwo będą przeprowadzać kompetentne osoby. Tylko nie powoływać przypadkiem Sejmowej Komisji Śledczej i to pod przewodnictwem Wielkiego Śledczego d/s Zamachów! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmm PiSowscy profesjonaliści, kraj przerwacają do góry nogami, a swoje podstawowe bezpieczeństwo nie potrafią zadbać!!!? Żenada. Oni nasz kraj mogą wpuścić w maliny. :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnikiem sie dowiemy, że za pękniecie opony jest odpowiedzialny KOD, UE, opozycja, Komisja Wenecka, Rada Europy, Wałęsa, UB, SB, Merkel, Tusk ... ;) Wiadomo na pewno , że Polska to jednak kraj nieograniczonych możliwości. Adam Małysz został kierowcą rajdowym, a Andrzej Duda narciarzem. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absmak
'Mnożą się pytania ws. powodów niebezpiecznego incydentu z udziałem prezydenckiej limuzyny. Czy opona w opancerzonym rządowym BMW pękła, bo ktoś oszczędzał na bezpieczeństwie Dudy?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kodowcy to jednak gorszy sort.Pan Kaczyński jak zwykle miał rację. Wystarczy przeczytać ich wpisy na Facebooku na temat wypadku prezydenta.Takiej dawki debilizmu umysłowego nie ma w innych organizacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Błaszczak znowu zaliczyl nastepna wpadke. Na miejscu wypadku limuzyny prezydenta Dudy pojawili sie prokuratorzy i eksperci po 24 godz. :( ((( Byle jakośc w wykonaniu Błaszczaka kwitnie. A tak narzekal na PO i prosze. Łatwo krytykować gorzej pracowac i odpowiadac za to co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziobro „zataił w oświadczeniu majątkowym 26 tysięcy złotych odprawy, która należała mu się za styczeń 2015 roku”. Prokurator generalny Zbigniew Ziobro, który dziś rozpoczyna swoją pracę, powinien być osobą o nieposzlakowanej opinii - powiedział Konwiński z PO na konferencji prasowej. Przypomniał, że każdy z posłów zobowiązany jest co roku złożyć oświadczenie majątkowe i wykazać w nim dochody za rok, którego oświadczenie to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się, że Ziobro będzie musiał decydować we własnej sprawie. No i mamy nastepnego prawego i sprawiedliwego, ktory błedy widzi u innych tylko nie u siebie :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek weszło w życie nowe prawo o prokuraturze, które m.in. ponownie połączyło stanowiska ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, które pełni teraz Ziobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pęknięta opona Dudy? Wina PO i PSL - sugeruje poseł Jacek Sasin z PiS 'Nie milkną komentarze po piątkowym incydencie drogowym z udziałem limuzyny, w której jechał prezydent Andrzej Duda. Swoje 3 grosze dorzucił dziś poseł Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości. Zasugerował, że odpowiedzialność za wypadek spada na poprzedni rząd (PO-PSL).'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciało by się powiedzieć, że gdyby głupota ludzka umiała fruwać, to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przypadkiem Pios nie zmienil służb na swoje zaufane ? Zaufanie nie jest równoznaczne z kompetencjami. Tak to jest kiedy zapomina się o fachowcach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasin, Brudziński ... powinni byc zakwalifikowani do ludzi specjalnej troski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo dosłownie w każdej dziedzinie odstawia fuszerke. Jeśli chodzi o mnie w państwo przestałem wierzyć i pokładać w nim nadziei, radze wam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech PiS daje więcej floty Rydzykowi, a oszczędza na BOR i na dokładkę straszy ludzi zwolnieniami, w tak niebezpiecznej i stresującej pracy ... :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan Olszewski przyjął świadczenie od premier Szydło ze względu na żonę. Dotąd miała tylko 1,3 tys. zł emerytury 'W weekendowym "Fakcie" były premier tłumaczy, że 8 tys. zł emerytury specjalnej od Beaty Szydło przyjął ze względu na żonę, Marię Miklaszewską-Olszewską. Jak dotąd przysługiwało jej 1,3 tys. zł "normalnego" świadczenia. Miklaszewska-Olszewska była dziennikarką opozycyjną.' cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd 'Premier Beata Szydło przyznała emeryturę specjalną również żonie byłego premiera. Maria Miklaszewska-Olszewska otrzyma dodatkowo 4 tys. zł miesięcznie, czyli o połowę mniej, niż jej mąż. – Nie ukrywałem, że zgodziłem się przyjąć rentę z myślą o tym, żeby zabezpieczyć moją żonę Martę na wypadek, gdyby mnie zabrakło – tłumaczy "Faktowi" Jan Olszewski.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to skandal !!! Wychodzi na to, że sa opozycjoniści i opozycjoniści. A to mi się nie podoba. Nie znam adwokata, ktory by mial biedę. Olszewski był tez posłem, premierem więc ... brak mi słów na to co robi Szydło. To skandal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokość emerytury jak mi wiadomo zależy od stażu pracy i wysokości składek jakie się płaciło i wysokości wynagrodzenia. Jak ktos nie płacił składek to musiał wiedzieć, że będzie mial niższą emeryturę i to na własne życzenie. PiS nawet segreguje opozycjonistów na lepszy i gorszy sort.:( ((( Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×